خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید اتریوم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید اتریوم

چهارشنبه 20 دی 1396 01:58 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

چرا AI Hedge Fund از Bitcoin به شبکه Ethereum منتقل شد

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

چرا AI Hedge Fund از Bitcoin به شبکه Ethereum منتقل شد

Numerai، یک صندوق هجی ایجاد شده توسط ریچارد کریب، توسعه دهنده آفریقای جنوبی، دانشمندان داده های ناشناس خود را با Ethere بیتی بومی اتریم به جای بیت کوین آغاز کرده است .

Numerai چیست؟

در دسامبر سال 2016، کریب یک مفهوم به نام Numeraier، بلوکین و اکوسیستم مبتنی بر رمزنگاری مبتنی بر نشانه معرفی کرد که دانشمندان داده ها برای ایجاد یک بازار کارآمد برای معامله گران انگیزه می گیرند.

12،000 دانشمند داده در اکوسیستم نومیرر، یک میلیون قطعه رمزگشایی برای ساخت یک صندوق هفت گانه هوش مصنوعی که مستقیما بر یادگیری روشهای موثرتر و عملی تجارت اوراق بهادار مالی تمرکز دارد، صادر شد.

در مصاحبه ای، کریب نشان داد که تمام داده های صندوق هنجاری Numerai در شبکه ی دانشمندان داده به شیوه انتزاعی به اشتراک گذاشته شده است. بنابراین، دانشمندان داده، که به طور فعال سیستم مبتنی بر AI را برای بهینه سازی معاملات توسعه می دهند، به اعداد دسترسی دارند، اما نمی توانند اعداد را به معاملات واقعی درک کنند یا پیوند دهند.

کریب گفت :

"ما تمام داده هایمان را از بین می بریم، اما ما آن را به شکل انتزاعی تبدیل می کنیم که در آن مردم می توانند مدل های یادگیری ماشین را برای داده ها بسازند بدون دانستن اینکه چه کاری انجام می دهند."

همه چیز در مورد آن "قراردادهای هوشمند"

برای بیش از شش ماه از زمان انتشار Numerair، بیش از 12،000 دانشمند داده در اکوسیستم Tokenized Numerai با Bitcoin برای کمک به توسعه سیستم صندوق بودجه Numerai AI جبران شدند.

در اوایل این هفته، Numerai مهاجرت کرد و قرارداد هوشمند Numerai را به شبکه Ethereum اعزام کرد و 1.2 میلیون برچسب به 19،000 دانشمند داده در سراسر جهان ارسال کرد.

از ماه فوریه، Numerai به دانشمندان داده خود در Bitcoin بیش از 200،000 دلار انگیزه داده است. با این حال، چون نشانه Numeraire و قرارداد هوشمندانه آن در بالای شبکه Ethereum راه اندازی می شوند، صندوق هجدی تلاش می کند تا شیوه ای عملی و سازگار از انگیزه دادن دانشمندان داده های خود را ایجاد کند.

سازگاری با نشانه های همه برنامه های غیر متمرکز

اتر، علامت مادری Ethereum، با نشانه های تمام برنامه های غیر متمرکز که در بالای Blockchain راه اندازی شده است، سازگار است، به همین دلیل است که به عنوان یک مبادله ارز برای سرمایه گذاران شرکت کننده در ارائه سکه های اولیه (ICOs) استفاده می شود.

از این رو، برای یک سازمان مستقل غیر متمرکز (DAO) مانند Numerai، که پرداخت های خود را انجام می دهد و قراردادهای هوشمندانه خود را به طور مستقل اجرا می کند، از لحاظ زمان و هزینه برای پرداخت سهامداران با اتر، کارآمدتر است.

تیم Numerai توضیح داد :

"مشکل با bitcoin این است که آن را در یک بلوک های مختلف به نشانه Numerai وجود دارد. این به شدت محدودیت هایی را که برنامه های غیر متمرکز بر اساس Numerai می تواند به طور خودکار و غیرقابل توقف، محدود کند، زیرا این برنامه ها نمی توانند بیت کوین را دریافت کنند؛ آنها فقط می توانند دریافت و استفاده از اتر را دریافت کنند. اگر Numerai انجام پرداخت در اتر، پس یک برنامه متمرکز بر Ethereum می تواند به طور خودکار از این اتر برای تامین مالی عملیات خود استفاده می کند. "


GDAX برای جبران مشتریانی است که پول را در ETH Flash Crash از دست داده اند

GDAX برای جبران مشتریانی است که پول را در ETH Flash Crash از دست داده اند

Ethereum در هفته گذشته با شدت شدیدی روبرو شد و منجر به سقوط قیمت آن به قیمت 0.10 دلار در GDAX شد. در حال حاضر مبادله می گوید که قصد دارد به مشتریان جبران کند که در طول سقوط توقف ضرر و زیان ایجاد شده است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Ethereum تنظیم به Eclipse Bitcoin، تنها سوال زمان است

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Ethereum تنظیم به Eclipse Bitcoin، تنها سوال زمان است

برای بعضی ها، Bitcoin یک آزمایش است که می تواند به یکی از دو روش پایان یابد: آن یا وعده خود را برای تبدیل شدن به "اینترنت پول" و یا مرگ یک آتش سوزی در دست تنظیم کننده ها خواهد مرد.

اما در مورد یک گزینه سوم، که در آن رقیب مانند Ethereum غلبه بیتکوین ؟

افزایش و افزایش اتر

اتر، سکه بومی Ethereum، در سال 2017 بیش از 5000 درصد افزایش یافته است. این میزان به 396.40 دلار رسیده است. سرمایه گذاران ابتدا افزایش قیمت Ethereum را به پلتفورم سریعتر آن، که پردازش سریع تر از Bitcoin را انجام می دهند، ارزیابی می کند. اما معلوم می شود که زمان معامله فقط نوک کوه یخ است.

قراردادهای هوشمند، ارائه سکه های اولیه (ICOs)، اندازه بلوک های متغیر - این شواهد در گوشه Ethereum عمدتا بدون در نظر گرفتن آنچه که شما از خدایان به اصطلاح در جامعه Bitcoin می شنوید. حتی موسسات بزرگ نیز با Ethereum نشسته اند. به عنوان مثال، بانک مرکزی روسیه در حال حاضر چنگال Ethereum را برای سیستم پولی خود آزمایش می کند. این به طور موثر ایجاد اولین رمزنگاری ملی در جهان، سرویسی است که بیت کوین قادر به ارائه آن نیست.

بعضی از مردم در این جامعه معتقدند این غیر قابل تعویض دقیقا همان چیزی است که از قیمت Bitcoin محافظت می کند. به آنها، تکنولوژی Blockchain فقط در سرویس Bitcoin به چشم انداز واحد پول متمرکز وجود دارد. 

آیا بیت کوین به عنوان یک ارز جهانی دیجیتال ظاهر می شود؟

حتی از سوی آینده نگرانی مانند ری کورزویل، این سوال به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. سرپرست معروف مهندسی گوگل اخیرا گفته است که بی ثباتی Bitcoin یک تهدید جدی برای جاه طلبی های پولی است. 

Kurzweil گفت: "ارزهای مانند دلار، ثبات منطقی را فراهم کرده اند." "بیت کوین نیست. و برای من روشن نیست که تمام پارادایم معدن می تواند این نوع ثبات را فراهم کند. "

هنگامی که او درباره ثبات صحبت می کند، Kurzweil اشاره به نوع بی ثباتی کوتاه مدت است که با سرمایه گذاری های خطرناک همراه است. ارزها به دنبال این الگوهای غواصی نیستند. آنها نباید 10 درصد از ارزش خود را در یک روز از دست بدهند، بیت کوین به طور منظم انجام داده است. در عوض، آنها باید به مدت طولانی نسبتا پایدار باشند. راه دیگر، قیمت امروز باید فردا باشد.

این بدان معناست که ارزها اعتبار و اعتبار خرید را از جمعیت به طور کلی ایجاد می کنند. اگر عموم مردم بر این باور باشند که قیمت فردا به شدت متفاوت خواهد بود، می تواند اعتماد به ارز را از دست بدهد و این امر فاجعه آمیز خواهد بود.

هرچند انتقادات وجودی که ممکن است از دلار آمریکا وجود داشته باشد، تعداد کمی از مردم ادعا می کنند که فردا نگرانی برای Greenback است. Bitcoin نمی تواند قابلیت اطمینان مشابه داشته باشد. قیمت آن یک سوال باز از یک روز به بعد است.

Ethereum یک شبکه گسترده تر را از پول صرف می کند

اگر ما این ایده یک ارز جهانی دیجیتالی را برداریم چه اتفاقی می افتد؟ آیا تکنولوژی Blockchain تبدیل به بی اهمیت شده است؟ البته که نه.این در واقع خیلی بیشتر مرتبط است.

به عنوان مثال، یک مطالعه از بنیاد Energy Web (EWF) در مشارکت با راه اندازی Blockchain به نام Grid Singularity. این تحقیق 200 مورد استفاده برای فن آوری بلوچین در بخش انرژی را نشان می دهد، از جمله مواردی که برای گواهی های انرژی تجدید پذیر، شبکه های به اشتراک گذاری انرژی همگرا و پرداخت صورتحساب مشتریان است. 

10 شرکت بزرگ انرژی به منظور استفاده از این برنامه ها به EWF پیوستند با این حال، هیچ یک از آنها را نمی توان بر روی پلت فرم Bitcoin اعدام کرد. EWF باید به قراردادهای هوشمند Ethereum برای این سرویس های خاص تبدیل شود، که به پیشینه قبلی من اشاره می کند: Ethereum یک شبکه گسترده تر از Bitcoin را می سازد.

این قابلیت بالقوه فن آوری بلوچین را با گسترش بیش از حد پول، فراتر از بیت کوین، به همه چیز دیگر برآورده می کند. نوآوران بیشتر و بیشتر به قراردادهای هوشمند Ethereum، ICOs و سرعت معاملات سریع تر تبدیل خواهند شد. به عنوان یک نتیجه طبیعی، آنها باید از نشانه های اتر بر روی پلت فرم استفاده کنند، و این نشان می دهد که قیمت ETH همچنان به سرعت در حال افزایش است.

توسط Gaurav S. Iyer.

سلب مسئولیت: این پست مهمان توسط Gaurav S. Iyer، تحلیلگر امنیتی Profit Confidential نوشته شده است. او از عقل سلیم و سرمایه گذاری خرید و نگهداری حمایت می کند.

Cointelegraph هیچ محتوی یا محصولاتی را در این صفحه تأیید نکرده است. در حالی که ما قصد داریم شما را با تمام اطلاعات مهمی که می توانیم به دست بیاوریم، فراهم کنیم، خوانندگان قبل از انجام اقدامات مربوط به این شرکت و مسئولیت کامل تصمیمات خود، تحقیق خود را انجام می دهند، و نباید این مقاله به عنوان مشاوره سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد.


تجزیه و تحلیل قیمت: ETH، BTC، LTC

34871 تعداد مشاهده
436 مجموع سهام
تجزیه و تحلیل قیمت: ETH، BTC، LTC

BTC / USD 22.06.2017

پس از تحکیم BTC / USD، سطح حمایت جدیدی از 2300 دلار تنظیم شده است. این سطح هنوز تکرار نشده است، بنابراین نمیتوان آن را قوی دانست. با این حال، در صورتی که تصحیح انجام شود، معامله گران فرصت خرید قوی را از این سطح در نظر می گیرند.

بیت کوین / دلار، 240، BTCE

امتیاز کلیدی

  • در صورت تصحیح، شما ممکن است خرید نزدیک به منطقه 2300 $ در نظر بگیرید. اگر سطح تکرار شود، احتمالا قیمت آن کاهش می یابد و بعید است که آن را کاهش دهد. اگر این پیش بینی امکان پذیر باشد، هدف اول در سطح 2700 $ قرار خواهد گرفت.
  • ممکن است ایده خوبی برای محدوده 2،724 - 2،880 دلار باشد که از آنجایی که نوسانات قیمت در این سطوح ممکن است الگوی قابل قبولی را به نمایش بگذارد، مراقب باشید.
  • مسئله پوسته شدن شبکه یکی از عوامل حیاتی است که عمدتا قیمت BTC را تعیین می کند.

ETH / USD 22.06.2017

پس از اصلاح گسترده ای از بازار رمزنگاری در تاریخ 16 ژوئن، ETH چند روز پیش اصلاح دیگری صورت گرفت. اما، واضح تر، این مشکلات در طول ICOs بزرگ، مانند ICO وضعیت اخیر ، که مسدود Ethereum Blockchain دیده می شود. وب سایت ETH برای مدت زمان با توجه به مشکلات ترافیک پایین بود.

در بازار، قیمت ETH بلافاصله به این مسائل احتمالی واکنش نشان داد و شروع به افتادن کرد.

از این رو، بسیاری از سیستم عامل های تجاری مانند Bitfinex ، BTC-E و Cex.io محدودیت حذف ETH را دارندامتیاز کلیدیLTC / USD، 240، COINBASELTC / USD، 240، COINBASE


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اتریوم ، خرید انلاین اتریوم ، خرید اتوماتیک اتریوم ، خرید سریع اتریوم ، اتریوم خرید ، اتریوم خرید و فروش ، صرافی اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 02:05 قبل از ظهر