خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - شارژ انی اتریوم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

شارژ انی اتریوم

چهارشنبه 20 دی 1396 02:17 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Blocknet اضافه کردن Ethereum به مجموعه ای از ارزهای پشتیبانی شده


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنیدBlocknet اضافه کردن Ethereum به مجموعه ای از ارزهای پشتیبانی شده   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

این مقاله در ساعت 11:20 به وقت  آمستردام به روزرسانی شد و نقل قول از جانب جرج هالم مدیر تجاری و مشارکتی Ethereum شد و در ساعت 11:54 به وقت محلی به روز شد تا نشان دهد مبادله غیر متمرکز Blocknet در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در فرم آلفا است و نه انتشار کامل آن.

در یک اعلامیه شگفت انگیز و CoinTelegraph منحصر به فرد، Blocknet Ethereum را بر روی شبکه inter-blockchain خود اضافه خواهد کرد. Ethereum هنگامی که بلوک پیدایش آغاز می شود، اپلیکیشن های قدرتمند و غیر متمرکز خود و ویژگی های قرارداد هوشمند را به شبکه inter-blockchain همراه با Cryptocurrency Ethereum، اتر وارد خواهد کرد. در همین حال Ethereum Blocknet فعال خواهد شد، به این ترتیب تمام ویژگی ها و سکه هایی که در حال حاضر در Blocknet در دسترس هستند در ارتباط با شبکه Ethereum استفاده می شود.

Blocknet ، برای کسانی که آگاه نیستند، شبکه ای از blockchains سکه های مختلف است، اجازه می دهد هر سکه به استفاده از سکه ها و ویژگی های دیگر Blocknet را به راحتی با ارسال معامله از طریق فن آوری Xbridge Blocknet است.

Ethereum، اگر شما زیر یک سنگ زندگی کرده اید یا به Crypto جدید هستید، یک پروژه بیتکوین 2.0 است که، از جمله دیگر، شبکه ای است که برای تسهیل قراردادهای هوشمند و برنامه های توزیع شده طراحی شده است. این یکی از امیدوار کننده ترین پروژه های Bitcoin 2.0 محسوب می شود.

اغلب دارایی هایی که Blocknet به دنیای رمزنگاری وارد می کند، مبادله غیر متمرکز است. در حالی که مقدار زیادی از تلاش و حتی چند راه اندازی شده است، تبادل cryptocurrency به غیر متمرکز هنوز انجام نشده است راست . این در حجم این مبادلات مشهود است، به رغم هر یک از معروفترین آنها و مادرشان، که تقریبا به هیچ یک از مبادلات غیر متمرکز نیازمندند، تقریبا غیرممکن است.

ایده این است که برای ایجاد یک Internet از Blockchains، اتصال سیستم های که قبلا جدا شده است و آوردن ویژگی های مشترک و امیدوارم ایجاد برخی از متقاطع از اقتصادهای مختلف. برای انجام این کار، Blocknet با استفاده از آن Xbridge برای برقراری ارتباط بین هر گره blockchain است.

یکی از کوچکترین ویژگی های Ethereum، ادغام ماشین مجازی آنها، چیزی است که گروه Blocknet در آن هیجان زده است، تیم Blocknet این بیانیه مشترک را ارائه داد:

"در اینجا باید بسیار هیجان زده باشیم. Ethereum یک نیروگاه مطلق است و Dapps آنها تقاضای بالا در میان گره های دیگر Blocknet خواهد بود. در مرحله دوم، ادغام VM Ethereum به XBridge به طور بالقوه یک استاندارد کامل صنعت جدید برای تکنولوژی زنجیره ای را قادر می سازد. در نهایت آنها لذت بردن از کار با یکدیگر هستند و ما هیجان زده هستیم که آینده تبادل غیر متمرکز را با هم شکل دهیم. "

VMs Ethereum باعث افزایش انعطاف پذیری به شبکه Blocknet خواهد شد.

از آنجاییکه Ethereum بیشتر یا کمتر فقط اجازه می دهد که Team Blocknet بهترین کار را انجام دهد. هیچ مشارکت رسمی بین این دو وجود ندارد، اما انحصارکنندگان Blocknet برای Ethereum Devgrant درخواست کرده اند و دو تیم صحبت می کنند، اما هیچ کاری برای کار روی Ethereum انجام نمی شود. هر دو تیم تأکید می کنند که این یک مشارکت تجاری نیست و یا حتی یک توافق رسمی نیست، بلکه این دو شبکه را به همکاری می بخشد

جورج هالام مدیر تجاری و همکاریهای Ethereum در مورد توسعه صحبت کرد:

"Ethereum همه چیز در مورد محتوا است. در ذهن ما، بیشتر افراد که فرصت برای یادگیری و ارتباط برقرار کردن با پشته فنی ما (که از طریق blockchain خود و یا دیگران) خود را بهتر است. قراردادهای هوشمند در حال تبدیل شدن به انقلابی در جهان راه می رود کسب و کار خود و Ethereum مطمئنا بهترین پلت فرم را برای این کار ارائه می دهد. "

در حال حاضر Blocknet پشتیبانی از 10 پروژه مربوط به رمزنگاری، از جمله Xcurrency، Horizon، Bitnation، BitSwift، Stealthcoin و بیشتر.

Ethereum، همانطور که گفته شد، تا به حال راه اندازی نشده است. با این حال، در 9 ماه مه اعلام کرد که آنها وارد مرحله آخر مرحله تست خود شده اند و انتظار می رود این چهارده روز تمام شود. در حالی که آنها حق تغییر این تاریخ را دارند، ما می توانیم به زودی انتشار "مرزی" و انتشار رسمی اتر را انتظار داشته باشیم. Blocknet امیدوار است که یک نسخه آلفا مبادله غیر متمرکز خود را از طریق Ethereum Frontier راه اندازی کند، که به طور بالقوه می تواند اتر را در یک روز امن و بدون تمرکز خریداری کند. راه اندازی Frontier تنها خط فرمان است و هنوز برای کارشناسان توصیه می شود. در این زمان ناشناخته است اگر Ethereum با Blocknet در راه Frontier خود و یا در Homestead و Metropolis بعدی آنها راه اندازی کند، اگرچه من گفته ام که Ethereum در راه اندازی Frontier متصل است.

ما همچنین به تیم SuperNET رسیده ایم، که عمدتا به عنوان رقابت اولیه Blocknet شناخته می شود. ما این نقل قول از توسعه دهنده "Eth" داده شد:

"رقابت سالم فقط این است که سالم است. همه ما در یک تکنولوژی جدید و یادگیری از تجربیات ما و دیگران غوطه ور هستیم و در برخی موارد قادر به بهبود و پیشرفت آن هستیم، بنابراین مثبت است.

در حال حاضر، به نظر می رسد Blocknet می خواهد از نام تجاری Ethereum برای اهداف بازاریابی استفاده کند، اما من امیدوارم که اشتباه کنم، و Dan [Metclaf] تکنیک های شکست خورده را به صحنه می آورد، که بسیار جذاب خواهد بود، زیرا همه ما از آن یاد می گیریم.

بدیهی است که هر کسی می تواند Ethereum را به پروژه خود متصل کند، زیرا این منبع باز است، زیرا هر کسی می تواند ادغام SuperNET را در صورت نیاز و دانستن آن، همانگونه که می توان دو وب سایت را در یک فایل HTML ساده پیوند داد. سوال این است که آیا من با آن نوآوری را به ارمغان می آورم؟ "


Ethereum راه اندازی می شود؛ اما چالش های نشتی می گوید پروژه ها "سال ها بیشتر"

Ethereum راه اندازی می شود؛  اما چالش های نشتی می گوید پروژه ها "سال ها بیشتر"

اولین انتشار زنده پروژه Ethereum به نام "Ethereum Frontier" در این هفته منتشر شد، اما ارتباطات میان برنامهنویسان نشان داد که آینده این پروژه ممکن است زیر سوال باشد.

انتشار مرز در ابزار خط فرمان، که اجازه می دهد توسعه دهندگان به بارگذاری و اجرای قرارداد و ارسال استرها به یکدیگر در بلاکچین Ethereum متمرکز است.

کاربران و توسعه دهندگان همچنین ممکن است یک نشانه دیجیتال قابل معامله ایجاد کنند که می تواند به عنوان یک ارز یا یک دارایی طبقه بندی شود. "ارزهای" بر روی بلوک Ethereum blockchain از یک API سکه استاندارد استفاده می کنند که قراردادها را به طور خودکار با هر کیف پول و یا مبادله با استفاده از استاندارد API مشابه سازگار می سازد.

سال به رقابت

انتشار ناگهانی Ethereum به عنوان یک تعجب برای برخی از کسانی که انتظار می رود پروژه برای کشیدن برای سال. فقط چند ماه قبل، عضو تیم Ethereum مت نخوانده بود که پروژه "سال های بیشتری برای توسعه" نیاز داشت.

به بیرون درز چت اسکایپ را بخوانید:

[5/15/15، 11:51:17 AM] بافت [ethereum]: اما چه مدت می تواند ما را برای عادت آلتوین خود ادامه دهد

[5/15/15، 11:51:22 AM] بافت [اتروم]: بر اساس اعداد من می توانم بگویم که پایان هفته

[5/15/15، 11:51:33 ق.ظ] مت لیندون: Ethdev نیاز به سال + دارد

[5/15/15، 11:51:35 AM] بافت [ethereum]: این واقعا ناراحت کننده است

[5/15/15، 11:52:18 AM] مت متن: لول دوباره :)

[5/15/15، 11:52:36 AM] کلی بکر: و پس از آن، این بنیاد از لحاظ حفاظت و دفاع حمایت می شود. دستگاه های قضایی هر دو حل می شوند، چرخش می کنند، یا بعضی دیگر احیا می شوند. این بخشی از چشم انداز استراتژیک است که در تابستان امسال اتفاق خواهد افتاد

ایمیل ها همچنین اظهار داشتند که بیشترین بودجه جمع آوری شده از جمعیت اتر از بین می رود و تنها می تواند تیم توسعه Ethereum را برای هفت ماه دیگر در بهترین حالت حفظ کند.

[5/15/15، 11:49:38 AM] Matt Liston: چند ماه ago ethdev در حال حاضر سوختگی دارد؟

[5/15/15، 11:50:23 AM] جفری ویلک: تقریبا در پایان سال اگر اتر هیچ ارزش ندارد

[5/15/15، 11:50:35 AM] جفری ویلک: کمی دشوار برای دادن تاریخ دقیق

[5/15/15، 11:50:48 AM] Kelley Becker: ویژگی هایی که در حال حاضر با CFO کار می کنند. هیچ چیز به ناخن هنوز

[5/15/15، 11:50:52 AM] جفری ویلککه: کمی ریاضی را انجام دهید و مقدار میزان BTc left در مقابل سوختگی ماهانه را در ماه گذشته بررسی کنید

[5/15/15، 11:50:56 AM] جفری ویلک: دقیقا

[5/15/15، 11:50:59 AM] مت لایتون: 7 ماه

[5/15/15، 11:51:01 AM] مت لیستن: خوش بینانه

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه آلت کوین: لحظه ای حقیقت

لیتوکین

آیا cryptocurrencies آلت کوین در انتظار عملکرد Bitcoin هستند؟ آیا بیت کوین از 450 دلار سقوط می کند یا به سطح 500 دلار یا بیشتر فشار می آورد؟ Litecoin یک بار دیگر در برابر دلار 3.80 ایستاد و انتظار می رود که تقریبا ردیابی و سقوط بیت کوین را دنبال کند. پیش از این LTC: BTC به 0.079 افت کرد، و از 0.084 به شدت پرید. در حال حاضر LTC: BTC در 0.082 است و همچنان روند پایین را دارد.

خط تیره

DASH روزانه 7٪ در برابر رشد قیمت بیتکوین 7٪ کاهش می دهد و در سطح 0.06 قرار دارد. ادامه افزایش قیمت Bitcoin باعث می شود DASH به سطح 0.05 و پایین تر برسد، در حالی که اصلاح بیتکوین طولانی مدت می تواند فرصتی برای شروع جدیدی از سطح 0.06 ایجاد کند.

Dogecoin

Dogecoin در حال حاضر در 29-31 Satoshi است، و برای این cryptocurrency لحظه ای از حقیقت نیز می آید. آیا آن را از 30 Satoshi شروع می کنید، یا برای مدت زمان طولانی در سطح 30 قرار دارد؟ احتمال هر دو سناریو مشابه است.

ETH

ETH شروع به قوی شدن آن کرده است. روند صعودی قبلا ثابت شده به یک روند نزولی جوان تبدیل شده است. آیا ممکن است 0.02 برای خرید سفارش در چنین شرایطی توصیه شود؟ بی ثباتی رشد بعضی از معامله گران را مجبور کرد بگوید که این روند صعودی نیست، اما پیش از پیشبینی جهانی به 0.015، اصلاحی نشده است.

Peercoin

Peercoin جالب است که جفت PPC: BTC زیر سطح 0.001 به 0.0094 رسیده و به 0.00102 رسیده است. رشد قیمت نیکل در برابر دلار آمریکا تنها می تواند با رشد بیت کوین ایجاد شود. در حال حاضر به طور کامل بر روی برادر بزرگ بستگی دارد - آیا Peercoin شروع می شود از 0.44 دلار - 0.45 دلار امروز؟

نیکوئین

در روزهای اخیر، Neucoin به ما بیش از یک فرصت داد تا سفارش برای 1000 Neucoin را با قیمت 11 دلار باز کنیم و در 12 دلار بسته شود. در حال حاضر این رمزنگاری ارز به $ 10.50 رسیده است، و این می تواند فرصتی را برای ما فراهم کند تا به زودی سفارشات را به فروش برساند. اما مراقب باشید - کل سرمایه گذاری در بازار به 1000 دلار برسد و حتی یک سفارش خرید یکصد دلار می تواند شما را به بازار ساز تبدیل کند، شاید حتی در برابر اراده شما.


تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Altcoin: زنجیره ای از رویدادهای مرتبط

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Altcoin: زنجیره ای از رویدادهای مرتبط

لیتوکین

امروز Litecoin یک قیمت جدید از 3.50-3.80 دلار به ارمغان می آورد. دیروز، لایتکوئین به سقف و کف این راهرو قیمت رسید، و اکنون در جایی در وسط است. قیمت Bitcoin در حال تغییر است و نرخ LTC به نرخ BTC 0.008-0.082 است. به این ترتیب 0.008 وعده می شود که به عنوان یک سطح مقاومت بسیار خوب عمل کنید.

خط تیره

DASH به حد پایین تر از 0.0056 رسید و این سطح اعتبار مقاومت ثابت را دوباره تایید کرد. قیمت DASH از این سطح شروع به تدریج کرد، اما در مورد روند رو به رشد آینده خیلی زود است.

Dogecoin

قیمت Dogecoin به حداقل رسیدن به موقع، به 28 ساتوشی رسیده است. با شروع از یک سطح جدید، قیمت به 30 ساتوشی افزایش یافت.با این حال، چنین گرایش می تواند سطح 30 Satoshi را از سطح حمایت به مقاومت تبدیل کند.

ETH

در حال حاضر هیچ کس قادر نخواهد بود ETH بی تفاوتی را به تجزیه و تحلیل فنی متهم کند. دیروز شاهد یک روند خوب بودیم و امروز شاهد یک پرچم زیبا در نمودار هستیم. با توجه به نظریه، احتمال دارد خروج در حال حاضر بیشتر باشد. بنابراین، سطح 0.002 مهم تر از همیشه است، زیرا با رسیدن به آن روند صعودی ادامه خواهد یافت و پرچم نزولی اصلاحات قیمت باید ظاهر شود.

Peercoin

Peercoin سطح 0.44 دلار را ترک کرد و به 0.42 دلار رسید، در حالی که نرخ ارز Peercoin و Bitcoin به 0.00094-0.00096 کاهش یافت. قیمت Peercoin معمولا فعالیت قوی نشان نمی دهد، بنابراین ما نباید انتظار داشته باشیم به زودی به 0.001 بازگردیم. این بدان معنی است که اگر قیمت Bitcoin سقوط کند، می توان انتظار داشت Peercoin حرکتی کمتر از 0.40 دلار داشته باشد.ارزش تماشای نرخ ارز PPC به BTC است، زیرا کاهش مداوم در مورد عدم اعتقاد به معدنچیان Peercoin و نگرانی های مربوط به کاهش آن بیشتر است.

نیکوئین

 

Neucoin همچنان ادامه دارد. در حال حاضر قیمت آن حدود 9.50 دلار برای 1000 Neucoin است، و حجم معاملات روزانه مسخره است. اگر این روند ادامه پیدا کند، ارزش آن را برای قرار دادن سفارشات زیر 8.00 دلار است.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: شارژ اتریوم ، خرید اتریوم ، اتریوم خرید ، اتریوم شارژ ، اتریوم خرید و فروش ، خرید فروش اتریوم ، صرافی اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب - تنظیم جزئیات و تاریخ ارسال جزئیات نمایش تصویر ارسال کننده ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:55 قبل از ظهر