خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - صرافی خرید و فروش اتریوم در ایران
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

صرافی خرید و فروش اتریوم در ایران

چهارشنبه 20 دی 1396 02:18 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

قیمت Ethereum به طور موقت به عنوان چین، کره جنوبی آسیب دیده بر ICOs

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

قیمت Ethereum به طور موقت به عنوان چین، کره جنوبی آسیب دیده بر ICOs

قیمت اتریم در 4 سپتامبر پس از اعلام دولت چین و کره جنوبی مبنی بر سرکوب فعالیت های پیشنهادی سکه (ICO) در آسیا، کاهش یافته است.

قیمتمنبع: Cointelegraph Index

شرکت های راه اندازی با استفاده از ICOs، که معمولا Ethereum هستند ، برای جمع آوری پول سرمایه از طریق صدور اوراق قرضه جدید یا علامت های دیجیتالی که می توانند به صورت آنلاین در معرض فروش قرار گیرند، اکنون به طور رسمی در چین غیر قانونی هستند.

کمپین ICO چین و کره جنوبی

دولت چین به عنوان بخشی از مبارزه خود علیه سازمان های بین المللی ICO، آنها را غیرقانونی اعلام کرده و فعالیت های ICO را ممنوع اعلام کرده است .

بانک خلق چین و دیگران نیز یک بیانیه مشترک را به افراد و سازمان هایی ارائه دادند که وجوه مالی صندوق بین المللی پول را برای تخصیص بودجه برای بازگشت سرمایه به سرمایه گذاران خود آماده کرده اند.

در عین حال، کره جنوبی قول داده است مجازات ها یا مجازات هایی را برای افراد یا شرکت هایی که از طریق ICOs جذب شده اند، افزایش دهد. در جلسه مشترک برگزار شده توسط کارگروه ارز دیجیتال کشور، توافق شد که تنظیم و نظارت بر ارزهای مجازی، از جمله Bitcoin، باید تشدید شود.

عملکرد بازار کریستوگرام

سرکوب تاثیر موقت منفی بر عملکرد تجاری Ethereum داشت.

پول دیجیتال به دلیل کمپین هایی علیه ICOs، 4 سپتامبر به شدت کاهش یافت. با این حال، ارز مجازی هنوز هم بیش از 2000 درصد بالاتر از قیمت آن در سال 2016 است. به همین دلیل است که در اوایل سال 2017، افزایش قیمت پدیده، به دلیل ناامنی در ICOs، افزایش یافت.

در همین حال، دیوید پترزبورگ پیشرو و رقیب اصلی Ethereum، بیتکوین ، در 4 سپتامبر با کاهش 5 درصدی مواجه شده و از زمان مطبوعات به آرامی دوباره به دست آورده است. دلیل کاهش ناگهانی قیمت، احساسات ضعیف توسط سرمایه گذاران در سراسر بازار ارز مجازی است.

ارزش کل بازار ارز دیجیتال بیش از 30 میلیارد دلار کاهش یافته است و در 2 سپتامبر به 179.5 میلیارد دلار رسیده است.


وضعیت فعلی Bitcoin، بازار Ethereum - نکات برای معامله گران کلاسیک، شرکت های رمزنگاری

27015 تعداد مشاهده
239 مجموع سهام
وضعیت فعلی Bitcoin، بازار Ethereum - نکات برای معامله گران کلاسیک، شرکت های رمزنگاری

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


چرا اینترنت انحصاری با اینترنت اترئوم ایجاد می شود؟

چرا اینترنت انحصاری با اینترنت اترئوم ایجاد می شود؟

مردم بیشتر از Bitcoin آگاه هستند، اما همه آنها متوجه نیستند که یک کریپتوکورال دیگری وجود دارد که از ابتدای سال، اتر به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

بسیاری از مردم بر این باورند که اینترنت جدید غیر متمرکز با Ethereum شکل می گیرد .

گسترش گره های Ethereum در سطح جهان

از زمان انتشار Ethereum در 30 ژوئیه 2015، ارزش سرقت ارز در حال افزایش است به طور چشمگیری افزایش یافته است .

در ضمن، Bitcoin به نظر می رسد که توجه بیشتری داشته باشد، زیرا تنها در سال جاری ارزش آن سه برابر شده است. به علت این توسعه، احتمال ایجاد یک اینترنت غیر متمرکز جدید واقعا بالا است.

در یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط Peter Szilagyi، رهبر تیم توسعه Ethereum، تصاویر Google Earth نشان دهنده گسترش گسترده گره های Ethereum در سراسر جهان است.

آیکون های مکان بی شماری ثابت می کنند که کامپیوتر های بی شماری که به Ethereum Blockchain وصل شده اند.

در حالی که ممکن است تصاویر Google برخی از گره ها را از دست داده اند و ممکن است دقت نکنند، این بهترین داده هایی هستند که می توانند در حال حاضر استفاده کنند.

Szilagyi کسی بود که این را ایجاد کرد، پروتکل های آدرس اینترنتی ethernodes.org را به مکان های جغرافیایی تبدیل کرد. سپس او را در Google Earth ترسیم کرد.

اتر در مناطق توسعه یافته محبوب تر است

عکس همچنین نشان داد که اتر در جهان محبوبیت بیشتری دارد. به دنبال گره، می توان به راحتی متوجه شد که گره های Ethereum بیشتر در مناطق ایالات متحده و اتحادیه اروپا از آسیا و آمریکای جنوبی وجود دارد.

بنابراین، اتر در مناطق ثروتمند تر شایع است.

پیتر سیگلیگی می افزاید:

به نظر میرسد تراکم گره به همراه ارتباطات، صنعتی شدن و ثروت دست به دست هم داده است. بهترین دلیل من این است که این اختلاف در این است که گره Ethereum کامل، منابع فشرده است. "

بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا، اروپا مرکزی Ethereum اشباع شده است. این چیزی است که انتظار می رود از زمانی که تیم توسعه Ethereum و سایر شرکت ها در اروپا مستقر هستند.


Enterprise Ethereum Alliance در 34 شرکت دیگر، از جمله Mastercard و سیسکو، شرکت کرد

27096 نمایش ها
376 مجموع سهام

Enterprise Ethereum Alliance در 34 شرکت دیگر، از جمله Mastercard و سیسکو، شرکت کرد

اتحادیه سازمانی Ethereum (EEA)، بزرگترین برنامه بازاریابی منبع باز بلوچین در جهان، اخیرا 34 عضو جدید را به مجموع 150 سازمان افزوده است. 

Mastercard و سیستم های سیسکو 

EEA یک کنسرسیوم غیر انتفاعی است که تحولات اتر یا به معنای وسیعتر کل Ethereum Blockchain را متمرکز کرده است. در میان 34 عضو جدید، Mastercard و Cisco و همچنین Scotiabank و دولت پرادش هستند. 

در حالی که سیسکو به وضوح در فهرست اعضای جدید در انتشار مطبوعات است، عدم وجود نام Mastercard به جامعه اتر در Reddit خجالت آور است. اما در واقع، دلیل واقعی این موضوع این است که مسترکارد در سند انتشار مطبوعات حاضر نشد. 

اندرو Keys از ConsenSys توضیح می دهد:

"Mastercard در واقع یک عضو جدید از EEA است. آنها خواسته اند که در سند انتشار مطبوعات نباشند، اما در وب سایت رسمی سازمان مجاهدین خلق تأیید شده است. آنها ممکن است ارتباطات خود را در این زمینه انجام دهند. "

جدا از آن بانک ها و مؤسسات مالی، اعضای EEA نیز وجود دارند که از زمینه های مختلف و بخش های کسب و کار می آیند. آنها اعضای صنایع مختلف را شامل تکنولوژی، دولت، مراقبت های بهداشتی، بازاریابی، بیمه، انرژی و حتی برخی از سریعترین رشد Ethereum شروع می کنند. 

اهداف EEA

این کنسرسیوم در اواخر ماه فوریه امسال شکل گرفت . این توسط گروهی از نوآوران Ether، موسسات مالی و راه اندازی Blockchain آغاز شد. دو نفر از برجسته ترین مؤسسات عضو EEA، اینتل و JP Morgan Chase هستند . 

EEA "برای ایجاد، ترویج و به طور گسترده ای از بهترین شیوه های تکنولوژی مبتنی بر Ethereum، استانداردهای باز و معماری ارجاع منبع باز پشتیبانی می کند."

به عبارت دیگر، آنها قصد دارند تکنولوژی Blockchain را برای تنظیم سازمانی مناسب سازند.

علاوه بر این، EEA نیز حریم خصوصی، مقیاس پذیری، محرمانه بودن و امنیت را به عنوان اولویت خود قرار می دهد؛ اتحاد بسیار ضروری با در نظر گرفتن تمام موضوعات امنیتی و هزینه های نوسان قیمت Ethereum اخیرا تجربه کرده است.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اتریوم - خرید انلاین اتریوم - خرید اتوماتیک اتریوم - شارژ اتریوم - شارژ اکانت اتریوم - اتریوم خرید - اتریوم شارژ - قیمت خرید اتریوم ، صرافی اتریوم ، صرافی خرید و فروش اتریوم ، اتریوم خرید ، اتریوم شارژ ، شارژ ایتریوم ، قیمت اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:53 قبل از ظهر