خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید بیت کوین انی و اتوماتیک و انلاین و سریع و فوری و لحظه ای
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

بیشتر سرمایه گذاران بیت کوین انتظار سود بیشتری در سال ۲۰۱۸ 

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

سرمایه گذاران بیت کوین انتظار سود بیشتری در سال 2018 را دارندReviewed by بهزاد ناصرفلاحonDec 15Rating: 5.0

در جدیدترین نظرسنجی انجام گرفته در آمریکا، سرمایه گذاران انتظار سود و برگشت پول بیشتری را در سال آینده میلادی دارند. این افراد معتقدند که این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ به مراتب عملکرد بهتری خواهد داشت و سود بیشتری را برای سرمایه گذاران به همراه خواهد آورد. در ادامه با ارز دیجیتال همراه باشید.

این نظر سنجی که توسط  LendEDU صورت گرفته، شامل چندین سؤال در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتالی است و بین ۹ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷ از میان ۵۶۵ نفر از شهروندان آمریکایی صورت پذیرفته است، نشان می‌دهد چیزی در حدود ۷۷ درصد آنها انتظار صعود هر چه بیشتر قیمت بیت کوین را در سال ۲۰۱۸ میلادی دارند.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

۲۰۱۷ سال بیت کوین، ۲۰۱۸ از آن اتریوم


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

۲۰۱۷ سال بیت کوین، ۲۰۱۸ از آن اتریومReviewed by بهزاد ناصرفلاحonDec 29Rating: 5.0

«جز سان» (جرمی سان) مدیر شرکت «فان فیر تکنولوژی» یکی از پلتفرم‌های بازی‌های کازینوییِ مبتنی بر اتریوم است. او همچنین از حامیان تکنولوژی‌های بلاک چین است که بازی سه بعدی زیادی را در سبک Real-Time ساخته. در ادامه با ارز دیجیتال همراه باشید. 

۲۰۱۷ برای سرمایه‌گذاران بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی، سال پر باری بوده است؛ اما باید به یاد داشته باشیم که این اتفاقات تازه شروع ماجراست.

علیرغم ارزش بسیار بالا، پروتکل‌های دیگر که ازجمله مؤلفه های مهم کاربران به‌حساب می‌آیند دارای نقص‌های زیادی هستند. بیت کوین با کارمزد بالا و سرعت انجام تراکنش‌های پایین، چندان گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران نیست. جملاتِ: پرداخت کارمزد مشابه برای خرید یک قهوه یا ارسال صد هزار دلار چیزی جز یک طنز نیست و راه‌حل‌هایی مانند شبکه لایتنینگ نیز همچنان جای کار بسیار دارد.

همین جایگاه جدید آن به‌عنوان ذخیره ارزش، یکی وجوه تمایز بیت کوین در زمان حال است. درحالی‌که هیچ‌گونه کمبودی ازلحاظ طرفداران جدید و قدیمی بیت کوین احساس نمی‌شود ولی توسعه‌دهندگان جدیدی نیز پا به عرصه مبارزه گذاشته‌اند و به دنبال ساخت نسخه‌هایی فورک شده از بیت کوین هستند. من خودم، حاضرم تا سرمایه‌هایم را روی نسخه‌های منعطف شرط ببندم.

دریچه برای بلاک چین‌هایی مانند اتریوم که از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کنند باز است و من به پتانسیل‌های آنها به‌عنوان ذخیره ارزش ایمان‌دارم.

پلتفرم‌هایی مانند اتریوم، مانند سیستم‌هایی هستند که وظیفه غیرمتمرکز کردن سیستم اقتصادی را دارند.

مقایسه

۲۰۱۷ سال بیت کوین، ۲۰۱۸ از آن اتریوم

بیت کوین را سیستم‌عامل داس در نظر بگیرید و اتریوم را به‌عنوان ویندوز یا سیستم‌عامل مک به‌حساب بیاورید. داس بدون هیچ مشکلی کار می‌کند، درواقع شروع کار سیستم‌عامل‌ها با داس شکل گرفت و یکی از اصلی‌ترین عوامل موفقیت رایانه همین سیستم‌عامل بود.

دوستداران و تحصیل‌کردگان رشته رایانه با داس کارکرده و با آن بزرگ‌شده بودند، ولی با عرضه ویندوز و مک بود که استفاده از آنها باعث به وجود آمدن جریان‌های اصلی شد. یادگیری داس سخت بود، برنامه‌نویسی آن مشکل بود و نرم‌افزارهای بسیارکمی بر روی آن اجرا می‌شدند. ویندوز و مک با پشتیبانی و تشویق نرم‌افزارهای مختلف باعث ساخت بیشتر این نرم‌افزارها و افراد برای آنها شدند.

اتریوم درست به‌مانند ویندوز و مک است و درنتیجه، توسعه‌دهندگان هزاران هزار نرم‌افزار را ساخته‌اند.

این اتفاقات یادآور سال‌های ۲۰۰۰ و اوج تب‌وتاب اینترنت است. هزاران شرکت جدید با اهداف خلاقانه بسیاری جوانه زدند و با قانون‌گذاری‌ها و آئین‌نامه‌ها آجین شدند و روش‌های جدیدی نیز برای بهره‌برداری اقتصادی از آنها ایجاد شد. بیشترشان مانند «پتز دات کام» و «وب ون» شکست می‌خورند ولی تعدادی نیز آمازون، ای بی و گوگل‌های دنیای بلاک چین خواهند شد.

اما باوجود پایداری و ثبات اثبات‌شده بیت کوین، آیا توسعه‌دهندگان آن سزاوار احترام به‌واسطه این رشد نیستند؟

نمی‌توانم به‌طورقطع بگویم بله. آنها به‌قدری نسبت به تغییرات مقاومت نشان می‌دهند که حتی حاضرند به‌جای آن، دور تمام خدماتشان را خط بکشند. بگذارید با واقعیت‌ها روبه‌رو شویم، بیت کوین امروزه تنها مختص اقلیتی است که از پس کارمزدهای بالای آن برمی‌آیند. آنها راهی را انتخاب کرده‌اند که به بن‌بست می‌رسد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین انی و اتوماتیک و انلاین و سریع و فوری و لحظه ای ، خرید بیت کوین ، خرید انلاین بیت کوین ، خرید اتوماتیک بیت کوین ، خرید انی بیت کوین ، خرید فوری بیت کوین ، بیت کوین خرید ،
دنبالک ها: خرید انلاین بیت کوین خرید و فروش بیت کوین خرید و فروش بیت کوین در ایران صرافی خرید و فروش بیت کوین خرید و فروش بیت کوین BITCOIN خرید انلاین بیت کوین BITCOIN خرید و فروش BTC خرید BTC خرید انلاین و اتوماتیک BTC تبدیل بیت کوینBTC به ریال خرید بیت کوین کش BCH خرید BCH خرید و فروش BCH خرید انلاین و اتوماتیک BCH در ایران تبدیل انلاین بیت کوین کش BCH به ریال شارژ BCH شارژ انلاین و اتوماتیک BCH قیمت هر BCH بیت کوین کش قیمت لحظه ای بیت کوین کشBCH خرید اتوماتیکBCH در ایران خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BCH در ایران به ریال BCH چیست قیمت نوسانی BCH قیمت هر بیت کوین کشBCH به ریال نرخ هر بیت کوین کشBCH خرید بیت کوین کش BCH ارزان خرید بیت کوین BTC خرید و فروش انلاین بیت کوین BTC فروشگاه خرید و فروش بیت کوینBTC خرید ارز دیجیتال بیت کو.ینBTC خرید و فروش پول بیت کوینBTC ارز دیجیتال بیت کوینBTC بیت کوین BTC چیست خرید ارزهای مجازی بیت کوینBTC تنها فروشگاه معتبر برای خرید و فروش بیت کوین BTC در ایران خرید تمام اتوماتیک بیت کوینBTC در ایران ساخت کیف پول انلاین بیت کوینBTC خرید بیت کوین ارزان و بدون کارمزد در ایران خرید بیت کوین با قیمت مناسب خرید بیت کوین بدون کارمزد خرید ارز مجازی بیت کوینBTC اینده بیت کوینBTC اینده بیت کوین BTC صرافی بیت کوین در تهران قیمت هر بیت کوینBTC قیمت خرید و فروش بیت کوین تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش بیت کوین در ایران خرید بیت کوین با مقادیر بالا بدون کارمزد در ایران خرید بیت کوین بدون کمسیون و کازمزد اضافی BTC شارژ کیف پول بیت کوینBTC شارژ تمام اتوماتیک بیت BTCکوین خرید و فروش بیت کوین به ریال تبدیل بیت کوینBTC به تومات خرید بیت کوین BTC با کارت شتاب نحوه خرید و فروش بیت کوین شرایط خرید و فروش بیت کوین خرید بیت کوین در ایران خرید بیت کوین BTC از ایران خرید فوری و سریع بیت کوینBTC قیمت بیت کوین در ایرانBTC فروش بیت کوینBTC با مقادیر بالا خرید و فروش بیت کوین BTC به صورت 24 ساعته خرید و فروش بیت کیون به صورت اتوماتیکBTC در ایران خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال بیت کوین BTC فروش بیش از یک بیت کوینBTC نرخ خرید و فروش بیت کوینBTC شارژ کیف پول بیت کوینBTC خرید کالا با بیت کوینBTC فروش انلاین بیت کوین BTC به ریال ایران سازنده بیت کوینBTC بیت کوین BTC خرید و فروش خرید ارز دیجیتال بیت کوین خرید ارزهای بیت کوین و بیت کیون کش در ایران خرید مقادیر بالا بیت کوین در ایران تحلیل قیمت بیت کوینBTC پیش بینی قیمت بیت کوینBTC اینده بیت کوین خرید بیت کوین BTC ارزان در ایران ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 02:12 قبل از ظهر