خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - تبدیل اتریوم به تومان
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

تبدیل اتریوم به تومان

چهارشنبه 20 دی 1396 02:23 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

تلفیق اتریوم و لایتنینگ ؟ Buterin و Poon از برنامه مقیاس پذیری”پلاسما” پرده برداری می کنند

تلفیق اتریوم و لایتنینگ ؟ Buterin و Poon از برنامه مقیاس پذیری"پلاسما" پرده برداری می کنندReviewed by محمد آذرنیوارonAug 13Rating: 5.0

اتریوم یک مشکل دارد که نمی شود آن را نادیده گرفت: در حال حاضر نمی تواند بسیاری از کاربران را پشتیبانی کند.

در حالیکه این محدودیت ها قبلا توسط محققان مورد بحث قرارگرفت، اکنون کاربران واقعی را تحت تاثیر قرارداده است. دومین پلتفرم بلاک چینی جهان اخیرا با مشکلاتی مواجه شده است. از جمله این مشکلات می توان به افزایش کارمزد قرارداد های هوشمند (کارمزد هایی که باعث سریع تر انجام شدن تراکنش می شود) اشاره کرد. این به این معناست که کاربران بیشتر باعث کند تر شدن شبکه و درنهایت افزایش کارمزد می شوند.

تلفیق اتریوم و لایتنینگ ؟ Buterin و Poon از برنامه مقیاس پذیریپلاسما پرده برداری می کنند

گزارش یک راه حل جدید به نام پلاسما، روز چهارشنبه منتشر شد، به احتمال زیاد به زودی شاهد اجرای این پروژه خواهیم بود. هدف پروژه تبدیل اتریوم به کامپیوتر جهانی و مقیاس پذیری آن است. یعنی هر چقدر که کاربران آن بیشتر شود، قدرت اتریوم هم به نسبت کاربران بالا رود.

با توجه به این که – ویتالیک بوترین و جوزف پوون – که رزومه ای فوق العاده ای از خود به جای گذاشته اند، توسعه گران این پروژه هستند می شود گفت که این پروژه اجرایی خواهد بود. بوترین مخترع و مبتکر اتریوم است، پون هم در پروژه شبکه Lighting (رعد و برق) فعالیت داشته است که راه را برای افزایش تعداد کاربران بیت کوین هموار کرد.

این دو بازوی قدرتمند روی یک پروژه ی بزرگ باهم همکاری می کنند.

پون گفت:

او کاملا معتقد است که اتریوم به یک کامپیوتر جهانی تبدیل خواهد شد و جایگزین server farm ها می شود. او شک ندارد که مشکلات سر راه این پروژه حل خواهند شد.

تلفیق اتریوم و لایتنینگ ؟ Buterin و Poon از برنامه مقیاس پذیریپلاسما پرده برداری می کنند

بلاک چین های کودک (baby blockchains)

خلاصه مشکل مقیاس پذیر کردن اتریوم این است که : برای بررسی تراکنش های اتریوم، کاربران فقط نیاز به یک کپی از کل بلاک چین، تاریخ تراکنش ها و محاسبات دارند. اما یک “کامپیوتر جهانی” نیاز به اطلاعات زیادی دارد، که کامپیوترهای خانگی یا موبایل قادر به ذخیره این اطلاعات نیستند.

به همین دلیل ،اتریوم و دیگر بلاک های عمومی به دنبال روش هایی برای کاهش میزان داده هایی که در بلاک چین ذخیره می شوند هستند.

پلاسما به نظر می رسد که این کار را با استفاده از تعداد زیادی بلاک کوچک به نام baby blockchain یا بلاک های کودک انجام می دهد.

این سیستم بلاک چین های کودک را به بلاک چین های اصلی با چیزی به اسم fraud proofs متصل می کند.این شباهت به شبکۀ lighting است. ابتکاری که پون چند سال پیش برای بیت کوین گذاشت، که در آن لایه بالایی به لایه اصلی بلاک چین که در پایین است اثر میگذارد.

در حالی که شبکه lighting فقط مناسب پرداخت است، پروژه پلاسما این ایده را به برنامه های کاربردی مبتنی برقردادهای هوشمند گسترش خواهد داد.

پون گفت: “فرض کنید شما می خواهید عملیات ریاضی انجام دهید؛ بگذارید بگوییم این واقعا پیچیده است و زمان زیادی برای انجام آن نیاز دارد و شما از فرد دیگری می خواهید که این کار را برای شما انجام دهد.”

در آن لحظه، شخصی جواب معادله را می یابد و می گوید ۱۰ دلار، سپس بقیه کاربران آن را بررسی می کنند که راه حل درست باشد.

اگراثبات شود که راه حل اولیه اشتباه است، دیگران می توانند آن را محاسبه و خطا را شناسایی کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند گزینه ای برای محاسبه داشته باشند.

به گفته پون، چون همه شرکت کنندگان می دانند که می توانند تحت کنترل و مجازات قرار گیرند، بعید به نظر می رسند که سیستم را تخریب کنند.

نقد همچنان ادامه دارد

با این حال برخی از آنها شکاک هستند. ایده های فنی این سیستم ها در بلاک چین ها مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و طرفداران و رقبا را به سوی خود جذب کرده است.

هر پروتکل بلاک چین عمومی در نهایت نیاز به مقایس پذیری خواهد داشت. بیت کوین، که بیشترین استفاده از بلاک چین را دارد، اولین بار که نشانه های مقیاس محدود در آن دیده شد، بحث پایان یافتن آن آغاز شد.

اما منتقدان مدتهاست که معتقدند که مقیاس پذیری اتریوم بسیار مشکل است؛ زیرا نیاز به ذخیره اطلاعات بسیار زیادی برای تبدیل شدن به کامپیوتر جهانی دارد.

با این حال، پون اعتراف کرد که راهی طولانی برای رفتن وجود دارد. با توجه به این ایده بزرگ ، آزمایش های زیادی انجام خواهد شد. باز هم او پلاسما را به شبکه lighting ربط داد که در چند سال گذشته گام های بزرگی برداشته است، اما هنوز ناقص است.

انواع کیف پول اتریوم

کیف پول های اتریوم
انواع کیف پول اتریومReviewed by محمد آذرنیوارonAug 12Rating: 5.0

کیف پول های برتر اتریوم در ۲۰۱۷ : اتریوم درحال حاضر در رتبه دوم بزرگترین ارزدیجیتال بازار پس از بیت کوین قرار دارد و به تازگی قیمت ۳۹۰ دلار را تجربه کرده است. به همین خاطر بسیاری از سرمایه گذاران به اتریوم روی آورده اند. طبیعتا این عامل منجر به رشد تقاضا برای کیف پول های امن تر شده است.

بنابراین تمام کیف پول های این دیجی ارز، لازم است موارد زیر را دارا باشند:

 • کلیدهای تبادل خصوصی – کیف پولی که اجازه کنترل کلید های خصوصی توسط شما را فراهم کند.
 • سهولت استفاده – دارای رابط کاربری جذاب، جهت استفاده آسان باشد.
 • جامعه توسعه دهنده – توسعه دهندگان آن، افرادی فعال باشند.
 • امنیت و پشتیبان گیری – دارای امکان پشتیبان گیری و بازیابی باشد.
 • سازگاری – با سیستم عامل های مختلف سازگار باشد.

پس اگر کیف پولی هرکدام از این ها را نداشته باشد، دارایی ارزی شما ممکن است در خطر باشد و شما را به دردسر بزرگی بیاندازد. وقتی دنبال این کیف ها می گردید، مطمئن شوید قبل از ذخیره ارز خود همه موارد فوق لحاظ شده است.

بهترین کیف پول های موجود برای اتریوم:

۱) کیف پول سخت افزاری LEDGER NANO S

انواع کیف پول اتریوم

این کیف پول یکی از ارزان ترین کیف پول های سخت افزاری اتریوم با قیمتی در حدود ۶۵ دلار است. اتریوم بصورت آفلاین روی این دستگاه ذخیره می‌شود. هرگاه بخواهید اتریوم را خرج کنید این دستگاه، آن را با استفاده از کلید خصوصی داخلی امضاء می‌کند. شما می‌توانید اتریوم و اتریوم کلاسیک  را با هم در این کیف پول ذخیره کنید. بهترین چیز در مورد Ledger Nano S این است که همراه یک نمایشگر OLED عرضه می‌شود که به شما امکان کنترل تراکنش ها را می‌دهد. امنیت دستگاه به قدری بالا است که حتی شما می‌توانید آن را روی یک کامپیوتر هک شده نیز استفاده نمایید.

۲) کیف پول سخت افزاری TREZOR

انواع کیف پول اتریوم

کیف پول Trezor، اولین کیف پول سخت افزاری اختراع شده برای بیت کوین است. به هر جهت در حال حاضر Trezor برای اتریوم نیز، در رابط کاربری MyEtherWallet، قابل استفاده است. همچنین این دستگاه، اتریوم را به صورت آفلاین در یک تراشه امن ذخیره کند، که فقط با پسورد شما فعال می‌شود.

بسیار سبک و قابل حمل است. در سه رنگ سیاه، خاکستری و سفید موجود بوده و قیمت آن ۹۹ دلار است.

۳) کیف پول دسکتاپ EXODUS

انواع کیف پول اتریوم

این کیف پول اولین رتبه را بین کیف پول های دسکتاپ اتریوم دارد که چند ارز مختلف را پشتیبانی می‌کند. این کیف پول رایگان بوده و رابط کاربری جذابی دارد. به محض اینکه Exodus را باز می‌کنید یک نمودار دایره ای که حاوی اطلاعات کامل ارزهای دیجیتالی شماست، نشان داده می‌شود. هفت ارزدیجتال، از جمله اتریوم را پشتیبانی می‌کند و اولین کیف پول دسکتاپ است که از امکان برقراری ارتباط داخلی با ShapeShift، برای تبادل ارز استفاده می‌کند.

هر چند که در هنگام استفاده از Exodus همیشه باید به اینترنت وصل باشید، اما نگران نباشید چون کلیدهای تبادل خصوصی هرگز از آن سیستم بیرون نمی‌رود. امکاناتی مثل پشتیبان گیری از کلید های خصوصی وجود دارد که در هنگام نیاز، به شما امکان بازیابی موجودی را از طریق ایمیل می‌دهد.

ویژگی های Exodus:

 • از سیستم عامل های Mac, Linux و  Windows پشتیبانی می کند.
 • از قرار داد های هوشمند پشتیبانی نمی کند.
 • برای کار با این کیف پول به ایمیل شخصی نیاز خواهید داشت.

۴) کیف پول موبایل JAXX

انواع کیف پول اتریوم

Jaxx، یک کیف پول برای ارزهای مختلف است که توسط یک شرکت کانادایی به نام Decentral ارائه شده است. این کیف ۱۳ ارز از جمله اتریوم را پشتیبانی کرده و دارای طراحی چشم نواز و امکانات امنیتی زیادی است.

در کیف پول Jaxx، کلید های تبادل خصوصی هرگز به بیرون از دستگاه منتقل نمی‌شوند و امکاناتی مثل seed برنامه، به شما امکان بازیابی موجودی را در هنگام نیاز می‌دهد. توسعه دهندگان بی نظیر این کیف پول کاملا خلاق بوده و از محصول خود پشتیبانی به عمل می آورند.

ویژگی های Jaxx:

پشتیبانی از سیستم عامل های:

Desktop (Windows, Mac OS, Linux), Extension (Chrome, Firefox), Mobile/Tablet (Apple, Android)

 • در این کیف پول نیازی به ثبت نام و واگذاری اطلاعات شخصی نیست.
 • از قراردادهای هوشمند پشتیبانی به عمل می آورد.
 • در نسخه های Android, iOS, Mac OS, Windows, Linux موجود بوده و به زودی کیف پول سخت افزاری آن نیز به بازار خواهد آمد.

۵) کیف پول دسکتاپ MIST

انواع کیف پول اتریوم

این کیف پول رسمی اتریوم است. وقتی Mist را نصب می‌کنید، برای اینکه با کل گره های اتریوم همگام شود، مدتی طول می‌کشد و پس از آن شروع به کار می‌کند. بعد از همگام سازی از شما می‌خواهد که یک پسورد امن وارد نمایید.

شما می‌بایست این پسورد را به خاطر داشته باشید، زیرا بدون آن هیچ راه دسترسی به برنامه وجود نخواهد داشت. از اینجا به بعد برنامه شبیه کیف پول های دیگر است و در آن شما به کلیدهای تبادل خصوصی و عمومی برای انتقال تراکنش دسترسی خواهید داشت.

نگران کلید خصوصی نباشید چون همیشه روی دستگاه باقی می‌ماند. Mist نیز از امکان ShapeShift، به صورت داخلی برای تبادل سایر ارزها استفاده می‌کند.

ویژگی های Mist:

 • در این کیف پول نیازی به ثبت نام و واگذاری اطلاعات شخصی نیست.
 • از قراردادهای هوشمند پشتیبانی به عمل می آورد.
 • پشتیبانی از سیستم عامل های : Mac, Linux و  Windows

۶) کیف پول دسکتاپ METAMASK

انواع کیف پول اتریوم

این کیف پول در یک مرورگر برای دسترسی به شبکه اتریوم عمل می کند. نه تنها شما قادر به دریافت و ارسال اتریوم هستید، بلکه به شما اجازه دسترسی به اپلیکیشن های غیر متمرکز اتریوم را هم می‌دهد. طراحی هوشمندانه ای دارد و شما می‌توانید به سرعت بین شبکه های اصلی و تستی اتریوم تغییر وضعیت دهید.

کلید های تبادل خصوصی بوسیله پسورد رمزنگاری شده و روی دستگاه ذخیره می شوند و شما می‌توانید در هر لحظه از آنها خروجی گرفته یا آنها را به جای دیگری منتقل کنید.

ویژگی های MetaMask:

 • در این کیف پول نیازی به ثبت نام و واگذاری اطلاعات شخصی نیست.
 • از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند.
 • پشتیبانی از نرم افزارهای : Firefox و Chrome extensions

۷) کیف پول وب MY ETHER WALLET

انواع کیف پول اتریوم

MyEtherWallet با دیگر کیف پول های وب کمی متفاوت است. دلیل آن این است که در اینجا شما روی کلید خصوصی اتریوم از طریق سیستم خود، کنترل خواهید داشت. این برنامه با کد متن باز بوده و سرور آن توسط هیچ شخص سومی کنترل نمی شود و به شما اجازه نوشتن و دسترسی به قراردادهای هوشمند را می‌دهد. در داخل خود به راحتی امکان تبادل بیتکوین و اتریوم را دارد. همچنین می‌توانید از طریق این مرورگر با دسترسی به Trezor یا Ledger Nano S به موجودی خود دسترسی پیدا کنید.

ویژگی های MyEtherWallet

 • در این کیف پول نیازی به ثبت نام و واگذاری اطلاعات شخصی نیست.
 • از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند.
 • پشتیبانی از برنامه های : شبکه جهانی وب و Chrome extensions

۸) کیف پول وب COINBASE

انواع کیف پول اتریوم

این کیف پول نیز یکی از پرطرفدار ترین کیف پول های بیت کوین است. پشتیبانی از اتریوم هم امسال به آن اضافه شده است. روش ارزان و سریعی است برای نگهداری اتریوم که در کشورها خاصی سرویس می‌دهد.

** این وب سایت به کشور ایران هیچ گونه خدماتی ارائه نمی کند.

از طریق این لینک می توانید چک کنید آیا در کشور شما سرویس می‌دهد یا خیر. اگر جواب مثبت بود می‌بایست مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید از Coinbase استفاده کنید:

 • در Coinbase ثبت نام کنید.
 • آدرس (کلید تبادل  عمومی) را بگیرید.
 • ETH خود را به آدرس عمومی Coinbase بفرستید.
 • ETH خود را در Coinbase ذخیره کنید.

هرچند اشکالی که در اینجا وجود دارد این است که کنترل کلید تبادل خصوصی در اختیار شما نیست، چرا که در هاست سرورهای میزبان (Coinbase) ذخیره می شود. به عبارت دیگر راهی برای ذخیره ETH در کوتاه مدت است، اما اگر برنامه نگهداری طولانی مدت اتریوم را دارید بهتر است از روش های دیگری نظیر کیف پول کاغذی یا سخت افزاری مانند Ledger Nano S استفاده کنید.

ویژگی های Coinbase

 • در این کیف پول ثبت نام کامل و ارائه ایمیل ضروری ست. (تایید محل سکونت از طریق شماره موبایل نیز اجباری است)
 • از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند.
 • پشتیبانی از سیستم عامل های : شبکه جهانی وب, Androidو iOS Apps

۹) کیف پول کاغذی ETHAdress

انواع کیف پول اتریوم

اگر با کیف پول کاغذی راحت هستید، می توانید از پروژه متن باز ETHAddress برای ایجاد این نوع کیف پول استفاده کنید. در کیف کاغذی هر دو کلید تبادل خصوصی و عمومی روی کاغذ چاپ می‌شود. در اینجا امکان رمز گذاری کردن کلید خصوصی نیز وجود دارد. این ارزان ترین شکل ذخیره است.

ویژگی های ETHAddress:

 • در این کیف پول نیازی به ثبت نام و واگذاری اطلاعات شخصی نیست.
 • از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند.
 • پشتیبانی از نسخه : کاغذی

۱۰) کیف پول سخت افزاری KEEPKEY

انواع کیف پول اتریوم

کیف پول KeepKey، با قیمت ۱۲۰ دلار گران ترین کیف پول سخت افزاری اتریوم است. این کیف نیز اتریوم شما را در محیطی امن و به صورت آفلاین نگهداری کرده و همان امکانات Ledger Nano S یا Trezor را ارائه می دهد. نمایشگر بزرگتری از آن دو دارد و کمی سنگین تر است (برای حمل مناسب نیست). بدنه پلاستیکی، آن را از صدمات ناگهانی در برابر سقوط  محافظت می کند و اگر رابط کاربری اش را دوست داشته باشید ممکن است برای شما مناسب باشد.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تبدیل اتریوم به تومان ، اتریوم به ریال ، خرید اتریوم ، خرید انلاین و اتوماتیک اتریوم ، اتریوم خرید ، شارژ سریع اتریوم ، قیمت اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 21 دی 1396 11:28 بعد از ظهر