خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - شارژ و خرید و فروش اتریوم در ایران
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

شارژ و خرید و فروش اتریوم در ایران

چهارشنبه 20 دی 1396 02:23 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

تفاوت های اتریوم و بیت کوین


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

اتریوم و بیت کوین
تفاوت های اتریوم و بیت کوینReviewed by محمد آذرنیوارonSep 16Rating: 5.0

اتریوم و بیت کوین دو غول بزرگ بازار ارزهای دیجیتال هستند. بیت کوین به عنوان پرچمدار ارزهای دیجیتال خیلی هم بهتر از اتریوم نیست. البته از نقش بیت کوین در پایداری و تغییرات بازار نمی توان چشم پوشی کرد.

در این مقاله به بررسی تفاوت های بیت کوین و اتریوم می پردازیم

تفاوت اصلی بیت کوین و اتریوماتریوم بیشتر از یک پول

مهمترین تفاوت این است که اتریوم فقط یک ارز دیجیتالی نیست. این پلتفرم بلاک چینی مزیت ها و کاربرد های بسیار زیادی دارد. اتریوم قابلیت ایجاد قراردادهای هوشمند را دارد که می توانند به هوشمند سازی هر چه بیشتر ارتباطات و دستگاه ها کمک کنند. با استفاده از قرارداد های هوشمند می توان با فناوری غیرمتمرکز بلاک چین، فرایند های هوشمند را اجرا کرد. مثلا بعید نیست در سال های آینده با استفاده از قراردادهای هوشمند شاهد خودرو های بدون راننده در سطح شهر باشیم.

اتریوم به شما اجازه می دهد تا توکن های دیجیتالی ایجاد کنید که می تواند برای نشان دادن سهام مجازی، دارایی، اثبات عضویت و موارد دیگر استفاده شود. این قراردادهای هوشمند با همه کیف پول ها سازگار هستند. شما می توانید سورس را از وب سایت اتریوم دریافت کنید و برای نیاز های خود توکن ایجاد کنید.

تفاوت های فرعی بیت کوین و اتریوم

۱- در اتریوم زمان بلاک بین ۱۴ تا ۱۵ ثانیه است اما در بیت کوین حدود ۱۰ دقیقه است. بنابراین تراکنش های اتریوم سریع تر انجام می شوند. اتریوم با استفاده از پروتکل Ghost این کار را انجام داده است.

۲- اتریوم یک مدل اقتصادی متفاوت با بیت کوین دارد – بلاک های پاداش بیت کوین هر چهارسال یکبار تقسیم می شوند اما در اتریوم این کار هر سال اتفاق میافتد.

۳- روش محاسبه کارمزد تراکنش های اتریوم متفاوت است و کارمزدها نسبت به پیچیدگی محاسباتی، میزان استفاده از پهنای باند و فضای ذخیره سازی محاسبه می شوند. اما کارمزد تراکنش های بیت کوین فقط نسبت به اندازه و زمان مورد نظر محاسبه می شوند.

۴- اتریوم دارای تورینگ کامل است و این یعنی نسبت به سخت افزار، هر چیزی را می توان محاسبه کرد. بیت کوین از این قاعده مستثنی است.

۵- اتریوم با جمع سپاری و جذب سرمایه گذار آغاز به کار کرد در حالی که بیت کوین اول معرفی شد و بعد استخراج کنندگان اولیه بیشترین کوین موجود را در اختیار گرفتند. در برنامه اتریوم، در سال پنجم ۵۰ درصد اتریوم ها به استخراج کنندگان تعلق خواهد داشت.

۶- اتریوم مانع از فعالیت استخرهای استخراج متمرکز می شود.

۷- اتریوم با استفاده از الگوریتم هش خود به اسم Ethash اجازه استفاده از کارت های گرافیک (GPU) را به جای دستگاه ها و پردازنده های ASIC فراهم می کند.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


افراد زیادی ویژگی های اتریوم و بیت کوین را با هم مقایسه می کنند.واقعیت این است که مقایسه آن ها زیاد درست نیست چون پروژه های متفاوتی هستند و با اهداف متفاوتی ساخته شده اند. بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال نسبتا پایدار پدید آمد اما اتریوم با هدف هوشمند سازی بیشتر ارتباطات و قرارداد ها ساخته شد و ارز مخصوص آن برای فرایند های پرداخت این قراردادهای هوشمند کاربرد دارد.

همه چیز در مورد هاردفورک جدید اتریوم با نام متروپلیس

 همه چیز در مورد هاردفورک جدید اتریوم با نام متروپلیسReviewed by محمد آذرنیوارonSep 16Rating: 5.0هاردفورک اتریوم

چند هفته اخیر، برای ارزهای دیجیتال بسیار هیجان انگیز و جالب بود. چین ICO ها را ممنوع اعلام کرد. قبل از این خبر، بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود رسیده بود و اتریوم هم در حال فتح قله های بازار بود.

این حرکت دولت چین خیلی هم تعجب آور نبود. چین همیشه در طول تاریخ در مقابل فناوری ها محافظه کارانه عمل کرده است.

البته با توجه به اینکه ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر بیش از ۱۵۰ میلیارد دلار است، مقرراتی هم لازم است. روسیه و کره جنوبی هم قوانینی در قبال ICO وضع کرده اند.

همه چیز در مورد هاردفورک جدید اتریوم با نام متروپلیس

بیشتر توکن ها روی پلتفرم اتریوم قراردارند

اما این پایان کار نیست. پیشبینی ها نشان می دهد که در پایان ارزهای دیجیتال پیروز خواهند شد. زیرا هنوز جای پیشرفت بسیار زیادی دارند. ارزهای دیجیتال هم با فورک های جدید خودشان را به نوعی آپدیت می کنند.

هاردفورک جدید اتریوم متروپُلیس (Metropolis) نام دارد و با هدف بهبود شبکه اتریوم ارائه خواهد شد. به گفته بسیاری از کارشناسان، این هاردفورک ویژگی های اصلی اتریوم را آشکارخواهد کرد و اتریوم واقعی را بعد از انتشار متروپُلیس خواهید دید.

نقشه راه اتریوم

مرحله اول انتشار – فورک Frontier در جولای ۲۰۱۵ تست شد.
مرحله دوم انتشار – فورک Homestead، در مارس ۲۰۱۶ رسما ارائه شد.
مرحله سوم انتشار – فورک Metropolis در اواخر سپتامبر ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.(طبق Roadmap)
مرحله چهارم انتشار– فورک Serenity به عنوان آخرین فورک بزرگ اتریوم ساخته خواهد شد.

هارد فورک متروپُلیس به سرعت و امنیت بیشتر کاربران کمک شایانی خواهد کرد و سختی استخراج را کاهش خواهد داد. این هاردفورک بزرگ احتمالا قیمت را هم تا حد زیادی جا به جا خواهد کرد. زمان عرضه فورک Homestead، اکثر توکن ها بیش از ۱۰۰ درصد رشد قیمت را تجربه کردند. روز ۱۴ مارس ۲۰۱۶، زمان عرضه فورک بزرگ Homestead، قیمت اتریوم بیش از ۱۷۲ درصد افزایش یافت. پیش از آن مثل این روزها اتریوم با کمی افت قیمت رو به رو شده بود.

پیشبینی مخترع اتریوم از هاردفورک جدید

ویتالیک بوترین، مخترع و متفکر اتریوم، حدود یک سال پیش در نشستی با توسعه دهندگان اتریوم گفته بود به دلیل موضوع عصر یخبندان اتریوم، سختی استخراج به مرور زمان بیشتر خواهد شد. بنابراین با عرضه هاردفورک جدید، قیمت اتریوم افزایش خواهد یافت و این موضوع باعث روی آوردن استخراج کنندگان به اتریوم خواهد شد و بنابراین رقابت برای استخراج افزایش خواهد یافت و استخراج بازهم به سمت سختی پیش خواهد رفت . پس ما باید بهترین زمان را برای ارائه هاردفورک جدید انتخاب کنیم.

هسته های هاردفورک متروپولیس

ماه سپتامبر یک ماه هیجان انگیز برای علاقه مندان اتریوم است. تیم توسعه اتریوم سخت تلاش می کند تا متروپُلیس پیشرفت چشمگیری در اتریوم داشته باشد. این هاردفورک آماده است تا نگرانی ها را تسکین دهد. هاردفورک متروپُلیس به دو هسته تقسیم می شود: بیزانس (Byzantium) و قسطنطنیه (Constantinople). بیزانس برای انتشار روی بلاک ۴٫۳ میلیون تنظیم شده است و تاریخ انتشار آن احتمالا ۲۲ سپتامبر است. در مورد هسته قسطنطنیه هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست اما احتمالا بعد از هسته بیزانس اجرا خواهد شد.

هسته بیزانس متروپلیس

این هسته روی پروتکل اتریوم ۹ تغییر ایجاد خواهد کرد.  از این تغییرات می توان به تغییراتی در برگشت داده ها، کم کردن سختی شبکه، دستور static call، قابلیت اجرای کدهای جدید اشاره کرد. این تغییرات به گونه ای برنامه ریزی شده است تا کمترین آسیب را به شبکه وارد کند. تغییراتی هم برای تنظیم کدهای ناقص در قراردادهای هوشمند صورت گرفته است و در صورت خطا در برنامه نویسی منجر به عدم پرداخت می شود. همچنین امنیت قرارداد ها هم بیشتر شده است.

تغییر مثبت دیگر به تاخیر افتادن سختی استخراج اتریوم (که از آن با نام “شمارش معکوس انفجار” یاد می شود) است. بیزانس باعث می شود تا زمان تایید تراکنش طولانی نشود. تغییر دیگر در فرایند استخراج، جلوگیری از بروز خطای سختی تکراری است و باعث پایدارتر شدن بلاک ها می شود. رمزنگاری جدیدی به اسم zk-snarks، روی هسته بیزانس باعث می شود که امکان ایجاد تراکنش های کاملا خصوصی در اتریوم فراهم شود.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

عصر یخبندان اتریوم چیست؟

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

ethereum ice age

عصیخبندان اتریوم چیست؟Reviewed by محمد آذرنیوارonSep 16Rating: 5.0

اتریوم درحال حاضر به صورت پاداش اثبات کار فعالیت می کند. قدرت پردازش محسابات نه تنها برای تولید اتر جدید بلکه برای تایید تراکنش ها و حفظ کل سیستم مورد نیاز است. به منظور جلب اعتماد کاربران از اینکه سیستم اتریوم مقیاس پذیر و غیر متمرکز است، اتریوم قصد دارد تا پروتکل اثبات سهام را نیز عرضه کند. با این پروتکل جدید، به محاسبات کمتری نیاز است و استخراج کنندگان پاداش خود را بر اساس سرمایه خود دریافت می کنند. بنیاد اتریوم همچنان در حال کار بر پروتکل اثبات سهام Casper است.

از آنجا که کار بر روی Casper هنوز به پایان نرسیده است ، ممکن است برای اجرای این پروتکل نیاز به هارد فورک جدید باشد. هارد فورک بین نسخه قبلی و نسخه جدید یک ناسازگاری ایجاد می کند، همیشه امکان ایجاد یک “شکاف” جدید وجود دارد که نتیجه آن مانند اتریوم کلاسیک تبدیل شدن به دو بلاک چین است.

بنیاد اتریوم به منظور اطمینان از عدم تقسیم بلاک چین (مانند اتفاقی که قبلا منجر به ایجاد اتریوم کلاسیک شد)، به دوره زمانی تا تکمیل پروتکل Casper، عصر یخبندان می گوید. عصر یخبندان اتریوم یک طرح تنظیم سختی است که با هدف جلوگیری از ساخت بلاک چین جدید ایجاد شده است و تا زمان هاردفورک جدید سختی استخراج را آرام آرام افزایش می دهد. در صورتی که این روند ادامه داشته باشد، استخراج کنندگان دیگر در شبکه فعالیت نخواهند کرد و این به صورت تئوری باعث فریز شدن بلاک چین می شود و اصلاح عصر یخبندان از این موضوع نشئت گرفته است.

مخترع اتریوم : ما در حباب ICO قرار داریم

مخترع اتریوم

مخترع اتریوم : ما در حباب ICO قرار داریمReviewed by محمد آذرنیوارonSep 12Rating: 5.0

ویتالیک بوترین، مخترع اتریوم، حرف های جالبی در مورد وضعیت فعلی ICO زد. او گفت که فروش زیاد توکن ها دیگر برای او قابل تحمل نیست.

او در گفتگو با روزنامه TheMarker درباره وضعیت فعلی ICO ها گفت:

“من فکر می کنم که پیچدگی زیادی در فناوری وجود دارد و گاهی اوقات حتی بین فناوری ها تضاد و نا هماهنگی وجود دارد. حتی قبل از بیت کوین تلاش هایی برای ایجاد تغییرات اجتماعی یا غیرمتمرکز سازی اینترنت صورت گرفت اما به نتیجه نرسید. بلاک چین یک پروژه غیر متمرکز است و همه را متعجب و هیجان زده کرده است. من فکر می کنم یکی از دلایل این امر این است که بلاک چین یک انقلاب اجتماعی پیچیده فکری است که می تواند مردم را ثروتمند کند. گاهی اوقات بعضی از افراد تلاش می کنند که بلاک چین را فقط یک ابزار سرمایه گذاری نشان دهند و این باعث تضاد و ناهماهنگی می شود.”

“نباید ارزش ICO را دست کم بگیریم یا بگوییم آن ها چیز بدی هستند. ICO ها جالب هستند زیرا آنها امکان کسب درآمد برای پروژه های متن باز را فراهم می کنند، چیزی که اغلب اتفاق نمی افتد. حتی خود من اتریوم را با ICO ایجاد کردم . مشکلی که اخیرا شاهد آن هستیم این است که مردم از این ایده بیش از حد استفاده می کنند و پروژه هایی وجود دارند که کوین ایجاد می کنند، نه به دلیل ماهیت اصلی کوین، بلکه فقط به این دلیل که آنها محصولی دارند که می توانند بفروشند و کسب درآمد کنند. این در حال حاضر باعث کم شدن انگیزه توسعه دهندگان مستعد شده است.”

“در واقع من فکر می کنم که ما در یک حباب قرار داریم چون ارزهای دیجیتال در حال افزایش هستند و مردم احساس می کنند که آن ها همیشه به افزایش ادامه می دهند . بسیاری از پروژه ها سرمایه بیشتری را نسبت به ارزش پروژه طلب می کنند و گاهی اوقات سرمایه جذب شده به توانمندی پروژه ارتباطی ندارد و سرمایه گذاری در بیشتر اوقات فقط به دلیل تبلیغات پروژه ها انجام می شود. به علاوه، این بازار هنوز جوان است و مردم هنوز نمی 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: شارژ و خرید و فروش اتریوم در ایران ، خرید اتریوم ، خرید و فروش اتریوم در ایران ، فروش اتریوم انلاین ، خرید اتریوم انلاین ، خرید ایتریوم انلاین و اتوماتیک ، ایتریوم خرید ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:45 قبل از ظهر