خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خدمات و فروشگاه انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

مرورگرهای DAP به طور قابل ملاحظه ای سرعت بخشیدن به اترایوم اصلی را افزایش می دهند


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

مرورگرهای DAP به طور قابل ملاحظه ای سرعت بخشیدن به اترایوم اصلی را افزایش می دهند

در سال 2017، مرورگرهای چندرسانه ای (dapp) مبتنی بر Ethereum، محبوبیت زیادی را به دست آوردند، که عمدتا به علت افزایش ظاهری مانند CryptoKitties بود. در اوج خود، CryptoKitties، بازی جمع آوری کارتونی دیجیتال، مسئول بیش از 20 درصد کل حجم معامله روزانه Ethereum شبکه بود.

CryptoKitties به طور خاص توسط برخی از کارشناسان بخش cryptocurrency مانند Andreessen Horowitz شریک Balaji Srinivasan ستایش شد. Srinivasan اشاره کرد که CryptoKitties پتانسیل شبکه Ethereum را برای پردازش دارایی های دیجیتال در یک روش غیرمتمرکز، بدون دخالت واسطه ها نشان داده است. با توجه به Srinivasan :

"این یکی از اولین نمونه هایی است که مردم برای سال ها صحبت کرده اند: تجارت بین المللی معاملات دارایی های دیجیتال (نه فقط پول نقد) در Blockchain."

تکرار سخت است

اما CryptoKitties یک داستان موفقیت یکبار از یک برنامه غیر متمرکز بود که موفق به کسب موفقیت بزرگ شد. این کار را از طریق پوشش گسترده رسانه های عمومی انجام داد که ناشی از افزایش ناگهانی تقاضا بود. این برنامه برای پروتکل Ethereum بسیار نادر است تا سطح موفقیت را که CryptoKitties انجام داد، به دست آورد.

درس های گذشته

برای تصور ساختار فعلی بازار نرم افزاری غیرمتمرکز Ethereum، باید قبل از وجود فروشگاه Google Play Store و Apple Store App، دوره نرم افزار تلفن همراه را در نظر داشته باشید. در آن زمان، کاربران مجبور به دانلود برنامه ها از وب سایت به طور مستقیم از توزیع کنندگان و توسعه دهندگان. این فرآیند بسیار ناکارآمد بود و برای برنامه ها برای به دست آوردن محبوبیت، باید سرمایه قابل توجهی برای بازاریابی اختصاص داده شود.

طی چند ماه گذشته، مرورگرهای مبتنی بر Ethereum یک پلتفرم بهتر برای کاربران برای جستجوی برنامه های نوآورانه غیرمتمرکز ارائه داده اند. این مرورگرها اساسا همانند فروشگاه Google Play و App Store App Store از لحاظ جمع آوری برنامه های غیر متمرکز برای کاربران استفاده می شود.

جمع آوری dapps و کاربران

مدیر اجرایی Coinbase در گفت و گو با وب سایت آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: در آینده، مرورگرهای مبتنی بر Ethereum می توانند دسترسی به برنامه های غیر متمرکز را افزایش دهند و به طور بالقوه آنها را به یک پایگاه بزرگتر کاربر و مصرف کننده معرفی کنند. آرمسترانگ نوشت :

"تئوری ما این است که گوشی هوشمند + Ethereum + dapps فرصتی بی سابقه ای برای ارائه این به مردم در سراسر جهان ارائه می دهد. ما در حال تلاش برای افزایش آزادی اقتصادی در جهان هستیم و رفتار بدی را در پایین ترین کشورهای به ثمر رساندیم. اگر در گذشته تنها در کشورهای توسعه یافته زندگی می کردید، می توانید ابزار فوق را آسان تر بپذیرید. اما برای اکثر مردم جهان امروز، این ابزار ها غیرقابل دسترسی هستند. "

برنامه های ناچیز که در بالای پروتکل Ethereum راهاندازی شده اند، از استاندارد نشانه ERC20 استفاده می کنند و با برچسب های بومی سازگار با اتر کار می کنند. در نتیجه، تجارت علامت های دیجیتال را می توان به صورت یکپارچه در سیستم عامل های تجاری غیر متمرکز پردازش کرد. با این حال، کارشناسان مانند آرمسترانگ بر این باورند که پذیرش مرورگرهای Ethereum و برنامه های کاربردی غیر متمرکز می تواند چندین ماه برای دستیابی به موفقیت تجاری باشد. با این حال، هنگامی که آنها انجام می دهند، آنها به دنبال تحریک بازار بازار dapps هستند.

قیمت Ethereum بازدید از تمام زمان بالا از 750 دلار پس از افزایش سرعت

قیمت Ethereum بازدید از تمام زمان بالا از 750 دلار پس از افزایش سرعتخرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

ویتالیک برنامه اتریوم ۲ را در تایوان پیاده‌سازی خواهد کرد

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

ویتالیک برنامه اتریوم 2.0 را در تایوان پیاده‌سازی خواهد کرد

ویتالیک برنامه اتریوم 2 را در تایوان پیاده‌سازی خواهد کردReviewed by ثریا نیل درارonNov 29Rating: 5.0

در جریان کنفرانسی در تایپی، یکی از بنیانگذاران اتریوم به نام ویتالیک بوترین، طرح برنامه ایجاد یک پلتفرم مبتنی بر تکنولوژی بلاک‌چین در آینده را مطرح نمود. وی همچنین، به برخی از مشکلات بزرگ مربوط به اتریوم اشاره نمود و پیشنهاداتی را درباره پیشرفت احتمالی در آینده ارائه داد. علاوه بر این، بوترین به جزئیات بیشتری نیز پرداخت.

این دانشمند جوان علم رایانه، در ابتدای عمل درباره جایگزینی های متعددی که در بازار برای اتریوم صورت گرفته بود، مزاح نمود و با شوخی به این مساله اشاره کرد:

«قاتل اتریوم خود اتریوم است، اتریوم چین؛ اتریوم است، و اتریوم تایوان؛ اتریوم… ۲٫۰ است»

بزرگ‌ترین مسائل پیش‌رو

پس از آن، بوترین به توصیف چهار حوزه ای که از دید او نیاز به بهبود و رسیدگی در پلتفرم فعلی اتریوم دارند، پرداخت: حریم خصوصی، ایمنی جمعی، ایمنی قرارداد هوشمند و مقیاس پذیری.

ویتالیک، برای سه مورد اول راه حلی را در نظر دارد که به طور فعال در حال توسعه است. در حوزه حفظ حریم خصوصی، هاردفورک بیزانس، این امکان را برای zk-SNARKs فراهم کرده است. از نظر ویتالیک این راه حل میتواند پیوسته مورد استفاده قرار بگیرد. یک توسعه اخیر با نام مستعار «کاسپر»، راه حلی را برای امنیت جمعی ارائه میدهد. همچنین، راه حل هایی کارساز، از سوی وایپر و تاییدیه رسمی برای ایمنی قرارداد هوشمند ارائه میگردند.

ویتالیک برنامه اتریوم 2 را در تایوان پیاده‌سازی خواهد کرد

با وجود این، مشکل مقیاس پذیری بزرگ است. ویتالیک توضیح داد که تمرکززدایی، مقیاس پذیری و امنیت می توانند چالش های عظیمی را در آینده بوجود آورند. در اختیار داشتن دو مورد از این سه، تقریبا کار آسانی است، اما ایجاد سیستمی که در آن هر سه مورد فعال باشند دشوار است.

بنابرگفته های بوترین، مقیاس پذیری در اتریوم، نیامند انجام هزاران تراکنش برحسب ثانیه، و در محدودهبلاک‌چین است. همچنین لازم است انجام این تراکنش ها عاری از هر گونه ابرگره باشد. به عبارت دیگر، باید در راستای حل هر سه مسئله مذکور اقداماتی را به عمل آورد. همچنین، طبق آنچه ویتالیک گفته است، راه حل را میتوان در زنجیره های جانبی یافت که در آن امکان بروزرسانی تغییرات پروتکل وجود داشته، و در عین حال زنجیره اصلی دست نخورده باقی میماند.

تغییر از اثبات کار به اثبات سهام، ضروری خواهد بود. بوترین به این موضوع اشاره نمود که با وجود تغییرات قابل توجهی که تاکنون به وقوع پیوسته اند، به احتمال زیاد ۳ الی ۵ سال دیگر تا تغییر نهایی و شکل گرفتن این بروزرسانی‌ها، زمان نیاز باشد.

رهبر بخش امنیتی اتریوم: آزاد شدن سرمایه های فریز شده ی parity مستلزم هارد فورک است

بخش

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

رهبر بخش امنیتی اتریوم: آزاد شدن سرمایه های فریز شده ی parity مستلزم هارد فورک است

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خدمات و فروشگاه انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم ، خرید اتریوم ، خرید انلاین اتریوم ، خرید اتوماتیک اتریوم ، اتریوم خرید ، اتریوم شارژ ، شارژ حساب اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:42 قبل از ظهر