خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - ریپل(Ripple) چیست؟
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

ریپل(Ripple) چیست؟

پنجشنبه 12 بهمن 1396 02:55 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Image result for RIPPLE

نحوه خرید (Ripple(XRP در 3 مرحله ساده – راهنمای مبتدی

Ripple یک شبکه حل مسالمت آمیز جهانی است که در عرض چند ثانیه آن را به راحتی برای هر کسی که در جهان است انتقال می دهد. پلت فرم Ripple سیستم بایگانی ارسال پول را از طریق SWIFT یا اتحادیه Western Union منسوخ کرده است. در این مرحله، Ripple به طور کامل بر روی کار با بانک ها متمرکز شده است، و آنها را یک راه کار موثر و ارزان تر برای ارسال پرداخت های زمان واقعی در سراسر جهان می دهد.

این مثال فرضی را در نظر بگیرید. JPY / NIO به طور مستقیم انتقال ارز ارزان از ژاپن به نیکاراگوئه عموما امکان پذیر نیست. در عوض یک فرد یا بانک معمولا JPY را به USD و سپس USD به NIO تبدیل می کند.

در هر مرحله، هزینه ها افزوده می شود، و برای راه گران قیمت برای ارسال پول بین المللی هزینه می شود. با استفاده از Ripple، می توانید JPY را به XRP (Ripple’s currency) نسبتا ارزان بفروشید، XRP را به گیرنده ارسال کنید، فردی که دارای کیف پول Ripple یا یک بانک در نیکاراگوئه است و از آنجا XRP را به NIO تبدیل می کند. به عبارت دیگر، XRP پولی است که اجازه می دهد هر ارز به راحتی به هر ارز دیگری در پلت فرم Ripple مبادله شود.

در حالی که بانک ها به طور کلی آرشیو Ripple را قبول کرده اند، بدون شک وجود پرداخت های واقعی در سراسر جهان در آینده است. پلت فرم Ripple به بانک ها مزیت بزرگی می بخشد و از نظر رقابت و مالی. Ripple بر روی اینترنت ارزش تمرکز می کند، به این معنی که انتقال پول باید به سرعت به عنوان اطلاعات در عصر فناوری حرکت کند. با Ripple، هیچ دلیلی برای پرداخت ثروت وجود ندارد و منتظر روزهای انتقال پول در سطح جهانی است.

ریپل چه کار می‌کند؟

ریپل از حامیان اصلی جریان آزاد گردش مالی است. آنها از قابلیت نقل و انتقال آزاد پول پشتیبانی می‌کنند و همواره از بانک‌ها و نهادهای مالی به خاطر دریافت کارمزد انتقال پول و تأخیر در پرداخت‌ها انتقاد کرده‌اند. هدف ریپل این است که شبکه‌ای ایجاد کند که پول در آن همان‌طور دست به دست شود که اطلاعات در اینترنت مبادله می‌شود.

ریپل و اینترنت

رمزنگار ارشد ریپل، دیوید شوارتز، از شباهت ریپل و اینترنت می‌گوید: «سیستم‌های پرداخت امروزی در شرایطی هستند که ایمیل در اوائل دهه‌ی 1980 آن را تجربه می‌کرد. هر یک از ارائه‌دهندگان خدمات سیستم خودش را برای مشتریانش می‌ساخت و اگر مردم از سیستم‌های مختلفی استفاده می‌کردند، نمی‌توانستند به راحتی با یکدیگر تعامل کنند. ریپل برای متصل کردن سیستم‌های پرداخت مختلف به یکدیگر طراحی شده است».

همچنین، شوارتز پیش‌بینی می‌کند که «شرکت‌های بزرگ به تدریج کنترل خود بر جریان پول مردم را از دست می‌دهند (همان طور که پیشتر کنترل خود بر جریان اطلاعات را هم از دست دادند)».

گردانندگان ریپل

شرکت سازنده‌ی پروتکل ریپل یعنی اُپن‌کوین (OpenCoin) توسط کریس لارسن (مدیرعامل) و جِد مک‌کالیب (مدیر فناوری) تأسیس شده است. مک‌کالیب از متخصصان برجسته‌ی پول دیجیتال به حساب می‌آید و قبلاً در شرکت مت‌گاکس بوده است که در حال حاضر بخش زیادی از مبادلات بیت‌کوین کل جهان را بر عهده دارد. لارسن قبلاً شرکت مالی آنلاین ای‌لون (E-LOAN) را نیز تأسیس و هدایت کرده است. توسعه‌دهندگان دیگر حاضر در تیم ریپل نیز قبلاً در حوزه‌ی بیت‌کوین فعالیت کرده‌اند.

آیا ریپل شبیه بیت‌کوین است؟

از بسیاری جهات، بله! واحد XRPی ریپل نیز مانند بیت‌کوین نوعی پول دیجیتال مبتنی بر فرمول‌های ریاضی است و تعداد واحدهای آن که می‌توان از طریق استخراج به دست آورد نیز محدود است. هر دوی آنها را می‌توان به صورت P2P و بدون دخالت شخص ثالث از یک حساب به حساب دیگر منتقل کرد. هر دوی این پول‌های دیجیتال آن قدر امنیت دیجیتالی فراهم می‌کنند که از ورود سکه‌های تقلبی به چرخه‌ی خود جلوگیری به عمل می‌آورند.

ریپل رقیب بیت‌کوین است؟

ریپل خودش را مکمل و نه رقیب بیت‌کوین می‌داند. در حقیقت، در وب‌سایت آنها صفحه‌ای به نام Ripple for bitcoiners (ریپل برای بیت‌کوینی‌ها) هم وجود دارد.

شبکه‌ی ریپل به گونه‌ای طراحی شده است که امکان انتقال یکپارچه‌ی هر پول دیجیتالی را فراهم می‌کند: دلار، یورو، پوند، ین یا بیت‌کوین.

استفن توماس، از توسعه‌دهندگان ارشد پروتکل ریپل و از طرفداران بیت‌کوین، می‌گوید: «ریپل دروازه‌های بسیاری را برای کاربران بیت‌کوین ایجاد می‌کند و عملاً بین بیت‌کوین و دنیای مالی جهان یک پل بزرگ به وجود می‌آورد».

سودآوری ریپل چگونه است؟

علاوه بر متصل کردن بیت‌کوین به بسیاری از انواع و اقسام پول‌های گوناگون، ریپل وعده‌ی تراکنش‌های سریع و پایداری فزاینده را به همگان داده است. ریپل، به عنوان یک شبکه‌ی توزیع شده، برای مدیریت و تضمین امنیت پایگاه داده‌ی تراکنش‌های خود وابسته به یک شرکت واحد نیست. در نتیجه، نیازی به منتظر ماندن برای تأیید بلوک‌ها نیست و تأیید تراکنش‌ها به سرعت وارد شبکه می‌شود.

تعداد ریپل‌ها؟

طبق برنامه‌ریزی‌های شرکت، سرانجام 100 میلیارد ریپل به وجود خواهد آمد. نیمی از آنها برای ایجاد گردش مالی ارائه می‌شوند و شرکت در نظر دارد که نیمه‌ی دیگر را نزد خود نگه دارد.

کارمزد ریپل

ریپل مانند پی‌پال، بانک‌ها و کارت‌های اعتباری رایج کارمزد نقل و انتقال دریافت نمی‌کند. با این حال، بخش اندکی از هر ریپل (تقریباً معادل یک هزارم یک سنت) را در هر تراکنش بر می‌دارد. این میزان ریپل به جای اینکه نگهداری شود نابود می‌شود‍! این کسر میزان ریپل در عمل مانند یک سپر محافظ در برابر افرادی است که با ثبت میلیون‌ها تراکنش همزمان قصد ایجاد ازدحام ساختگی در شبکه را دارند.

ارزش ریپل

مهم‌ترین نکته درباره‌ی هر پولی، ارزش آن است! اگر بخواهیم بر اساس آمارهای مستند و معتبر صحبت کنیم، در آوریل 2013 هر ۱000 ریپل با یک دلار آمریکا مبادله می‌شده است و در ۱۷ می 2013 حدود ۱۱5 ریپل معادل یک دلار آمریکا بوده است؛ افزایش ارزش چشمگیر طی یک ماه! اکنون پس از چند سال، ارزش کنونی ریپل به 3 دلار رسیده است.

چرا بانک ها از Ripple استفاده می کنند؟

چند بانک از جمله سنتنتر، Axis Bank، Yes Bank، Westpac، اتحادیه اعتباری، NBAD و UBS، و غیره ، از این پلت فرم استفاده کرده اند . با توجه به Ripple، بانک ها می توانند با استفاده از پروتکل خود، به طور متوسط ​​3.76 دلار در هزینه ها صرفه جویی کنند. با توجه به اینکه بانک ها هر سال هزاران یا شاید میلیون ها حساب را انجام می دهند، این صرفه جویی قابل توجهی است.

اگر یک چیز وجود دارد که توجه بانکها را جلب می کند، این است که چگونه پول بیشتری بیاورید و پول بیشتری را صرفه جویی کنید. به همین دلیل است که Ripple یا یک شبکه زمانبندی ارزان قیمت، شبکهای جهانی که مشابه آن است، آینده ای روشن از آن را پیش رو دارد؛ چرا که آنها راه جدیدی برای انجام تجارت فراهم می کنند که موسسات مالی را در سرعت اینترنت افزایش می دهد.

ریپل توسط براد Garlinghouse سرپرست است ، در حالی که مغز پشت صحنه دیوید شوارتز ، رئیس رمزگشاینده است. بر اساس سان فرانسیسکو و شاخه ای از سراسر جهان، تیم Ripple به طور مداوم در بهبود پروتکل، در حالی که اتصال با بانک های بین المللی است. Ripple همچنان به استخدام استعدادهای برتر از سراسر جهان می پردازد و هدف آن تسهیل اکثر پرداخت های بین المللی در سراسر جهان است. همانطور که در حال حاضر است، Ripple یکی از هیجان انگیزترین سازمان های Fintech با پلت فرم نوآورانه مالی خود است، حتی فوربز نیز Ripple را در Fintech 50 خود معرفی کرده است .

چگونه در Ripple سرمایه گذاری کنم؟

در حالی که سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ می توانند در Ripple سرمایه گذاری مستقیم داشته باشند، اکثر سرمایه گذاران و پیشگامان محدود به سرمایه گذاری در XRP هستند. XRP، پول محلی مادری Ripple، در سال 2017 زمانی که توانست  از $ 0.01 به بیش از $ 0.30 برسد، سکه را  ارزشمند کرد. این افزایش عظیم ارزش به دلیل پذیرش هر دو بانک و علاقه سودائی است. همانطور که در حال حاضر است، Ripple سومین ارز بازار در پشت Bitcoin و Ethereum است.

XRP برای معاملات مالی بدون درز از هر ارز به هر ارز دیگر با هزینه های ناچیز اجازه می دهد. بدیهی است، XRP ارز ذخیره شده در پلت فرم Ripple است که کاربران را قادر می سازد تقریبا هر پولی را انتخاب کنند به XRP و XRP را به صورت جهانی به هرکسی ارسال کنند. فردی که XRP را دریافت می کند، می تواند آن را برای ارز انتخابی خود به فروش برساند.

هر بار که هر ارز معین به XRP معامله می شود، به دلیل تقاضای بیشتر، نقدینگی افزایش می یابد. به عبارت دیگر، Ripple تلاش می کند که XRP را به یک ارز ذخیره سازی جهانی از جمله حتی اگر آن را به نظر نمی رسد.

با این حال، انتقال XRP ساده ترین و ارزان ترین روش برای ارسال ارزش بیش از پروتکل Ripple است. در برخی مواقع ممکن است منطقی به حرکت به هر ارز دیگری نباشد، در عوض، به سادگی با استفاده از XRP به طور انحصاری برای پرداختهای جهانی. اگر مردم و بانک ها از سراسر جهان خود را به XRP تبدیل کنند و در مجموع تصمیم بگیرند که به عقب برگردند، قیمت XRP شکسته خواهد شد.

هدف این است که XRP را به یک ارز پایدار تبدیل کنند که ارزش زیادی ندارد، بنابراین بانک ها بدون ترس از نوسان به راحتی می توانند وارد آن شوند. همانطور که می بینید، بسیاری از بانک ها نمی خواهند هیچ ارتباطی با XRP داشته باشند، زیرا می تواند به طور چشمگیری در یک شب تغییر یابد یا حتی در عرض چند ثانیه. به منظور کمک به بانک ها و ارائه دهندگان پرداخت، Ripple با BitGo همکاری می کند تا این ریسک ها را کمتر کند ، بنابراین انتظار می رود زودتر به تصویب بانک برسد.

قدردانی طولانی مدت در ارزش XRP در نهایت استراتژی پایان بازی برای Ripple است، زیرا آنها اکثریت XRP موجود را نگه می دارند. این به این معنی است که شرط در XRP شرطی در Ripple است. لازم به ذکر است که Ripple همچنین خدمات مشاوره ای را به مؤسسات مالی ارائه می دهد و در صورت نیاز نیازی بهتامین مالی ندارد . به عبارت دیگر، به نظر می رسد که Ripple به مدت طولانی در اطراف وجود دارد.

چقدر XRP (سکه های Ripple) وجود دارد؟

از 100 میلیارد علامت XRP وجود دارد، Ripple ، تعداد 61  میلیارد آنها را نگه می دارد. با این شرکت اکثریت سکه ها را نگهداری می کند. به منظور ایجاد اعتماد به سرمایه گذار، Ripple 55 میلیارد XRP را با 55 قرارداد هوشمند قفل کرده است . یک به یک، هر قرارداد، حاوی 1 میلیارد XRP، ماهانه در طول 54 ماه منقضی می شود.

همانطور که در حال حاضر است، Ripple در طول 18 ماه گذشته حدود 300 میلیون XRP را صرف پرداخت هزینه ها کرده است. این شفافیت عملیاتی باید سرمایه گذاران شک و تردید را به این باور برساند که Ripple در این بازی درازمدت است و از فروش سهام خود بهره مند نخواهد شد که در نتیجه ارزش XRP بخواهد کاههش پیدا کند.

مزایای Ripple چیست؟

مزایای متعددی وجود دارد که XRP بیش از دیگر رمزنگاریهای معامله گران است، به طور عمده، Ripple به طور مستقیم با بانک ها کار می کند. در حالی که هر کسی با انحصار کارتل های بانکی مخالفت می کند، نمی تواند سرمایه گذاری در Ripple را با اصل تنها انجام دهد، بدون شک، Ripple بر تصمیم های کسب و کار هوشمند با برقراری ارتباط با شرکت هایی که کنترل مالی جهانی را دارند، متمرکز است.

سرمایه گذارانی که می خواهند بر روی کار سخت سرمایه گذاری کنند، Ripple به شبکه حل و فصل خود اختصاص می دهد و احتمالا به سادگی با داشتن XRP شاهد افزایش مداوم ارزش در طولانی مدت خواهد بود. به سادگی، خرید XRP و فراموش کردن در مورد آن می تواند به 10x و یا حتی 100x سود در طولانی مدت منجر شود.

Ripple سریع است، با معاملات تایید شده در زیر چهار ثانیه . به عبارت دیگر، می توان از آن برای خرید اقلام روزانه استفاده کرد، فرض بر این است که آن را توسط هر دو بازرگان و کاربران در سراسر جهان به تصویب می رسد. علاوه بر این، Ripple مقیاس پذیر است، زیرا معمولا به صورت مرتب 1،000 معاملات یک ثانیه انجام می شود. حتی نشان داده شده است که به درمعاملات بسیاری به عنوان ویزا، بیش از 50،000 معاملات یک ثانیه را میتواند پوشش دهد.

ریپل چه مزایایی نسبت به بیت کوین دارد؟

Bitcoin عالی است، اما این روش سریع برای ارزش گذاری نیست، در حالی که Ripple است. علاوه بر این، هزینه ارسال بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش یافته است، زیرا بیشتر و بیشتر معاملات در بلاک چینی انجام می شود، در حالی که انتقال XRP هنوز نسبتا ارزان است. علاوه بر این، شبکه های Ripple با تراکنشهایی مانند بیت کوین در حال حاضر از بین نمی روند.

هدف اصلی Ripple توسعه یک پلت فرم بود که مقدار زیادی از برق را مانند فرآیند بیت کوین استخراج نمی کرد. به منظور اجتناب از فرایند استخراج سنتی به طور کامل، تمام 100 میلیارد XRP “مستعمل” شدند که ذاتا به نظر هر کسی که از منافع استخراج قدردانی می کند، ممکن است جالب نباشدد.

بسیاری معتقدند که Ripple متمرکز است، اما شرکت در تلاش برای تغییر آن است. Ripple به طور فزاینده ای از طریق تنوع گره های تأیید کننده در Ledger Consensus Lip (RCL) به طور فزاینده ای متمرکز می شود. در واقع، Ripple استدلال می کند که در این لحظه ، غیر متمرکز تر از بیت کوین است.

یکی از بزرگترین مزایا، حداقل از نقطه نظر سرمایه گذار، این است که Ripple با بانکها در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند، در حالی که بسیاری از بیت کوین ها و سایر روش های رمزنگاری را به عنوان رقابت با نظم مالی تعیین شده مشاهده می کنند. به عبارت دیگر، بانکها به جای حمایت از بیت کوین، پروتکلهایی مانند Ripple و XRP ارز اصلی خود را دربر میگیرند.

برخی از ناتوانی ها در ریزه کاری چیست؟

در حالی که XRP دارای مزیت های زیادی نسبت به دیگر رمزنگاری های معقول است، برخی معتقدند که این یک پلت فرم برادر بزرگ برای انجام معاملات جهانی است. از آنجا که چشم انداز اصلی Ripple بر روی دادن افراد روزمره به انجام معاملات جهانی، مانند پرداخت های انتقالی، ارزان و سریع بود، تمرکز آن منحصرا بر روی بانک ها به عنوان تبدیل شدن توسط بسیاری از افراد متمرکز است. هرکسی که پلت فرم Ripple را دوست دارد، اما Ripple را دوست ندارد،  ممکن است بخواهد از Stellar ، یک فورک Ripple از Jed McCaleb است ، استفاده کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، XRP به صورت همزمان ایجاد شد و Ripple اکثر این نشانه ها را دارد. حتی اگر این سکه ها در یک قرارداد هوشمند قفل شده باشند و احتمال فروش آن کوچک است، هنوز چیزی در نظر گرفته شده است. به هر حال، Ripple بانک مرکزی XRP است.

محققان دانشگاه پوردو مشخص کرده اند که پلت فرم Ripple دارای آسیب پذیری های امنیتی است . با توجه به ماهیت باز بودن آن، گره ها در داخل شبکه می توانند مورد حمله قرار گیرند و مانع دسترسی برخی از کاربران به بودجه می شوند.

بسیاری از مردم ممکن است تصمیم به سرمایه گذاری در XRP به دلایل شخصی نکنند، به ویژه اگر آنها در کریستوآرنال سرمایه گذاری می کنند؛ زیرا آنها به عنوان فرار از کارتل بانکی و کنترل دولت، دیده می شوند. از سوی دیگر، سرمایه گذاران که به دنبال سود هستند و هیچ کاری اشتباهی با مدل کسب و کار Ripple نمی بینند، هر دلیلی برای خرید XRP وجود دارد.

چگونه می توان در 3 مرحله ساده از Ripple استفاده کرد

مرحله 1 – کیف پول (Ripple( XRP را دریافت کنید

مهمترین نکته هنگام استفاده از کیف پول برای ذخیره XRP این است که کلید مخفی را بنویسید و آن را در یک مکان امن ذخیره کنید. با این حال بهتر است کلید ایمن را چندین بار بنویسید و آن را در بسیاری از مکانهای امن ذخیره کنید. این کلید مخفی به کاربران اجازه دسترسی به کیف پول خود را میدهد حتی اگر رمز عبور به وبسایت را نداشته باشند . کیف پول XRP به طور کلی مانند کیف پول Bitcoin عمل می کند..

بهتر است XRP خود را در یک کیف پول سخت افزاری برای حداکثر امنیت نگه دارید. لازم به ذکر است که هر کیف پول Ripple باید در ابتدا با یک 20 XRP ذخیره شود تا از حملات ضد اسپم در سطح پایین محافظت شود .

Ledger Nano S در حال حاضر تنها کیسه های قابل اعتماد سخت افزار برای ذخیره سازی XRP و تعدادی از رمزنگاری های دیگر است. شما می توانید بررسی خود را در مورد آن را در اینجا بخوانید .

Rippex یک کیف پول دسک تاپ را برای مک، ویندوز و لینوکس ارائه می دهد که به کاربران امکان کامل می دهد. در صورتی که تهیه کیف پول سخت افزاری فعلا برای شما مقدور نیست میتوانید از کیف پول آنلاین در اینجا استفاده کنید .

مرحله 2 – پیدا کردن یک تبادل گر

امروز چند گزینه برای خرید Ripple وجود دارد. شما می توانید آن را با ارز فیات (یعنی دلار، یورو و غیره) خریداری کنید یا می توانید Bitcoins را برای Ripple در مبادلات خاص تجارتی بفروشید . که در این لینک توضیح داده شده چگونه این کار را انجام دهید.

خرید ریپل با پول فیات

بهترین راه برای خرید Ripple برای افرادی که قبلا Bitcoin ندارند این است که آنها را مستقیما از طریق انتقال سیم یا کارت اعتباری خریداری کنید.

امکان خرید XRP با انتقال سیم از طریق Bitstamp وجود دارد . پس از ثبت نام و پیروی از روش KYC (Know Your Customer)، از طریق انتقال SEPA یا USD توسط انتقال بانکی آسان می شود. به محض این که انتقال حذف شود، پول فیات را می توان برای XRP به طور مستقیم در مبادله خود معامله کرد.

Bitstamp همچنین اجازه می دهد تا مردم برای انتقال وجوه به پلت فرم با پرداخت کارت اعتباری و یا تجارت بیت کوین به طور مستقیم برای XRP.

Gatehub

GateHub مبادله دیگری است که XRP را پشتیبانی می کند. ابتدا وارد GateHub شوید و از طریق فرآیند KYC خود بروید. GateHub انتقال SEPA و انتقال بانکی را قبول می کند، هر چند که برای انتقال بانکی 15 دلار است. پس از دریافت USD یا EUR، می توان آن را برای XRP در معامله GateHub معامله کرد.

مرحله 3 – XRP خود را به کیف پول خود انتقال دهید.

من توصیه نمیکنم XRP خود را در مبادله کننده ای که از آنها خریداری کرده اید، نگهداری کنید. این به خاطر این واقعیت است که شما در واقع کلید خصوصی برای سکه های خود را کنترل نمی کنید و به همین دلیل امن نیست .

مهم نیست کجا سکه ها را  برده اید ، مهم این است که تا آنها را به کیف پول Ripple خود برسانید که کلیدهای خصوصی شما را نگه می دارید. هنگامی که معامله تایید شده است، شما با موفقیت روند خرید Ripple را به پایان رساندید.

کجا می توان Ripple را خرید و ذخیره کرد؟

شما می توانید Ripple را در بسیاری از مبادلات ارزهای رمزپایه رایج مانند Binance , kucoin و Hitbtc  و همچنین از طریق پلتفرم هایی که بر مبنای دریافت حق الزحمه فعالیت می کنند مانند Changelly یا ارائه دهندگان کیف پول هایی مانند Gatehub خریداری کنید.

من وقتی برای اولین بار Rippleخریدم فقط بنا به اینکه کیف پول Gatehub معرفی شده بود از آن استفاده کردم و خیلی هم خوب کار کرد. در نهایت من به یک صراف قوی تبدیل شدم. با این وجود اگر میخواهید Ripple را برای مدتی طولانی نگهداری کنید ، توصیه می کنم از کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger Nano S استفاده کنید.

به طور کلی کیف پول های سخت افزاری به دلیل آفلاین بودن نسبت به سایر کیف های آنلاین بسیار امن تر هستند اما برای افرادی که به صورت پیوسته مبادلات مختلف انجام می دهند گزینه ای ایده آل نیستند. کیف پول های آنلاینی که Binance و یا kucoin میزبان آن هاست ، مبادلات را ساده تر می کنند اما به دلیل اتصال به اینترنت خطرهایی نیز وجود دارد.

آیا باید در ( Ripple ( XRP سرمایه گذاری کرد؟

خوب این مساله کاملا به خود شما بستگی دارد.

موفقیت Ripple در نهایت به تعداد افراد روی آن وابسته است ( که در سال های گذشته به طور پیوسته رشد داشته است ) ، تعداد افرادی که از محصولات Ripple استفاده می کنند و تاثیری که روی XRP می گذارد بستگی دارد.

به نظر میرسد که ریپل در این زمینه ها خوب عمل می کند البته عرضه خالص XRP در بازار نیز از نکات هائز اهمیت است ( مجموع عرضه ۱۰۰ میلیارد دلار می باشد). Ripple حدود ۶۲ میلیارد Ripple را نگه داشته است ( حدود ۶۲٪ از Rippleهای موجود). این مساله به این معنی است که آن ها می توانند تعداد زیادی از Ripple های خود را وارد بازار کنند که تا قیمت را کنترل کنند و به طور کلی پایین نگه دارند.

با این حال ، جدا از معیارهای سرمایه گذاری ، داشتن درک واقعی از XRP از اهمیت بالایی برخورد برخوردار است:

  • آیا شما فرصتی را می شناسید که ریپل در برابر آن ها مزبتی داشته باشد؟
  •   آیا فکر می کنید که تیم Ripple آن را خاموش می کند؟
  • تیم Ripple برای رسیدن اهدافشان در بازه سه ماه چه کارهایی انجام می دهند؟

برای داشتن اطلاعات بیشتر باید صحبت های بنیانگذار Ripple برد گارلینگوس را دنبال کنید ، او درباره همه چیز صحبت می کند از جمله اینکه آیا باید در Ripple سرمایه گذاری کرد؟ و اینکه چگونه Ripple می تواند انقلابی اقتصادی باشد.

نتیجه گیری – آیا سرمایه گذاری در ارزش پول نقد است؟

Ripple احتمالا در طول چند سال آینده به بانک های بزرگتر تقسیم خواهد شد، زیرا آنها یک شبکه حل مساله جهانی ارائه می دهند که پرداخت های واقعی را در سطح بین المللی انجام می دهد و هزینه های معامله را کاهش می دهد.

هر کسی که دارایی دیجیتال ذاتی، XRP را خریداری می کند، اگر Ripple در سرتاسر بخش بانکی پیشرفت کند، می تواند درآمد هنگفتی را برای سرمایه گذاری خود کسب کند. در حالی که ماندگاری، مفهوم XRP تبدیل به یک ارز ذخیره شده جهانی شده است، یک سناریو ایده آل برای سرمایه گذاران است.

اگر چه XRP در سال 2017 به طور چشمگیری افزایش یافته است، من معتقدم که این فقط آغاز صعود آن است. با این حال، همانطور که همیشه بوده سود زیاد با ریسک زیاد نیز همراه است . لطفا مطمئن شوید که مسئولیت رسیدگی را قبلا انجام داده اید .

ریپل (Ripple) چیست؟ آموزش ساخت کیف پول ریپل + راهنمای خرید

ریپل (Ripple) چیست؟ آموزش ساخت کیف پول ریپل + راهنمای خرید

ریپل برای بانک‌ها و انتقال پول بین‌المللی ساخته شده است و تازگی‌ها افزایش قیمت چشم‌گیری پیدا کرده است. ارزش بازار این ارز اکنون از 29 میلیارد دلار گذشته و قیمت هر ریپل نیز در حال حاضر بالای 75 سنت (0.75 دلار) معامله می‌شود.

ریپل هنوز با بیت‌کوین یا اتریوم فاصله زیادی دارد ولی به خاطر قیمت کمی که دارد، افراد بیشتری به آن علاقه نشان می‌دهند. افزایش قیمت اخیر ریپل باعث شده جز 5 ارز برتر از لحاظ ارزش بازار شود.

اما واقعا ریپل چیست؟

گرچه این ارز در سال 2012 منتشر شده ولی گفته می‌شود ریپل قدیمی‌تر از بیت‌کوین است. براساس گفته Bitcoin Magazine نسخه اصلی این شرکت در سال 2004 ایجاد شده است و از آن زمان تاکنون جایگاه خاصی نداشته، تا اینکه یک تیم مدیریت حرفه‌ای هدایت شرکت را در دست گرفته است.

ارز دیجیتال ریپل توسط بانک‌ها و سایر موسسات مالی پذیرفته شده و این شرکت‌ها اعتقاد دارند سیستم ریپل می‌تواند قیمت بهتر و امنیت بیشتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال ارائه کند.

این ارز به کاربرانش اجازه می‌دهد ارسال، دریافت و نگهداری ارز ریپل را بصورتی غیرمتمرکز توسط شبکه ریپل انجام دهند. شرکت دارای جریان وجوه نقد مثبت است و مقدار زیادی XRP را ذخیره کرده است که هر از گاهی وارد بازار می‌کند.

اما مزیت اصلی ریپل برای بانک‌ها، نقدشوندگی آن است.

نقدینگی موردنیاز بانک‌ها امروز با جریان وجوه نقدی که مردم برای بانک‌ها می‌آورند تامین می‌شود. ولی این اعتقاد وجود دارد که چنین مدلی به هیچ وجه کارآمد نیست. شما می‌توانید از دارایی‌های دیجیتال برای افزایش نقدشوندگی بهره بگیرید و ریپل به طور خاصی این موقعیت را داراست.

مزیت دیگر ریپل این است که فقط 3.6 ثانیه طول می‌کشد تا تراکنش‌های آن انجام شود، برای بیت‌کوین همین تراکنش در 4 ساعت انجام می‌شود.

چرا قیمت ریپل در حال افزایش است؟

افزایش قیمت ریپل به احتمال قوی به خاطر افزایش علاقه به ارزهای دیجیتال است (به دلیل افزایش قیمت بیت‌کوین که توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده است). سرمایه‌گذارانی که اعتقاد دارند ارزهای دیجیتال سقف‌های قیمت را یکی پس از دیگری پشت سر می‌گذارند، به دنبال ارزهای دیگری هستند که ارزان‌تر، با تکنولوژی بهتر و در بلندمدت با بازدهی بالاتر است.

در حال حاضر، ریپل توانسته مجوز تکنولوژی بلاک‌چین خود را به بیش از 100 بانک ارائه کند. ماه پیش بانک آمریکن اکسپرس نیز به این لیست ملحق شد.

چگونه کیف پول ریپل ایجاد کنیم؟

در این مطلب یک کیف پول آنلاین معرفی کرده‌ایم که ریپل را نیز پشتیبانی می‌کند: کیف پول ارزهای دیجیتال با قابلیت تبدیل ارزها

خرید ارز ریپل نیز در همان کیف پول قابل انجام است، شما بیت‌کوین وارد کیف پول می‌کنید و سپس آنرا به ریپل تبدیل می‌نمایید.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید کیف پول ریپل ، نواوری خرید ریپل ، استخراج ریپل در ایران ، خرید ریپل با قیمت مناسب ، خرید ریپل با تخفیف ویژه ، ارزش هر ریپل دئر اینده ، رشد قیمت هر ریپل ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:15 قبل از ظهر