خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید و فروش اتریوم و بیت کوین کش و ریپل و رکود و ارزش در سال 2018
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

اتریوم رکورد زد

قیمت هر واحد اتریوم برای اولین با به بیش از یک هزار دلار جهش پیدا کرد که رکوردی جدید محسوب می‌شود.
به گزارش هادی اکسچنج، اتریوم سومین ارز رمزنگار بزرگ جهان به لحاظ ارزش بازار با عبور از یک هزار دلار در هر واحد به بیشترین قیمت خود از زمان پا به عرصه گذاشتن در دنیای ارزهای مجازی دست پیدا کرد.
در همین حال قیمت هر واحد اتریوم در 48 ساعت اخیر کمی از یک هزار دلار در هر واحد بالا رفت. این روند صعودی اتریوم حاکی از جایگزین شدن سایر ارزهای مجازی مانند ریپل به‌جای بیت کوین است که با سیلی از تقاضا روبرو شده‌اند و بیت کوین در حال از دست دادن سلطه بازار خود است.
بر اساس داده‌های «کوین مارکت کپ»، سرمایه بازار اتریوم برای اولین بار به بیش از 100 میلیارد دلار رسیده و پیش‌ازاین قیمت هر واحد اتریوم در نیمه دوم ماه دسامبر بین 700 تا 800 دلار بود که اکنون طی یک هفته 40 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.
بر پایه این گزارش، ریپل به‌عنوان دومین ارز رمزنگار بزرگ جهان به لحاظ سرمایه بازار است و در ماه گذشته میلادی بیش از یک هزار و 300 درصد افزایش را به خود اختصاص داد. علیرغم رشد سایر ارزهای رمزنگار، بیت کوین همچنان با داشتن 251 میلیارد دلار سرمایه بازار در صدر قرار دارد و قیمت آن در حال حاضر تقریباً بیش از 15 هزار دلار است.

به گزارش هادی اکسچنج، کامرون اوینکلووس به‌عنوان یکی از اولین میلیاردرهای کریپتو کارنسی، چشم‌انداز بیت کوین را برآورد کرد. به اعتقاد او کریپتو کارنسی در قیمت حداقل 20 بار افزایش خواهد یافت و با طلا رقابت خواهد کرد.
بیت کوین از طلا جذاب‌تر است به علت اینکه کریپتو کارنسی به‌دست‌آمده از عملیات سخت رایانه‌ای است و در دسترس تر از طلا است و به‌راحتی به اشتراک گذاشته می‌شود.
در سال 2013، برادران وینکلووس یک درصد از تولید جهانی بیت کوین به مبلغ 11 میلیون دلار را خریداری کردند. از آن زمان، قیمت ارز رمزنگاری تقریباً صد برابر افزایش یافته است.

ریپل دومین ارز رمزپایه باارزش

به گزارش هادی اکسچنج، درحالی‌که امسال بیت کوین توجه همه را به خود جلب کرده بود، یکی دیگر ارزهای مجازی به نام «ریپل» با افزایش قیمت در روز جمعه ازنظر رشد درصدی گوی سبقت را از دیگر ارزها ربود.
درحالی‌که ارزش ارزهای رمزپایه سقوط کرده بود و تلاش می‌کردند تا خود را تثبیت کنند، قیمت ریپل افزایش پیدا کرد. این امر با توجه به این‌که ارزش اکثر ارزهای رمزپایه کاهش پیداکرده بود، بسیار قابل‌توجه است. در چند روز گذشته، قیمت بیت‌کوین، بیت کوین‌کش و لایت کوین نیز با افت مواجه شدند. در حقیقت، از میان بیست ارز رمزپایه برتر در بازار، ریپل به‌عنوان تنها ارز رمزپایه سود‌آور در آن روز معرفی شد.
اکنون ارزش کل بازار ریپل، اتریوم را پشت سر گذاشته است.
بااین‌حال بیت کوین با حاشیه امنیت بالای 247 میلیارد دلاری بالاترین ارزش کل بازار ارزهای مجازی را در اختیار دارد و به نظر نمی‌رسد هیچ گزینه دیگری حداقل در آینده نزدیک، توان رقابت با آن را داشته باشد.
ازنظر سهم بازار نیز بیت کوین ۴۱ درصد را در اختیار دارد و ریپل و اتریوم به ترتیب با ۱۲٫۵ و ۱۲٫۱ درصد در جایگاه‌های دوم و سوم قرارگرفته‌اند.
برای درک بهتر رشد این ارز کافی است بدانید که ریپل سال قبل یک سنت ارزش داشته اما هفته قبل بهای آن به یک دلار رسید و تا جمعه دو برابر شد.
بر اساس اطلاعاتی که در وب‌سایت این شرکت ارائه‌شده بیش از صد شرکت از شبکه آن‌ها استفاده می‌کنند و علاوه بر این بانک‌های ژاپنی و کره‌ای در حال تحقیق بر روی این شبکه هستند. همچنین، بانک‌های متعددی نظیر اس‌ای‌بی که یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های سوئد است، از ریپل برای تسویه صدها میلیون دلار در تراکنش‌های مشتریان بسیار مشهور خود استفاده کرده‌اند.
تحلیل‌گران این موج افزایش اخیر قیمت ریپل را به مشارکت تازه ایجادشده بین «هلدینگ‌های اس‌بی‌آی» و شرکت‌های بزرگ کارت اعتباری در ژاپن نسبت داده‌اند. «اس‌بی‌آی ریپل آسیا»، یک سرمایه‌گذاری مشترک توسط هلدینگ‌های اس‌بی‌آی و ریپل است. اس‌بی‌آی ریپل آسیا، کنسرسیومی از شرکت‌های کارت اعتباری ژاپن را برای آزمایش، پیاده‌سازی و راه‌اندازی راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین ریپل ایجاد کرده است.بیت‌کوین در سال ۲۰۱۸

به گزارش هادی اکسچنج، شبکه خبری سی ان بی سی آمریکا به نقل از یک تحلیلگر بازار بیت کوین اعلام کرد، در سال ۲۰۱۸ ارزش بیت کوین می‌تواند از مرز ۶۰ هزار دلار بگذرد اما احتمال افت ارزش نیز وجود دارد.
به اعتقاد «جولین هاسپ» رئیس و از مؤسسان شرکت «تن ایکس» که کار آن آسان‌تر کردن خرج پول‌های مجازی برای مردم است، هنوز دوره افزایش سریع ارزش بیت کوین به سر نیامده است.
وی گفت: من فکر می‌کنم سال آینده بیت کوین می‌تواند از مرز ۶۰ هزار دلار بگذرد و تا پنج هزار دلار نیز سقوط کند، اما سؤال این است که کدام اول اتفاق می‌افتد؟
پیش‌بینی هاسپ نشان‌دهنده یک افزایش ۴۵ هزار دلاری یا یک افت ۱۰ هزار دلاری در قیمت فعلی بیت کوین است که نشان‌دهنده شدت نوسان نرخ این پول دیجیتال است.
پورتال مالی اف ایکس ایمپایر نیز پیش‌بینی کرد در سال ۲۰۱۸ معامله گران بیت کوین همچنان به گران‌تر شدن این پول دیجیتال خوش‌بین خواهند بود اما شدت این خوش‌بینی از سال ۲۰۱۷ کمتر است، به‌طوری‌که این سرمایه‌گذاران سبد دارایی متنوع‌تری را نگهداری خواهند کرد.
به اعتقاد تحلیلگران این پورتال مالی، دامنه قیمت بیت کوین در سال میلادی آینده بین ۱۰ هزار تا ۵۰ هزار دلار است.
سال ۲۰۱۷ سال افزایش شگفت‌آور سرمایه پیشگامان سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین بود؛ از ابتدای سال ۲۰۱۷ تاکنون، نرخ برابری بیت کوین در مقابل دلار آمریکا بیش از یک هزار و ۹۰۰ درصد افزایش‌ یافته است.
درحالی‌که ذهنیت حباب به بازار بیت کوین متصل است، اما این پول دیجیتال بعید است که خطری برای سیستم مالی جهان باشد زیرا بازار بیت کوین یک بازار کاملاً مستقل است.
سال ۲۰۱۷ همچنین سالی بود که ژاپن، روسیه و نروژ بیت کوین را به‌عنوان ابزار پرداخت قانونی پذیرفتند.
اتحادیه اروپا نیز در حال بررسی این مسئله است و این احتمال وجود دارد که در نشست آتی کشورهای گروه ۲۰ با درخواست مقررات بیشتر در مورد این پول، در مورد پذیرش آن به‌عنوان یک وسیله پرداخت تصمیم‌گیری کند.
بانک مرکزی ایران نیز اعلام کرده که بررسی ارزهای دیجیتال را در دستور کار دارد و نتیجه آن را تا نیمه نخست سال آینده علنی می‌کند

بلاک چین و اضافه نمودن BCH (بیت کوین کش)

به گزارش هادی اکسچنج، والت بلاکچین  آپدیت جدیدی جهت ارائه خدمات بیت کوین کش (BCH) روی پنل کاربران خود اضافه نمود.
بلاکچین گفته است به‌صورت محدود پشتیبانی از BCH را در پنل تنظیمات کاربران خود قرار می‌دهد. کاربران با توجه به بالانس بیت کوین خود در 1 اوت قادر خواهند بود معادل بیت کوین کش خود را در والت خود مشاهده کنند. از اول اوت، عملاً بیت کوین به دو ارز مستقل بیت کوین (Bitcoin) و بیت کوین کش (Bitcoin Cash) تبدیل شد. به این معنی که اکنون دودسته متفاوت بیت کوین داریم که هرکدام روی زنجیره بلاک مخصوص به خود قرار دارند. گفتنی است کسانی که پیش‌ازاین، ارز بیت کوین داشتند اکنون با نسبت یک‌به‌یک دارای ارز بیت کوین کش هم هستند.

بلاکچین بسیار امن است و شما در هر زمان می‌توانید با توجه به 12 کلمه بازیابی، موجودی خود را در سیستم دیگر بازیابی نمایید.

مهم‌ترین رقیب بیت کوین، یعنی اتریوم (Ethereum)، سال ۲۰۱۶ این مورد را تجربه کرد و به دو ارز اتریوم (ETH) و اتریوم کلاسیک (ETC) تقسیم شده بود.

شایان‌ذکر است دیجی اکسچنج با بهترین قیمت بیت کوین کش را جهت عرضه در ایران موجود کرده است.

سایت بلاکچین کیف پول اتریوم را اضافه نمود

به گزارش هادی اکسچنج، قدیمی‌ترین کیف پول (wallet) آنلاین بیت کوین به نام بلاکچین (blockchain) که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ ارائه والت بیت کوین فعالیت داشت در تاریخ 17/8/2017 والت آنلاین اتریوم را به پنل کاربران خود اضافه نمود.
قابل‌ذکر است والت اتریوم بر روی وب‌سایت بلاکچین و برنامه موبایل آن در حال حاضر اضافه شده است.
همچنین سایت بلاکچین امکان تبدیل بیت کوین به اتریوم و بلعکس را با کمک سایت ShapeShift بروی وب‌سایت خود اضافه نموده است.

امکان خرید اتریوم به بهترین قیمت در ایران در سایت هادی اکسچنج مهیا شده است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ارزش اتریوم در ایران ، ارزش اتریوم چیست ، جایگاه قیمت اتریوم ، خرید اتریوم از سایت معتبر ، فروش اتوماتیک اتریوم ، فروشگاه اتریوم ، مرکز دادو ستد اتریوم ،
دنبالک ها: خرید اتریوم – خرید انلاین اتریوم – خرید اتوماتیک اتریوم – اتریوم خرید – اتریوم فروش – شارژ خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران-فروش اتریوم در ایران- شارژ اتریوم – شارژ حساب اتریوم – خریدار و فروشنده اتریوم – قیمت خرید اتریوم – قیمت فروش اتریوم – قیمت خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران – خرید اتریوم از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم – قیمت و نرخ خرید و فروش اتریوم – قیمت اتریوم در ایران – قیمت اتریوم به ریال – قیمت اتریوم به تومان – صرافی خرید و فروش اتریوم – صرافی خرید اتریوم – صرافی فروش اتریوم – صرافی و شارژ خرید و فروش اتریوم – صرافی و فروشگاه خرید و فروش اتریوم – اتریوم خرید فروش – خرید فروش اتریوم – اتریوم شارژ حساب – اتریوم در ایران- اتریوم از ایران – قیمت اتریوم – چنج اتریوم – اکسچنج اتریوم – چنج خرید اتریوم – خرید دلار اتریوم – خرید و فروش اتریوم – سایت خرید و فروش اتریوم – سایت خرید اتریوم – سایت فروش اتریوم – شارژ انی اتریوم – شارژ سریع اتریوم – خرید انی اتریوم – خرید سریع اتریوم – فروش انلاین اتریوم – فروش انی اتریوم – فروش اتریوم در ایران- خرید اتریوم با قیمت مناسب – خرید اتریوم با نرخ مناسب – قیمت و نرخ اتریوم – اتریوم خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش اتریوم – خرید خودکار اتریوم – فروش خودکار اتریوم – خرید و فروش خودکار اتریوم – سفارش خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم 24 ساعته – خرید و فروش اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته – خرید اتریوم به هر مقدار – خرید اتریوم به هر میزان – اتریوم خرید و فروش و شارژ حساب – اتریوم در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز اتریوم – خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم – خرید ارز اتریوم – فروش ارز اتریوم – خرید ارز اتریوم در ایران – خرید اتریوم از سایت معتبر – صرافی اتریوم در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش اتریوم انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش اتریوم کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید اتریوم کاملا اتوماتیک – خرید اتریوم با ریال – خرید اتریوم با تومان – خرید اتریوم از ایران با ریال – خرید اسان اتریوم – خرید راحت اتریوم – خرید و فروش اتریوم به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر اتریوم – فروشگاه خرید و فروش اتریوم – نرخ بیت کوین – قیمت اتریوم به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک اتریوم – اتریوم با ریال – اتریوم با تومان خرید و فروش – خرید ethereum – فروش ethereum – خرید و فروش ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ethereum – خرید انلاین ethereum – خرید اتوماتیک bitcoin – ethereumخرید – فروش ethereum – سایت انلاین و اتوماتیک ethereum – شارژ ethereum – شارژ حساب ethereum -خرید Ethereum – فروش Ethereum – خرید و فروش Ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک Ethereum – خرید انلاین Ethereum – خرید اتوماتیک Ethereum – Ethereum خرید – Ethereum فروش – سایت انلاین و اتوماتیک Ethereum – شارژ Ethereum – شارژ حساب Ethereum – خرید ایتریوم – فروش ایتریوم – خرید و فروش ایتریوم – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ایتریوم – خرید انلاین ایتریوم – خرید اتوماتیک ایتریوم – ایتریوم خرید – BITCOIN ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:07 قبل از ظهر