خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - ارز دیجیتال کوانتوم (QTU)، خرید و کیف پول QTUM - هر چیزی که باید در مورد استیم STEEM، بدانید
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

ارز دیجیتال کوانتوم (QTU)، خرید و کیف پول QTUM!

ارز دیجیتال کوانتوم چیست؟

کوانتوم (“QTUM”) یک تکنولوژی مبتنی بر بلاک چین و سنگاپوری است که قراردادهای هوشمند اتریوم را بر پایه بیت کوین تثبیت و با استفاده از  proof of stake آن ها را تأیید می کند. با این کار، کوانتوم امیدوار است که دامنه و قابلیت همکاری برنامه ­های کاربردی هوشمند، به ویژه برای اهداف تجاری و نهادها، افزایش یابد. علاوه بر این، QTUM ابزارها، قالب ها و سایر گزینه های قرارداد هوشمند پلاگین و بازی ها را به کار می گیرد تا تجارت را برای ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند، آسان تر کند.

ترکیب بلاک چین بیت کوین و اتریوم

ایده پشت کوانتوم، آسان تر و امن تر کردن قراردادهای هوشمند است، در حالی که قابلیت همکاری با کریستوگرام های اصلی مانند بیت کوین و اتریوم را  فراهم می کند. پایه و اساس کد کوانتوم از بلاک چین بیت کوین است، اما توسعه دهندگان QTUM لایه ها خلاصه تر کرده و لایه جدید را به بلاک چین بیت کوین اضافه کرده اند که اجازه می دهد ماشین مجازی Ethereum در قراردادهای هوشمند Bitcoin اجرا شود. به همین ترتیب، QTUM از پیشرفت های جدید در جوامع Bitcoin وEthereum سود می برد و قراردادهای هوشمند ساخته شده در Ethereum نیز به آسانی قابل انتقال به QTUM می باشد.

اهداف ایجاد کوانتوم

با توجه به اظهار نظر CoinMarketCap، کوانتوم، شانزدهمین ارز با ارزش در بازار است که ارزش کلی 1.1 میلیارد دلار را در اختیار دارد. اگر چه هر کس می تواند از QTUM استفاده کند، اما بنیاد QTUM بر روی برنامه های تجاری و قراردادهای هوشمند متمرکز است. هدف آنها تسهیل انتقال از سیستم های مخرب در سازمان های پیرامون به راه حل های مبتنی بر blockchain است که باعث افزایش اتوماسیون و کاهش هزینه ها می شود. به طور خلاصه، عدم تمرکززدایی بلاک چین ممکن است با مدیریت زنجیره تامین خود کارآمد باشد. یک فهرست توزیع شده، برنامه های فوری کاهش خطر و امنیت سایبری دارد و قراردادها می توانند به صورت خودمختار امن و اجرا شوند.

Proof Stake 3.0: پلت فرم هوشمند قراردادهای PoS

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی در راه حل قرارداد هوشمند QTUM، اثبات سهام (PoS) به جای اثبات کار (PoW) است که در حال حاضر در بیت کوین و اتریوم استفاده می شود. کوانتوم تنها بلاک چینی است که دارای PoS در قراردادهای هوشمند است.

QTUM on mobile

اهمیت PoS برای قراردادهای هوشمند نباید دست کم گرفته شود. در حالی که بلاک چین برای کاربردهای تجاری بسیاری از بازدهی های کارآیی را ارائه می دهد، این افزایش ها هنگامی که شما در معرض ناکارآمدی اثبات کار استخراج قرار می گیرید، تضعیف می شوند. تیم توسعه کوانتوم با ذینفعان در امور مالی، تدارکات و ساخت و ساز دیدار کرد تا تفاوت بین اثبات سهم و اثبات کار را از لحاظ کاربرد عملی بررسی کند.

کیف پول کوانتوم

گذشته از بحث ‌های فنی این ارز دیجیتال و تکنولوژی امن و قابل اطمینان‌ آن، در صورتی که تصمیم به خرید ارز Qtum دارید می‌توانید از صرافی ارزهای دیجیتال که معتبر هستند اقدام به خرید کنید (اینجا). همچنین برای نگهداری آن می توانید از کیف پول های زیر استفاده کنید:

1- کیف پول Jaxx: کیف پول چند پلت فرمه،  پشتیبانی از چندین سکه و بسیار خصوصی و امن است.

2- Ledger Wallet: مجموعه ای از کیف پول های سخت افزاری و افزونه Chrome را برای چندین ارز رمزنگاری ارائه می دهد.

Jaxx Platforms

Ledger cryptosteel full mediumRelated image

هر چیزی که باید در مورد استیم STEEM، بدانید!

هر چیزی که باید در مورد استیم  STEEM، یک شبکه اجتماعی رسانه ای که توسط blockchain طراحی شده، بدانید!

استیم نشان دهنده یکپارچه ایده ها است که از رسانه های اجتماعی و رمزنگاری های مختلف برای ایجاد یک نوع جدید از پلت فرم، استفاده می کند. هر کسی می تواند محتوا را در شبکه Steem ایجاد کند، به اشتراک بگذارد یا به آن دسترسی پیدا کند، و به موجب عملکرد در داخل جامعه، ارز های دیجیتال به دست می آورد.

استیم چیست؟

اسم لاتین: STEEM. تاریخ انتشار: مارس 2016، نوع الگوریتم: SHA-256.

پلت فرم اصلی Steem که Steemit نامیده می شود، یک شبکه رسانه های اجتماعی است که در بلوک Steem ساخته شده است. Steemit شباهت زیادی به شبکه های اجتماعی محور مانند Reddit و Medium دارد، اما برای شرکت در این رقابت ها، کاربران را با استفاده از رمزنگاری پولی پاداش می دهد.

در اینجا این که چگونه کار می کند، را می گوییم:

اساسا، ارزش بیشتر از یک قطعه خاص محتوا برای تعداد بیشتری از افراد فراهم می شود، بیشتر افراد مسئول ایجاد و محاسبه این محتوا بوده و می توانند درآمد کسب کنند.

کاربران با رای دادن  یک سلسله مراتب از محتوای را ایجاد می کنند. هرچه پست بیشتری دریافت شود، درآمد بیشتری را کسب خواهند کرد. این پلت فرم همچنین اجازه می دهد تا برای مقادیر پایین، به شرکت کنندگان انعطاف پذیری بیشتر در مورد محتوای رتبه بندی انجام شود.

Steemit  بی رحم است، به این معنی که کاربرانی با ارز بیشتر می توانند با نفوذ بیشتری  داشته باشند.

استیم چگونه از بیتکوین متفاوت است؟

Steem و بیت کوین با توجه به عملکرد خاص طراحی شده اند. Bitcoin برای خدمت به عنوان یک ارز دیجیتال، peer-to-peer  ایجاد شد. Steem، در هسته خود، پلت فرم رسانه های اجتماعی است. مانند بسیاری از سیستم های رسانه های اجتماعی از سیستم رای گیری مانند آپلود، اشتراک و یا “لایک” استفاده می کنند تا محتوا را اولویت بندی کند. Steem این مفاهیم را به یک پلت فرم منحصر به فرد مبتنی برBlockchain متصل می کند که کاربر را در STEEM برای مشارکت در شبکه درگیر می کند. در حالی که STEEM و بیت کوین هر دو رمزنگاری هستند، استفاده از STEEM برای شبکه های اجتماعی است.

استیم سه نوع ارز رمزنگاری دارد!

سه عدد ارز دیجیتال وجود دارد که اکوسیستم Steemit را تشکیل می دهند: 1) STEEM، 2) Steem Power (SP) و Steem Dollars.

STEEM کلاسیک مبانی شبکه Steemit است. STEEM را می توان برای بیت کوین یا دیگر ارز های دیجیتال از طریق مبادلات، معامله کرد. با این حال، برای رأی دادن باید STEEM خود را به Steem Power  (SP) تبدیل کنید. این فرآیند به عنوان “روشن کردن” شناخته می شود. شما همچنین می توانید STEEM را به STEM Dollar تبدیل کنید.

Power Steem SP: هنگامی که STEEM را به SP تبدیل می کنید، شما آن را سرمایه گذاری می کنید. یک واحد STEEM، به عنوان SP، معدل یک رأی است. کسانی که در SP بیشترین مشارکت را دارند، بیشترین تأثیر را دارند. علاوه بر این، حدود 90 درصد از STEEM جدید که ایجاد می شود به کاربرانی که دارای مقدار زیادی SP هستند، به شرکت کنندگان انگیزه می دهد. محدودیت نرخ در حال تغییر در تبدیل SP به STEEM است، و به نام “خاموش کردن” شناخته می شود.

دلار استیم. دلار استیم، با ارزش 1: 1 با دلار آمریکا، واحد مورد استفاده برای نشان دادن بدهی کوتاه مدت است. دلار استیم در بیانیه Steem به عنوان راهی برای وام دادن جامعه به ارزش یک دلار آمریکا است که برای رشد و پیشرفت طراحی شده است.

نحوه دریافت STEEM

دو راه برای دریافت STEEM وجود دارد: آن را بخرید و یا آن را بدست آورید. شما می توانید STEEM را در چند مبادله معروف کرتی کوارتز خریداری کنید، از جمله Poloniex، Bittrex و ShapeShift. خرید STEEM به احتمال زیاد سریع ترین راه برای به دست آوردن این ارز است. کسب درآمد STEEM با مشارکت با انجمن Steemit، ارسال محتوا، اظهارنظر، اشتراک گذاری و ایجاد شبکهنیز انجام می شود.

کیف پول استیم

کیف پول های آنلاین

Steemit – پلت فرم رسانه اجتماعی آنلاین ساخته شده در STEEM. دارای کیف پول STEEM یکپارچه با ثبت نام آسان است.

Busy – یک رابط کاربری جایگزین برای Steemit. در حال حاضر در توسط تیم پروفایل @ busy.org.

  برنامه ها

CLI Wallet – کیف پول اصلی STEEM دارای یک رابط مبتنی بر متن است. نیاز به یک اتصال به یک سرور RPC مانند Steemd

eSteem – برنامه تلفن همراه برای Steem با کیف پول داخلی ساخته شده است.

Piston – یک کتابخانه پایتون برای تعامل با شبکه STEEM

Ship – کیف پول دسکتاپ برای Steem

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید ریپل با قیمت مناسب ، ارزش ریپل به دلار ، اینده ریپل چیست ، جایگاه ارزش ریپل ، خرید ریپل به تومان ، خرید ریپل از ایران ، فروشگاه خرید و فروش ریپل کوین ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:04 قبل از ظهر