خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - برنده جایزه نوبل و ارزش‌گذاری بیت کوین
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

برنده جایزه نوبل و ارزش‌گذاری بیت کوین

پنجشنبه 12 بهمن 1396 03:59 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

برنده جایزه نوبل بیت کوین را ایده‌ای هوشمندانه خطاب می‌کند

خلاف حجم زیادی از مخالفت‌ها از سوی اقتصاددانان برنده جایزه نوبل در داووس مطرح شد. در این بین تنها یک نفر میل به نشان دادن شوق خود دارد: “رابرت شیلر”، استاد اقتصاد دانشگاه ییل است. او به خاطر آنالیزهای کاربردی در ارزش دارایی‌ها، برنده جایزه نوبل سال ۲۰۱۳ شده است. شیلر در انجمن اقتصاد ۲۰۱۸ در داووس سوئیس، به بیت کوین عنوان “ایده‌ای هوشمندانه” داد. رابرت شیلر گویا بر خلاف تمامی شک و تردیدهای خود، به فکر کردن در این مورد ادامه خواهد داد.

برخلاف تمامی ابتکارات بیت کوین، شیلر آن را با “یونیداد دی فومنتو” -واحد حسابرسی شیلی که سعی در تغییر سیستم اداری دارد- مقایسه کرده است. همچنین، او تلاش شیلی برای تنظیم تورم و ثابت نگه داشتن قیمت‌ها را تحسین می‌کند. گرچه تا کنون ارزهای رمزپایه به دلیل دخالت سیاست‌مداران نتوانسته‌اند در ثابت نگه داشتن قیمت‌ها موثر واقع شوند. “سی‌ان‌بی‌سی” از قول شیلر نوشت:

“من مایلم به بیت کوین به عنوان یک آزمایش نگاه کنم. این آزمایش بسیار هیجان‌انگیز است گرچه به صورت دائمی به زندگی ما کمک نخواهد کرد. ما بیش از حد به بیت کوین توجه می‌کنیم. باید این توجه را به بلاک چین گسترش بدهیم تا بتواند کاربردهای دیگری پیدا کند.”

کنجکاوی شیلر در مورد بیت کوین چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای نسبت به اظهارات اخیر خود در مورد این ارز رمزپایه نیست. با این وجود، این نظرات مقداری تغییر کرده است. او به طور مشخص نسبت به دیگر همکاران برنده جایزه نوبل خود، دید مساعدتری در ارتباط با فن‌آوری رمزنگاری دارد. در روزهای اخیر، شیلر که مبدع شاخص شیلر است، اظهار داشت که بیت کوین در نهایت روزی سقوط خواهد کرد، حتی اگر آن روز پس از یک قرن فرا رسد. به هرحال، او خود را برای این اتفاق خود آماده می‌کند.

برنده جایزه نوبل و بیت کوین

برنده جایزه نوبل و ارزش‌گذاری بیت کوین

مشخص است که شیلر در مورد ویژگی‌های بیت کوین تحقیق کرده است. شیلر می‌گوید این پدیده به او الهام داده است. او به عنوان یک اقتصاددان ارزش سرمایه‌ها، کاربردهای بیت کوین در این زمینه را مد نظر دارد.

شیلر به قراردادهای آینده بیت کوین در CME و CBOE شیکاگو، به عنوان عاملی برای ثابت کردن بیشتر قیمت‌ها اشاره کرد. او گفت: “نظریه مالی می‌گوید اگر چیزی قابل کم شدن نباشد، می‌تواند توسط علاقه‌مندان به کار گرفته شود. به این ترتیب، شکاکان دیگر راهی برای موشکافی نخواهند داشت.”

البته، توصیف بیت کوین به عنوان یک آزمایش غیر دقیق نیست و احتمالا با مجریان بلاک چین هم سازگاری خواهد داشت. “ونسس کاسارس” یکی از مقامات سابق بیت کوین و بلاک چین، به تازگی در گفت و گویی از بیت کوین به عنوان آزمایشی هیجان‌انگیز سخن یاد کرده است. ارز رمزپایه‌ای که احتمال پیروزی آن بسیار بیشتر از شکست آن است.

همچنین، کاسارس افزوده است که جدایی بیت کوین از بلاک چین غیر ممکن است. به نظر می‌رسد شیلر هنوز به درستی این جمله را درک نکرده است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

آزمایشگاه بلاک چین توسط بزرگ‌ترین بانک روسیه راه‌اندازی می‌شود

آزمایشگاه بلاک چین توسط بزرگ‌ترین بانک روسیه راه‌اندازی می‌شود. این آزمایشگاه قرار است به توسعه فن‌آوری بلاک چین کمک کند.

“اسبر بانک”، بزرگ‌ترین بانک روسیه از نظر میزان دارایی‌ است. اینک، این بانک یک آزمایشگاه بلاک چین را جهت توسعه، سنجش و انجام پروژه‌های آزمایشی بلاک چین افتتاح کرده است.

آزمایشگاه تازه احداث شده بر روی توسعه راه‌حل‌های کسب و کار برای گروه گسترده “اسبر بانک” کار می‌کند. این آزمایشگاه بلاک چین، با استارتاپ‌ها، انجمن‌ها، جوامع و معاهده‌های بین دولتی همکاری خواهد کرد. علاوه بر این، برای آگاهی بیشتر از بلاک چین فعالیت می‌کند و بر روی توسعه آن تمرکز خواهد کرد.

متخصصان بلاک چین به عنوان کارکنان جدید استخدامی وارد این آزمایشگاه خواهند شد تا در زیر سقف این آزمایشگاه کار کنند. به ویژه آن دسته از متخصصانی که در ایجاد و اجرای راه‌حل برای محصولات سازمانی و امور مالی موجود تجربه دارند، جذب این آزمایشگاه خواهند شد. آزمایشگاه بلاک چین روسیه پس از تجهیز به کارمندان، کار رسمی خود را آغاز خواهد کرد. در این آزمایشگاه، آزمایش‌های پیشرفته‌ای انجام خواد شد و ایده‌هایی برای توسعه راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین ایجاد می‌شود. همچنین، آزمایشگاه بلاک چین، نمونه اولیه‌ی محصولات را تولید خواهد کرد، پروژه‌های آزمایشی را اجرا خواهد کرد و راه‌حل‌های تجاری کاربردی را برای گروه “اسبر بانک” به کار می‌گیرد.

بزرگ‌ترین بانک روسیه و آزمایشگاه بلاک چین

اهداف آزمایشگاه بلاک چین روسیه

ایگور بولانتسف، معاون ارشد “اسبر بانک”، در بیانیه‌ای اعلام کرد:

“بلاک چین می تواند به صورت قابل توجهی، بسیاری از زمینه‌های کسب و کار مربوط به بازار مالی، و همچنین فعالیت‌های سنتی بانک و مشتریان ما را دوباره شکل دهد… مهم است که توجه داشته باشید که بلاک چین به شرکای بازار کمک می‌کند تا همکاری کارآمدتری داشته باشند.”

“اسبر بانک” ادعا می‌کند که این آزمایشگاه در حال حاضر بیش از ۲۰ پروژه آزمایشی مبتنی بر بلاک چین را عهده‌دار است. این پروژه‌ها شامل همکاری با یک سازمان فدرال برای تبادل اسناد رمزنگاری شده نیز می‌شود.

“اسبر بانک” به طور حتم یکی از دو کنسرسیوم بزرگ بلاک چین منبع باز در جهان است. پس از تلاشی ناکام برای پیوستن به کنسرسیوم بانکی بلاک چین، تحت رهبری R3 مستقر در نیویورک، این بانک روسی در سپتامبر ۲۰۱۶ به عضو پروژه “هایپر لجر” بلاک چین تبدیل شد. یک سال بعد، “اسبر بانک” به معاهده سرمایه‌گذاری اتریوم (EEA) پیوست. به این ترتیب، این بانک به اولین مؤسسه مالی روسیه بدل شد که به کار گروه توسعه‌دهنده راه‌حل‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر فن‌آوری منبع باز اتریوم ملحق شده است. همچنین، “اسبر بانک” در میان شرکای منتخب در “مستر چین” نیز می‌باشد. “مستر چین” یک نمونه اولیه بلاک چین اتریوم است که توسط بانک مرکزی روسیه برای سنجش معاملات بین بانکی مورد استفاده قرار گرفت.

آزمایشگاه بلاک چین “اسبر بانک” از پیش‌بینی صورت گرفته از سوی مدیرعامل این بانک و مدافع برجسته بیت کوین پیروی می‌کند که ادعا کرد “استفاده از فن‌آوری بلاک چین در برنامه‌های تجاری در سال ۲۰۱۹ اتفاق خواهد افتاد.”

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: نماینده بیت کوین در ایران ، خرید بیت کوین فوری ، بیت کوین ایرانی ، بیت کوین اپارات ، قیمت و ارزش بیت کوین ، قیمت بیت کوین به ریال ، سایت معتبر خرید و فروش اتریوم ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN - تنظیم جزئیات و تاریخ ارسال جزئیات نمایش تصویر ارسال کننده تاریخ ارسال // 1396 زمان ::: در صورتیکه تاریخ ارسال را از زمان جاری جلوتر انتخاب کنید مطلب در زمان مورد نظر در وبلاگ منتشر خواهد شد.تاریخ جاری سرور سایت ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:01 قبل از ظهر