خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - “مورگان استنلی” به مشتریانش با “قراردادهای آینده” بیت کوین کمک می‌کند - استلار لومنز (Stellar Lumens) چیست؟
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

استلار لومنز (Stellar Lumens) چیست؟

چند هفته‌ای است که نام ارز رمزپایه استلار لومنز بیش از پیش با گوش ما آشنا شده است. در این نوشته سعی داریم تا “استلار لومنز” (Stellar Lumens) یا همان استلار (XLM) را به شما معرفی کنیم.

استلار لومنز (Stellar Lumens) چیست؟

استلار لومنز (Stellar Lumens) در وب‌سایت رسمی این ارز رمزپایه، خود را به عنوان زیرساخت پرداخت توزیع شده‌ی منبع باز معرفی کرده است. استلار لومنز بر اساس این فرضیه و هدف ساخته شده است که می‌گوید “جامعه جهانی نیازمند یک شبکه مالی جهانی برای هر کسی است.”

بنابراین، هدف استلار لومنز، برطرف ساختن این نیاز است. افراد، مؤسسات و سیستم‌های پرداخت از طریق پلت‌فرم آن می‌توانند از پرداخت‌های بین‌المللی توسط شبکه استلار بهره ببرند.

شاید اگر پیش از این با ریپل آشنا شده باشید، متوجه شباهت این دو آلت کوین شده باشید. جالب است بدانید که شباهت این دو بیش از این است: بنیان‌گذار ریپل و استلار یک نفر است: “جد مک کالب”.

برای انجام این کار، تیم توسعه‌دهنده استلار، خواهان انجام تراکنش‌های پولی ارزان‌تر، سریع‌تر و قابل اطمینان‌تر از سیستم‌های فعلی است. علاوه بر این، پروتکل آن‌ها با استفاده از پرداخت‌های بین‌المللی، مردم را در سراسر جهان به یکدیگر متصل می‌کند.

 

استلار لومنز چگونه کار می‌کند؟

استلار نیز همانند بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر، بر پایه فن‌آوری فوق‌العاده بلاک چین پیاده‌سازی شده است. این خصوصیت، به استلار ویژگی “غیرمتمرکز” بودن را هدیه می‌دهد. شبکه استلار بر روی وب‌سرورهای غیرمتمرکز اجرا می شود. این وب‌سرورها توسط یک کنسرسیوم بین المللی متشکل از افراد و نهادها پشتیبانی می شود. این سرورها از دفترکل توزیع شده‌ای پشتیبانی می‌کنند که تراکنش‌ها و اطلاعات شبکه را ثبت می‌کند.

در حقیقت، پروتکل استلار همانند “پی پال”، اما یکپارچه‌تر و قابل انعطاف‌تر عمل می‌کند. برای شروع به استفاده از استلار، شما باید پول نقد را به “انچر” در شبکه ارسال کنید. “انچر” در شبکه استلار بسیار شبیه یک بانک یا پی پال است. پس از آن، انچر پول شما را نگه می‌دارد و آن را به کیف پول مجازی شما اضافه می‌کند.

شاید این سوال برای شما مطرح شود که چرا به مبادله اعتبار با انچر در مرحله‌ی اول نیاز است؟ انچرها به عنوان یک پل ارتباطی برای هر نوع ارز و شبکه استلار خدمت‌رسانی می‌کنند. این مبادله به شما اجازه می‌دهد که پول خود را به صورت رسمی به دفترکل عمومی استلار تبدیل کنید.

این یکپارچگی به این معنی است که شما می‌توانید بلافاصله انتقال وجه را بدون نیاز به کارهای بانکی یا پی پال بر روی شبکه انجام دهید. همچنین، پرداخت‌های بین‌المللی نیز ساده‌تر می‌شود. برای مثال، شما می‌خواهید برای یکی از اقوام خود در فرانسه، پولی را حواله کنید. شما از طریق دلار مقداری را که می‌خواهید، پرداخت می‌کنید. سپس، استلار به صورت خودکار، دلار را با استفاده از پایین‌ترین نرخ ارز به یورو تبدیل می‌کند و انتقال پول انجام می‌شود. پس از انجام این تراکنش، او می‌تواند از انچرهایی که از یورو پشتیبانی می‌کنند، این مبلغ را برداشت کند. 

مبادلات توزیع شده

همچنین، استلار خدمات تبدیل ارزهای سنتی به یکدیگر، یا خرید و فروش ارزهای سنتی را در شبکه خود به کاربرانش ارائه می‌دهد. همه نرخ‌ها به نسبت شرایط مخصوص به تبادلات، و پیش از انجام آن تعیین می‌شوند. بنابراین، نرخ این تبادل ارزها برابر با نرخ ارز خودکاری که استلار برای انتقال شخصی اعمال می‌کند، نیست.

برای مثال، اگر می‌خواهید یورو را به دلار تبدیل کنید، سفارش خود را در کتاب سفارش استلار قرار ثبت می‌کنید. سپس این سفارش به بازار جهانی وارد می‌شود. همچنین، شما می‌توانید بررسی کنید تا ببینید که سفارش شما در برابر سفارشات مشابه شما چگونه است. توجه داشته باشید که این تبادلات تنها به ارزهای سنتی محدود نمی‌شود. در این بخش، به تبادل ارزهای رمزپایه و سنتی نیز می‌توان پرداخت.

 

مبادلات چند ارزی

همان‌گونه که پیش از این اشاره کردیم، استلار به شما امکان می‌دهد بدون در نظر گرفتن مرزها و به صورت آزادانه پول را انتقال دهید. مزیت دیگر آن، بی‌نیاز بودن از روش‌های رسمی بانکی یا زحمت تبدیل ارزها به یکدیگر است.

برای انجام این کار، هنگامی که درخواست انتقال پول را ثبت می‌کنید، شبکه استلار یکی از این سه کار را انجام می‌دهد:

• استلار این وجوه را با یک پیشنهادی که پیش از این در کتاب سفارشش ثبت شده مبادله می‌کند و به طور خودکار مبادلات را تسهیل می‌بخشد.
• استلار از لومنز -که نام کوین آن است- به عنوان واسطه برای مبادله استفاده می‌کند. این پول از ارز “الف” به لومنز در بازار جهانی تبدیل می‌شود. سپس، آن لومنزها را در مقصد می‌گیرد و آن‌ها را به ارز “ب” -برای کاربر دریافت کننده پول- تبدیل می‌کند.
• اگر ارز معادل در مبادله دو ارز وجود نداشته باشد، استلار در پیشنهادات موجود در شبکه جستجو می‌کند. این کار به یک به تبدیل زنجیره‌ای برای دستیابی به ارز مورد نظر منجر می‌شود. برای مثال، اگر تبدیل دلار به یوان مورد نظر باشد، دلار را به یورو، یورو را به ین، ین را به یوان چین تبدیل می‌کند.

این روند مبادلات چند ارزی بسیار ابتکاری است. این ابتکار، یک روش انعطاف‌پذیر برای مبادلات راحت ارزی در مقیاس بین‌المللی به کاربران ارائه می‌دهد.

 

تاریخچه قیمت استلار لومنز

در این بخش نگاهی به نمودار تاریخچه Stellar خواهیم داشت. همان‌گونه که مشاهده می‌کنید، فیمت استلار جهش‌های فوق‌العاده‌ای را ثبت کرده است.

استلار لومنز

از کجا استلار لومنز می‌توان خرید؟

اکنون استلار با واحد XLM مباله می‌شود. پیش از این، نام آن STR بود. شما می‌توانید برای خرید XLM به مراکز مبادلاتی ارزهای رمزپایه معتبر مراجعه کنید. اگر به صورت شخصی می‌خواهید اقدام کنید، پیش از معامله اطمینان پیدا کنید که به دلیل تحریم ایران، پول شما بلوکه نخواهد شد. در ضمن، برای این که مشکلات دلار را نداشته باشید، بهتر است ابتدا بیت کوین (یا اتریوم) تهیه کنید و با آن به خرید استلار بپردازید.

 

کجا استلار را می‌توان ذخیره کرد (کیف پول استلار) ؟

بر روی وب‌سایت استلار، کیف پول‌هایی معرفی شده است. با تهیه این کیف پول‌ها که هم به صورت نرم‌افزاری و هم به صورت سخت‌افزاری وجود دارند، می‌توانید استلار خود را ذخیره کنید.

 آیا باید بر روی استلار سرمایه‌گذاری کنم؟

این سوال همیشگی در معرفی ارزهای رمزپایه است. طبق معمول، ما فقط شما را با این ارزها آشنا می‌کنیم. این تصمیمی است که خود شما باید بگیرید. فقط در این‌جا چند مزیت‌ استلار را بیان می‌کنیم که می‌تواند پتانسیل آن را روشن سازد:
• انجام تراکنش‌های بین‌المللی در زمان بسیار کوتاه ۲ تا ۵ ثانیه
• سهولت در پرداخت و همانند ارسال ایمیل
• تراکنش‌های رمزنگاری شده و با امنیت بالا
• تبدیل خودکار ارزها در مبدأ و مقصد
• هزینه‌ی بسیار پایین در تراکنش‌ها
• قابلیت پرداخت‌های بسیار جزیی (در حد ۰٫۰۱ دلار) به دلیل هزینه‌های پایین
• قابلیت تبدیل ارزهای سنتی و رمزپایه مختلف به یکدیگر
• وجود شرکای رسمی همچون “آی بی ام” در پروژه‌ی استلار

این قابلیت‌ها باعث می‌شود که از استلار به عنوان چاقوی ارتشی همه‌کاره سوئیسی نام برده شود. با بررسی شرایط بازار در هنگام تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، مشورت با کارشناسان این عرصه، بررسی قیمت لحظه‌ای، و همچنین، پیگیری اخبار و تحلیل‌های بازار ارزهای رمزپایه، احتمال اتخاذ بهترین تصمیم را به حداکثر برسانید.

افزایش ارزش بیت کوین و بهبود ۱۵۹ میلیارد دلاری در بازار ارزهای رمزپایه

منتقدین ارزهای رمزپایه و در صدر آن‌ها، بیت کوین، چند روزی با سر و صدا اعلام کردند که حباب بیت کوین طبق پیش‌بینی‌های آن‌ها ترکیده و وضعیف اسف‌بار شده است. برخی حتی از اتمام کار بیت کوین سخن می‌گفتند. همراهی این نقدها با سقوط آزاد قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای رمزپایه، دلهره را در جان سرمایه‌گذاران کاشته بود.

با این وجود، حالا روند بازار بر وفق مراد طرفداران و کارشناسان خوش‌بین ارزهای رمزپایه است. بازار ارزهای رمزپایه با بهبود ۱۵۹ میلیارد دلار مواجه شده‌اند. این اتفاق توسط افزایش ارزش بیت کوین سرچشمه گرفته شد. بیت کوین که از ۱۰،۰۰۰ دلار هم ارزان‌تر شده بود، در حال حاضر با ۱۲،۰۰۰ دلار نیز معامله می‌شود. در پی افزایش ارزش بیت کوین نیز، دیگر ارزهای رمزپایه قوت گرفتند. برخی از آلت کوین‌ها حتی افزایش قیمت روزانه بیش از ۴۰ درصد را نشان می‌دهند.

 

ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه

در مجموع، ارزش بازار ارزهای رمزپایه به ۵۸۸٫۵ میلیارد دلار رسیده است. این رقم نشان‌دهنده‌ی بهبود ۴۱ درصدی ارزش بازار نسبت به پایین‌ترین میزان خود در روز چهارشنبه است. چهارشنبه، ارزش کل بازار بازار ارزهای رمزپایه تا ۴۱۵ میلیارد دلار نیز رسید.

 

افزایش ارزش بیت کوین تا ۱۲٫۰۰۰ دلار

روز چهارشنبه برای سرمایه‌گذاران جدید بیت کوین به عنوان یک آزمایش جدی بود. برخی از این سرمایه‌گذاران نزدیک به یک ماه پیش بیت کوین را با ارزشی معادل ۱۹٫۵۰۰ دلار خریده بودند. با سقوط قیمت بیت کوین، این ارزش حتی به پایین‌تر از ۱۰٫۰۰۰ دلار رسید که یعنی سرمایه‌ی آن‌ها “نصف” شده بود. با این وجود، می‌توان از این اتفاقات و تجارب درس گرفت. برخی، با شتاب فراوان، “نیمی” از سرمایه‌ی خود را حفظ کردند و برخی نیز با حفظ بیت کوین خود، اکنون -به هر حال- حدود بیست درصد بیش از ۴۸ ساعت پیش سرمایه دارند.

افزایش ارزش بیت کوین پس از چند روز بحرانی، در روز پنج‌شنبه با ۱۴ درصد رشد اتفاق افتاد. روز پنج‌شنبه در “بیت فاینکس” قیمت بیت کوین به ۱۱٫۹۰۱ دلار رسید. در لحظه انتشار این خبر، قیمت بیت کوین ۱۱٫۸۰۶ دلار است. پس از افزایش ارزش بیت کوین ارزش کل بازار این ارز رمزپایه اکنون ۱۹۸٫۵ میلیارد دلار شده است.

افزایش ارزش بیت کوین و بهبود بازار

قیمت اتریوم از ۱۰۰۰ دلار نیز فراتر رفت

قیمت اتریوم نیز یک بهبود مشابه بیت کوین را تجربه کرد و با ۱۹ درصد افزایش به ۱٫۰۶۸ دلار رسید. این در حالی است که اتریو در روز چهارشنه حتی قیمت ۷۸۵ دلاری را تجربه کرده بود. کل ارزش بازار اتریوم اکنون ۱۰۳٫۷ میلیارد دلار است.

 

رکوردداری ریپل در افزایش قیمت

ریپل با ۵۷ درصد افزایش قیمت رکورددار است. تمام ارزهای رمزپایه برتر بازار در روز پنج‌شنبه شاهد رشد قیمت بودند. با این وجود، در میان ۱۰ ارز برتر بازار ارزهای رمزپایه، ریپل بهترین عملکرد را داشته است. این آلت کوین ۵۷ درصد افزایش قیمت داشت. با ادامه این روند در روز جمعه، قیمت ریپل در حال حاضر ۱٫۶۷ دلار است و ارزش کل بازار آن به ۶۴٫۶ میلیارد دلار رسیده است.

عوامل متعددی به عملکرد بی نظیر ریپل کمک کرده‌اند. از جمله‌ی این عوامل می‌توان به کاهش ترس‌ها از این که کره جنوبی -به عنوان بزرگ‌ترین بازار XRP- تلاش خواهد کرد تا ممنوعیت مبادلات ارزهای رمزپایه را به اجرا درآورد، اشاره داشت.

علاوه بر این، یک بانک بزرگ کره جنوبی اعلام کرد که یک بلاک چین آزمایشی دوم را با استفاده از بلاک چین ریپل راه‌اندازی خواهد کرد. این بلاک چین از ویژگی یکپارچگی XRP بهره نمی‌برد، اما این نوع از اعلام‌ها باعث افزایش قیمت این آلت کوین شده‌اند.

سایر آلت کوین‌ها

دیگر ارزهای رمزپایه برتر شامل بیت کوین کش، کاردانو، لایت کوین، نم، نئو، استلار و آیوتا نیز ارزش خود را در بازار ارزهای رمزپایه بهبود دادند. همچنین، ورج، دوژکوین و پیر کوین نیز پنج‌شنبه خوب را با افزایش قیمت به پایان رساندند.

 

Image result for bitcoin

“مورگان استنلی” به مشتریانش با “قراردادهای آینده” بیت کوین کمک می‌کند

مورگان استنلی و ورود به مبادلات بیت کوین

مورگان استنلی دومین شرکت بزرگ وال استریت پس از “گلدمن ساکس” است که قراردادهای بر پایه‌ی بیت کوین را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. “گلدمن ساکس” نیز تبادلات مالی بر پایه‌ی بیت کوین را از ماه گذشته آغاز کرده بود.

“جاناتان پروزان”، مدیر امور مالی مورگان استنلی در مصاحبه با بلومبرگ فاش کرد که این بانک مدت‌ها است که “قراردادهای آینده” بیت کوین را به مشتریان بزرگ مؤسسه‌ای خود توضیح داده است.

بیت کوین پس از راه‌اندازی “قراردادهای آینده” به وسیله‌ی مرکز مبادلات CBOE در تاریخ ۱۰ دسامبر و گروه CME در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۷، وارد وال استریت شد.

همچنین، پروزان اضافه کرد که این بانک به طور منظم جلسه‌هایی داخلی با مدیران اجرایی این شرکت در خصوص چگونگی دخیل کردن هر چه بیش‌تر ارز رمزپایه به معاملات برگزار می‌کند.

وی در حالی که چندان مشتاق به دادن اطلاعات بیشتری در مورد نحوه‌ی ضمانت قراردادهای آینده بیت کوین نبود افزود:

“اگر کسی تمایل به پیش فروش بیت کوین توسط پول نقد داشته باشد، از نظر ما مشکلی وجود نخواهد داشت. نمی‌خواهم بگویم که این کاری بسیار بزرگ بوده است. با این وجود، این تصمیم بیش‌تر به خاطر مشتری‌های بزرگ و اصلی ما گرفته شده است. آن‌ها می‌خواهند در مبادلات برپایه‌ی سرمایه مشارکت داشته باشند.”

او همچنین افشا کرد که متغیر بودن ارزش بیت کوین، پارامتر اساسی برای بانک‌ها به منظور تعیین سطوح معاملات است. پروزان اظهار داشت که پیش از این، مدیران مورگان استنلی احتمال استقبال از خدمات ارزهای رمزپایه برای مشتریان علاقه‌مند به این ارزها را سنجیده‌اند. آن‌ها تمامی ابعاد ارائه خدمات و نگهداری از ارزهای رمزپایه مشتریان را به دقت بررسی کرده‌اند.

مورگان استنلی و گلدمن ساکس، پیشرو در مبادلات بیت کوین

مورگان استنلی و گلدمن ساکس، پیشرو در مبادلات بیت کوین

برخلاف رقیبان این بانک در وال استریت، استقبال مشتاقانه‌ی مورگان استنلی از ارزهای رمزپایه برای اولین بار توسط “جیمز گورمن”، مدیر اجرایی مورگان استنلی در سال گذشته اعلام شد. در طی یک مراسم عمومی، نظر این بانک‌دار برجسته‌ی وال استریت در مورد ارزهای رمزپایه پرسیده شد. “گورمن” نیز به عنوان شخصی که معتقد است بیت کوین نباید غیرقانونی باشد، گفت:

“بیت کوین یک فن‌آوری بسیار حیرت‌آور است. این فن‌آوری قطعاً بیش‌تر از یک هیجان زودگذر خواهد بود.”

این در حالی بود که چند هفته پیش از آن، “جیمی دیمون” رئیس “جی‌پی مورگان” ارزهای رمزپایه را کلاهبرداری خطاب کرده بود. البته، کمی بعد جیمی دیمون از ابراز چنین نظری اعلام پشیمانی کرد.

اقداماتی که گلدمن ساکس و مورگان استنلی در رابطه با ارزهای رمزپایه اتخاذ کرده‌اند، دقیقاً برخلاف رویکردی است که “مریل لینچ”، شرکت بزرگ مدیریت مالی امریکایی در پیش گرفته است. این شرکت، مشتریان و مشاوران مالی‌اش را از مشارکت و سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین منع می‌کند.

شرکت خودروسازی پروتون به دلیل پذیرش بیت کوین، نمایندگی خود را تعطیل می‌کند

شرکت خودروسازی پروتون نمایندگی خود را به دلیل پذیرش بیت کوین به جای پول نقد، تعطیل می‌کند.


معلق کردن نمایندگی خودروسازی پروتون، به دست سازمان‌های نظارتی مالزی انجام نشد، بلکه این کار توسط خود شرکت انجام گرفته است. یکی از نمایندگی‌های شرکت پروتون در استان سیلانگور مالزی، پذیرش بیت کوین را به عنوان یکی از روش‌های پرداخت انتخاب کرده بود. اما مشکل این است که شرکت پروتون هیچ‌گاه به نمایندگی خود اجازه‌ی دریافت بیت کوین به جای پول را نداده است. پروتون پیش از این هم اعلام کرده بود که ارزهای رمزپایه را به عنوان روشی برای پرداخت قبول ندارد. به همین دلیل، این شرکت خودروساز رأی به تعطیلی نمایندگی خود برای بررسی‌های بیشتر داد.

در همین حال، شرکت پروتون ممکن است با ادامه این روند بیشتر از همه به خودش ضرر برساند. مسئول نمایندگی “تونی یئو” که به تازگی باعث افزایش فروش شرکت شده است، اظهار داشت از زمانی که اقدام به فروش محصولات از طریق بیت کوین کرده است، اشتیاق مشتریان برای خرید بیشتر شده است.

تونی یئو ضمن اظهار این نکته که قصد ادامه دادن این روش، به عنوان یکی از روش‌های پرداخت را دارد، گفت:

“پنج‌شنبه شب بنر تبلیغات فروش با بیت کوین را بر روی ساختمان نصب کردم و روز بعد، افزایش بسیار زیادی در مراجعه‌کنندگان به نمایندگی داشتیم. روزانه بیش از ۱۰ نفر به نمایندگی وارد می‌شدند. حتی تماس‌های تلفنی نیز با در پیش گرفتن روش پرداخت با بیت کوین افزایش داشته است.”

موضع‌گیری شرکت پروتون

پروتون با صدور بیانیه‌ای اعلام داشت که:”پروتون از راه‌های متنوعی که باعث افزایش اشتیاق مشتریان ما به خرید شود، استقبال خواهد کرد. اگرچه در مقابل، بسیار به حفظ امنیت و سلامت شبکه‌ی مالی خود، به ویژه از طریق پرهیز از روش‌هایی که در آئین‌نامه شرکت، غیرمجاز شمرده شده‌اند، معتقدیم.”

افزایش فروش پروتون توسط بیت کوین

موضوع این نیست که شرکت پروتون قادر به استفاده از این روش نباشد. فروش این شرکت در سال ۲۰۱۷ تقریبا ۲ درصد افت داشته است. این کاهش فروش به دلیل افت سفارش تاکسی‌ها بوده است و کارایی نمایندگی‌ها افتی را نشان نمی‌دهد. با این همه، باز هم فروش از میزان ۷۲٫۲۹۱ دستگاه خودرو، به ۷۱٫۰۰۰  دستگاه در سال گذشته رسید.

اگرچه تونی یئو بنر تبلیغاتی پذیرش بیت کوین را برداشته، اما به دنبال راهی برای ارائه این سرویس به مشتریان خود است. خریداران خودرو می‌توانند هزینه‌ی پیش پرداخت خودرو، یا به میزان کل مبلغ خودرو را به وسیله‌ی بیت کوین پرداخت کنند.

هر چند که ارزش بیت کوین در روزهای گذشته کاهش یافته است، اما احتمال اضافه شدن مقادیری چهار رقمی به کیف پول الکترونیکی شخصی مسئول نمایندگی، یعنی آقای یئو وجود دارد. او برای پیشگیری از آسیب دیدن از نوسانات ارزش بیت کوین، ۲ درصد بیشتر از قیمت اصلی فاکتور از مشتریانش دریافت کرده است.

پذیرش بیت کوین می‌تواند آخرین تلاش تونی یئو برای سرپا نگه داشتن نمایندگی پروتون خود باشد. علت این امر، مالیات خدمات و کالا است که به تازگی آسیب جدی به فروش او زده است.

مالزی، پروتون و بیت کوین

مالزی و مبادلات ارزهای رمزپایه

بانک مالزیایی “نیگارا”، بیت کوین و آلت کوین را به عنوان روش‌های قانونی خرید و فروش قبول ندارد. این امر به آن معنی است که کاربران این ارزها در دعاوی حقوقی، هیچ‌گونه پشتیبانی از طرف قانون ندارند. با این حال، به نظر می‌رسد که توقیف کامل این نوع ارزها در دستور کار مجاری قانونی قرار ندارد. درعین حال، مراکز مبادلات ارزهای رمزپایه مالزی، مجبور به ارائه‌ی گزارش عملکردشان به بانک مرکزی این کشور می‌باشند. در روزهای اخیر، مجمع مالیات داخلی مالزی، شرکت “لونو” -که دفتر اصلی آن در لندن است- را برای بازرسی‌های مالیاتی معلق کرده است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید استالر ، خرید و فروش استالر ، خرید استالر در ایران ، خرید اتوماتیک استالر در ایران ، خرید انلاین و شارژ انلاین استالر در ایران ، خرید استالر ارزان ، استالر اندروید ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:55 بعد از ظهر