خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - ورج (Verge) چیست؟ - اصول سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزپایه
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ورج ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع ورج ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related imageاصول سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزپایه

روز دوشنبه اتفاقی در بازار ارزهای رمزپایه افتاد که لزوم آگاهی از اصول سرمایه گذاری در این بازارها را یادآوری کرد. در این نوشته کوتاه می‌خواهیم با هم مروری بر این نکات داشته باشیم.

افت قیمت در بازار ارز رمزپایه

روز دوشنبه، ۱۸ دی‌ماه ۹۶، سایت “کوین مارکت کپ” به دلیل نرخ بالای حق معامله در کره جنوبی و اختلاف قیمت بازار ارزهای رمزپایه این کشور با دیگر نقاط دنیا، آمار مبادلات کره جنوبی را از آمارهای خود حذف کرد. با این اقدام، تقریباً تمام ارزهای رمزپایه دچار افت قیمت شدید شدند. این افت قیمت تا جایی بود که از نظر برخی دیگر کلماتی چون “کاهش”، “افت” و … نمی‌توانست آن را بیان کند و از تعابیری همچون “فاجعه” و “انفجار بازار” بهره گرفتند.

این در حالی است که اگرچه این اقدام -درست یا اشتباه- باعث افت قیمت‌ها شد، اما به گفته‌ی کارشناسانی همچون مدیر ریپل، این تأثیر در کوتاه مدت است و در دراز مدت، بازاری بهتر در پیش خواهد بود.

با این وجود، تنها عامل افت قیمت‌ها، نمودار منتشر شده “کوین مارکت کپ” نبود. بسیاری از سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا -از جمله هموطنان عزیزمان- به تکاپو برای فروش ارزهای خود افتادند. در چنین شرایطی، با توجه به عرضه‌ی زیاد، قیمت‌ها افت بیشتری پیدا کرد. شاید با لفظ “سرمایه‌گذار” ذهنمان دچار خطا شود، اما توجه کنید که در این میان اتفاقاً کسانی که سرمایه‌های کوچک‌تری دارند، بیشتر آسیب می‌بینند.

اصول سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزپایه

 • مهمترین اصل از اصول سرمایه گذاری این است که هرگز بیشتر از توان خود بر روی چیزی -از جمله ارزهای رمزپایه- سرمایه‌گذاری نکنید. به قول معروف “هست و نیست” خود را روی آن نگذارید. اگر هم چنین کاری کرده‌اید، در فرصتی مناسب و به دور از هیجانات بازار، آن را اصلاح کنید.
 • از رؤیای “ثروتمند شدن یک شبه” خارج شوید. این بازار اگرچه گاهی سودهای فراتر از تصور به ارمغان می‌آورد، اما باید برای فرا رسیدن زمان مناسب “صبور” باشید.

اصول سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزپایه

 • هر روز در جهت بالا بردن آگاهی خود از بازار و علوم مربوط به ارزهای رمزپایه تلاش و مطالعه کنید. ما نیز سعی داریم در اخبار، تحلیل‌ها و در این زمینه به شما کمک کنیم.
 • ضمن این که خود را در جریان اخبار بازار ارزهای رمزپایه قرار می‌دهید، تصمیمات هیجانی نگیرید. هر اتفاقی را بررسی کنید و از تحلیل‌ها مطلع باشید. به خاطر داشته باشید در هر بازاری، افرادی با ایجاد هیجان سعی در سودآوری بیشتر برای خودشان دارند.
 • همیشه به خاطر داشته باشید که شما “یک سرمایه‌گذار در بازاری فن‌آوری محور” می‌باشید و این کار، علمی است که کسب موفقیت در آن با یادگیری و رعایت اصول سرمایه گذاری در آمیخته است. پس علاوه بر کسب دانش در زمینه‌ی ارزهای رمزپایه، باید علم خود در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری را نیز توسعه دهید.

Image result for verge

ورج (Verge) چیست؟

ورج (Verge) یک ارز رمزپایه است که بر روی ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی کاربرانش تمرکز کرده است. نماد این ارز رمزپایه، XVG است.

پیش از این، بیت کوین برای ایجاد یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز به موفقیت رسیده است. اکنون، ورج ارائه‌کننده‌ی تراکنش‌های کاملاً ناشناس است. تیم توسعه‌دهنده‌ی اصلی ورج در “بیانیه مأموریت” خود این‌گونه آورده است:

“مأموریت ما این است که به مردم سراسر دنیا با آوردن تراکنش‌های بلاک چین در زندگی روزمره‌ی آن‌ها، قدرت بدهیم. ارز رمزپایه ورج باعث می‌شود که تراکنش‌ها به صورت مستقیم و بی‌واسطه، سریع، کارآمد و خصوصی صورت پذیرند. با ارز رمزپایه ورج، کسب ‌و‌ کارها و مردم به گزینه‌های انعطاف‌پذیری برای ارسال و دریافت پول دسترسی خواهند داشت. به سادگی فشردن یک کلید، ابزارهای مفید و یکپارچه‌ای را ارائه می‌کنیم که به آن‌ها امکان می‌دهد تا معاملات بزرگ در بین بازرگانان و همچنین، پرداخت‌های خصوصی در مقیاس کوچک انجام دهند.”

این ارز رمزپایه در سال ۲۰۱۴ با نام “دوژکوین دارک” خلق شد. در سال ۲۰۱۶، دوژکوین دارک به ورج تغییر نام داد.

چگونه این هدف ورج محقق می‌شود؟

پیاده‌سازی ورج براساس فن‌آوری بلاک چین فوق‌العاده پیشرفته ساخته شده است. این فن‌آوری بر روی سرویس‌هایی نظیر Tor و I2P بنا نهاده شده که اطلاعات شخصی نظیر “آی‌پی آدرس” و “موقعیت جغرافیایی” کاربران را مخفی می‌کند. این ارز رمزپایه با ویژگی پیاده‌سازی فن‌آوری RSK در ماه دسامبر، همچون اتریوم، قراردادهای هوشمند را نیز ارائه خواهد کرد. به این ترتیب، با محرمانه نگهداشتن اطلاعات کاربران، ورج تنها ارز رمزپایه بازار خواهد بود که ترکیبی از این ویژگی‌ها است.

ورج چیست

چرا به جای Tor از “وی‌پی‌ان” (V-P-N) استفاده نکنیم؟

هنگام استفاده از “شبکه‌ی خصوصی مجازی” یا همان “وی‌پی‌ان”، فقط بخش ارتباط شما با ارائه‌دهنده‌ی وی‌پی‌ان رمزگذاری می‌شود. بخش دیگر ارتباط، یعنی از ارائه‌دهنده‌ی وی‌پی‌ان به بعد محافظت نمی‌شود. بنابراین، سرویس وی‌پی‌ان به اعتماد شما نسبت به ارائه‌دهنده‌ی وی‌پی‌ان نیازمند است. شما باید اطمینان داشته باشید که ارائه‌دهنده‌ی وی‌پی‌ان، اطلاعات شما، گزارش‌ها و سوابق کارکرد شما را در جایی افشا نمی‌کند. این در حالی است که به هنگام استفاده از  ورج به دلیل بهره بردن آن از فن‌آوری Tor، دیگر نیازی به اعتماد به یک شخص ثالث برای حفاظت از محرمانه ماندن اطلاعات وجود ندارد.

ساختار ورج چگونه شکل گرفته است؟

ارز رمزپایه Verge یک پروژه کاملاً “منبع باز” است. جامعه‌ی ورج کنترل همه‌ی ورودی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها درباره‌ی پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید را بر عهده دارد. این آلت کوین یک پروژه به سبک اجتماعی است که تیم توسعه‌دهنده‌ی مرکزی آن به صورت پیوسته و مستمر برای بهبود ساختار بنیادین ورج (XVG) فعالیت می‌کنند. ورج برای راه‌اندازی هیچ پیش‌استخراج و عرضه سکه اولیه (ICO) نداشت.

تراکنش‌ها و هزینه‌های آن در ورج

برخلاف بسیاری از ارزهای رمزپایه، در این آلت کوین پرداخت‌های کم و کوچک هم می‌توانند انجام شوند. هزینه‌ی هر تراکنش هم فقط ۰٫۱ ورج است. سرعت تراکنش‌ها در این ارز رمزپایه، ۱۰۰ تراکنش در هر ثانیه بود که با پیاده‌سازی فن‌آوری RSK در ماه دسامبر به ۲۰۰۰ تراکنش در هر ثانیه رسیده است.

چه چیزی ورج را منحصر به فرد ساخته است؟

در بازار ارزهای رمزپایه، ارزهای مشابه زیادی وجود دارند. در حقیقت، اکثر این ارزهای دیجیتال شبیه به یکدیگرند. با این وجود، برخی از ارزهای تلاش می‌کنند که منحصر به فرد باشند. در این‌جا ویژگی‌هایی را بیان می‌کنیم که ورج را منحصر به فرد ساخته است:

 • ورج دارای یک بلاک چین عمومی است. این ویژگی اجازه می‌دهد که توزیع کوین‌ها، تعداد کاربران، و همچنین آمارها را بتوان مشاهده کرد. این در حالی است که اطلاعات تراکنش‌های اشخاص به صورت محرمانه و ناشناس باقی می‌ماند.
 • ورج با ویژگی پیاده‌سازی فن‌آوری RSK در ماه دسامبر، اولین ارز رمزپایه با تمرکز بر حفظ حریم اشخاص است که قابلیت یکپارچه‌سازی قراردادهای هوشمند را نیز دارد.
 • با توجه به بلوک‌های ۳۰ ثانیه‌ای این ارز رمزپایه، انجام تراکنش‌ها بسیار سریع است. سرعت تراکنش‌ها در مقایسه با ارزهای دیگر فوق‌العاده سریع است. ورج با استفاده از فن‌آوری ساده تأیید پرداخت (SPV) میانگین زمان تأیید تراکنش را تا حدود ۵ ثانیه کاهش داده است.

ورج چیست

 • ورج یک پروژه‌ی کاملاً “منبع باز” است که توسط یک تیم توسعه‌ی اختصاصی و یک جامعه‌ی مستعد قوی هدایت می‌شود.
 • ورج یک ارز رمزپایه کاملاً غیرمتمرکز است و هیچ کنترل مرکزی بر روی آن وجود ندارد.
 • ورج در حال آماده‌سازی و توسعه برای سازگاری با برنامه‌های کیف پول‌های چندگانه و در سیستم‌عامل‌های مختلف برای رایانه و تلفن همراه است.
 • کیف پول Tor اندروید ورج دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند انقلابی را در این زمینه به وجود آورد. این کیف پول، خدمات ناشناس تلفن همراه را ارائه می‌کند که در میان کوین‌های حافظ حریم خصوصی افراد منحصر به فرد است.
 • تیم مرکزی توسعه‌ی VERGE بسیار فعال است و با جامعه‌ی ورج ارتباطی نزدیک دارد. افراد جامعه به راحتی می‌توانند ایده‌ها و پیشنهادات خود را به توسعه‌دهندگان ورج ارائه کنند.
 • در ورج، حداکثر تعداد کوین‌های قابل ارائه، ثابت و برابر با ۱۶٫۵ میلیارد کوین است. این ارائه باعث به وجود آمدن یک توزیع عادلانه‌تر می‌شود. همچنین، از دست‌کاری و تقلب در بازار جلوگیری می‌شود و ورج را برای پرداخت‌های معمولی نیز مناسب می‌سازد.
 • ورج از الگوهای چندگانه بر روی بلاک چین خود استفاده می‌کند. این امر باعث می‌شود که استخراج ورج با انواع دستگاه‌های استخراج‌کننده میسر شود.
 • ورج هیچ پیش‌استخراج یا عرضه سکه اولیه‌ای نداشت.
 • ورج با استفاده از پروتکل “شبح” یا Wraith می‌تواند در صورت لزوم به راحتی تراکنش‌ها را در دفترکل خصوصی پنهان کند. این در حالی است که برای افرادی که می‌خواهند تراکنش‌های شفاف و با ثبت سوابق داشته باشند نیز، حق انتخاب قائل است. این افراد با انتخاب گزینه‌ای می‌توانند تراکنش‌های خود را قابل دسترسی برای عموم قرار دهند.
 • خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ورج ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید     فروش انلاین و سریع ورج و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید ورج در ایران ، قیمت خرید هر ورج ، خرید و فروش ورج ، خرید و فروش ورج کوین ، خرید ارزان ورج ، تبدیل ورج به ریال ، پرداخت به ورج ،
دنبالک ها: خرید اتریوم – خرید انلاین اتریوم – خرید اتوماتیک اتریوم – اتریوم خرید – اتریوم فروش – شارژ خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران-فروش اتریوم در ایران- شارژ اتریوم – شارژ حساب اتریوم – خریدار و فروشنده اتریوم – قیمت خرید اتریوم – قیمت فروش اتریوم – قیمت خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران – خرید اتریوم از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم – قیمت و نرخ خرید و فروش اتریوم – قیمت اتریوم در ایران – قیمت اتریوم به ریال – قیمت اتریوم به تومان – صرافی خرید و فروش اتریوم – صرافی خرید اتریوم – صرافی فروش اتریوم – صرافی و شارژ خرید و فروش اتریوم – صرافی و فروشگاه خرید و فروش اتریوم – اتریوم خرید فروش – خرید فروش اتریوم – اتریوم شارژ حساب – اتریوم در ایران- اتریوم از ایران – قیمت اتریوم – چنج اتریوم – اکسچنج اتریوم – چنج خرید اتریوم – خرید دلار اتریوم – خرید و فروش اتریوم – سایت خرید و فروش اتریوم – سایت خرید اتریوم – سایت فروش اتریوم – شارژ انی اتریوم – شارژ سریع اتریوم – خرید انی اتریوم – خرید سریع اتریوم – فروش انلاین اتریوم – فروش انی اتریوم – فروش اتریوم در ایران- خرید اتریوم با قیمت مناسب – خرید اتریوم با نرخ مناسب – قیمت و نرخ اتریوم – اتریوم خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش اتریوم – خرید خودکار اتریوم – فروش خودکار اتریوم – خرید و فروش خودکار اتریوم – سفارش خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم 24 ساعته – خرید و فروش اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته – خرید اتریوم به هر مقدار – خرید اتریوم به هر میزان – اتریوم خرید و فروش و شارژ حساب – اتریوم در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز اتریوم – خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم – خرید ارز اتریوم – فروش ارز اتریوم – خرید ارز اتریوم در ایران – خرید اتریوم از سایت معتبر – صرافی اتریوم در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش اتریوم انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش اتریوم کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید اتریوم کاملا اتوماتیک – خرید اتریوم با ریال – خرید اتریوم با تومان – خرید اتریوم از ایران با ریال – خرید اسان اتریوم – خرید راحت اتریوم – خرید و فروش اتریوم به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر اتریوم – فروشگاه خرید و فروش اتریوم – نرخ بیت کوین – قیمت اتریوم به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک اتریوم – اتریوم با ریال – اتریوم با تومان خرید و فروش – خرید ethereum – فروش ethereum – خرید و فروش ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ethereum – خرید انلاین ethereum – خرید اتوماتیک bitcoin – ethereumخرید – فروش ethereum – سایت انلاین و اتوماتیک ethereum – شارژ ethereum – شارژ حساب ethereum -خرید Ethereum – فروش Ethereum – خرید و فروش Ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک Ethereum – خرید انلاین Ethereum – خرید اتوماتیک Ethereum – Ethereum خرید – Ethereum فروش – سایت انلاین و اتوماتیک Ethereum – شارژ Ethereum – شارژ حساب Ethereum – خرید ایتریوم – فروش ایتریوم – خرید و فروش ایتریوم – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ایتریوم – خرید انلاین ایتریوم – خرید اتوماتیک ایتریوم – ایتریوم خرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ایتریوم – شارژ ایتریوم – شارژ حساب ایتریوم ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:24 بعد از ظهر