خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - افزایش و سقوط بازار ارز رمزپایه
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

افزایش و سقوط بازار ارز رمزپایه

پنجشنبه 12 بهمن 1396 05:12 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

سقوط بازار ارز رمزپایه واقعی است؟ ریپل افت قیمت ۳۹ درصدی نداشته است: “کوین مارکت کپ” قیمت کره جنوبی را حذف کرد

بسیاری سقوط بازار ارز رمزپایه با افت قیمت شدید نشان داده شده در “کوین مارکت کپ” را باور کردند. در حالی که تنها یک روز از رکوردشکنی بازار ارز رمزپایه با پشت سر گذاشتن رقم ۸۰۰ میلیار دلار می‌گذرد.

تنها چند ساعت پس از نمایش ارزش کل بازار ارز رمزپایه در رقم ۸۱۷ میلیارد دلار در “کوین مارکت کپ”، امروز این رقم تا حدود ۶۷۰ میلیارد دلار نیز پایین آمد. این امر سقوط بازار ارز رمزپایه به حساب می‌آمد. امروز تقریباً تمامی ارزهای رمزپایه افتی شدید را در نمودار “کوین مارکت کپ” نشان می‌دادند. ریپل نیز یکی از ارزهای رمزپایه با افت قیمت بود و در میان ۱۰ ارز رمزپایه برتر بازار، بیشترین افت قیمت را در نمودار نشان می‌داد: ۳۹٫۰۵ درصد!

اما حقیقت چیز دیگری است. بنا بر گزارش‌ها، افت قیمت ریپل تنها حدود ۱۰ درصد بوده است. حالا سوال این است: چرا نمودار “کوین مارکت کپ” چیز دیگری را نشان می‌دهد؟

سقوط بازار ارز رمزپایه بر روی نمودار، نه در واقعیت

امروز و بدون هیچ‌گونه اطلاع قبلی یا توضیحی معقول، “کوین مارکت کپ” قیمت معاملاتی ریپل در بازار مبادلاتی ارزهای رمزپایه کره جنوبی را از محاسبات نمودار میانگین جهانی خود حذف کرد.

حذف نرخ‌های بازار کره جنوبی از ابعاد مختلف بحث‌برانگیز بود. نخست این که در بازار به خوبی تنظیم شده‌ی ارزهای رمزپایه کره جنوبی طی چند هفته‌ی گذشته بیش از ۵۰ درصد از معاملات جهانی ریپل ثبت شده بود. “بیت هامب”، دومین مرکز بزرگ مبادلات ارزهای رمزپایه در دنیا با حجم معاملات روزانه به میزان ۲٫۶ میلیارد دلار، در هر روز معاملات ریپل در کره جنوبی را به ارزش ۷۵۰ میلیون دلار پردازش می‌کند.

از سوی دیگر، تصمیم “کوین مارکت کپ” برای حذف نرخ معاملات کره جنوبی پرسش برانگیز بود، زیرا “کوین مارکت کپ” نرخ معاملات کره جنوبی را در تمام ارزهای رمزپایه نظیر بیت کوین، اتریوم و دیگران حذف کرده است. با این اقدام “کوین مارکت کپ”، تمام ارزهای رمزپایه در کره جنوبی تحت‌تأثیر قرار گرفتند و کاهش قیمت را تجربه کردند.

سقوط بازار ارز رمزپایه

 

مدیر ریپل: این افت قیمت واقعی نیست!

برای معامله‌گران ارزهای رمزپایه و به ویژه برای تازه‌واردین به بازار این ارزها، حذف قیمت معاملات کره جنوبی از آمار و نمودار، یک اصلاح بزرگ یا حتی سقوط بازار ارز رمزپایه به نظر می‌رسید. این افراد با یک “وحشت فروش” مواجه شدند و بر روی بازار تأثیر منفی گذاشتند. “دیوید شوارتز”، مدیر ریپل نوشت:

“تصمیم کوین مارکت کپ برای حذف قیمت‌های کره جنوبی از قیمت نمایش داده شده‌ی XRP، باعث کاهش قیمت شد. به احتمال زیاد، این کاهش قیمت به سبب فروش برخی دارندگان ریپل به دلیل وحشت از دست دادن سرمایه بوده است. به اطلاعات دقیق بنگرید و اشتباه نکنید.”

شوارتز تأکید کرد که قیمت جدید ریپل، بدون نرخ بالای معامله در بازار کره جنوبی، بیشتر معنادار است. با این وجود، این کار باعث شده است برخی سرمایه‌گذاران در کوتاه مدت نسبت به سودآوری و عملکرد ریپل نگران شوند و دارایی خود را بفروشند.

تصمیم “کوین مارکت کپ” درست بوده است؟

تحلیل‌گران و کارشناسان بازار ارزهای رمزپایه دیدگاه‌های متفاوتی در خصوص حذف قیمت‌های کره جنوبی از قیمت جهانی ارزهای رمزپایه در “کوین مارکت کپ” دارند. برخی از آن‌ها نظیر شوارتز، اعلام کردند که حذف قیمت‌های کره جنوبی برای بازار و برای هر نوع ارز رمزپایه که در “کوین مارکت کپ” ذکر شده است، مفید است. دلیل آن‌ها این است که تنها بخش کوچکی از سرمایه‌گذاران تحت‌تأثیر نرخ‌های حق معامله در کره جنوبی قرار دارند.

در حالی که برخی از کارشناسان معتقدند که این تصمیم می‌تواند چرخه‌ی حیات ارزهای رمزپایه را سالم‌تر سازد، دیگر کارشناسان بر این باورند که با توجه به حجم معاملات تجاری بازار کره جنوبی و مقررات سختگیرانه‌ای که دولت آن برای تنظیم این بخش اعمال می‌کند، نرخ‌های کره جنوبی باید در میانگین قیمت جهانی مورد محاسبه قرار گیرد.

سوال در مورد نرخ بازار ارزهای رمزپایه کره جنوبی و این که آیا آن‌ها باید در قیمت جهانی این ارزها منعکس شوند یا خیر، همچنان بدون پاسخ مانده است.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

 

Related image

سرمایه گذاری چندین میلیون دلاری مدیر سابق پی پال در صندوق سرمایه شاخص ارز رمزپایه

یک صندوق شاخص ارز رمزپایه به نام “بیت‌وایز هلد ۱۰” که بر روی ۱۰ ارز برتر بازار ارزهای رمزپایه سرمایه‌ گذاری می‌کند، ۴ میلیون دلار افزایش سرمایه داشته است. این افزایش سرمایه توسط چند سرمایه‌گذار شامل مدیر سابق پی پال تأمین مالی شده است.

حداقل ریسک در سرمایه‌ گذاری

سرمایه گذاری در این افزایش سرمایه توسط سرمایه‌دارانی همچون “نوال راویکنت”، “کیت رابویز” و “دیوید ساکس” مدیر ارشد سابق پی پال انجام شده است.

بر طبق اظهارات “هانتر هورسلی” مدیرعامل بیت‌وایز هلد ۱۰، این شرکت تنها برای سرمایه گذاری افراد مجاز آمادگی دارد. بیت‌وایز به سرمایه‌گذاران خود اجازه می‌دهد تا سرمایه‌ای را به ۱۰ ارز رمزپایه برتر -با توجه به ارزش کل آن‌ها در بازار ارز رمزپایه- اختصاص دهند.

هورسلی بیان داشت: “ما و سرمایه‌گذاران‌ شرکت معتقدیم وسیله‌ای این‌چنینی یا سرمایه گذاری شاخص کنش‌پذیر به عنوان یک رویکرد سرمایه گذاری، روشی عالی برای بسیاری از مردم است تا در سرمایه گذاری بر روی ارزهای رمزپایه شرکت کنند.”

سرمایه‌ گذاری در ارز رمزپایه

بیش از ۶۰ درصد از پول‌های ذخیره شده در بیت‌وایز هلد ۱۰ بر روی بیت کوین سرمایه گذاری می‌شود. با این وجود، هدف اصلی صندوق شاخص بیت‌وایز هلد ۱۰ این است که به منظور کاهش ریسک و به حداکثر رساندن سودآوری برای سرمایه‌گذاران، به جای تخصیص مبالغ هنگفت برای سرمایه گذاری بر روی یک ارز رمزپایه که می‌تواند بسیار خطرناک باشد، سرمایه گذاری بر روی ۱۰ ارز برتر صورت پذیرد. 

سرمایه گذاری بر پایه‌ی کسب دانش

هورسلی افزود: “ارز رمزپایه یک کلاس سرمایه‌ گذاری جدید و نوسانی است. به سختی می‌توان حدس زد که بازار این ارزها در آینده چگونه بازی خواهد کرد. اگر تصمیم‌های احساسی بگیرید، ممکن است دچار خطا شوید و ضرر کنید، یا سودهایی را از دست بدهید.”

در حقیقت، سرمایه‌گذاران باید وقت خود را به طور کامل به تحقیق و بررسی جهت سرمایه گذاری در این بازار اختصاص دهند. آن‌ها باید در زمینه سرمایه‌ گذاری فن‌آوری‌های نوظهور در بازار ارز رمزپایه همیشه و پیوسته مطالعه داشته باشند. این کار، یک چالش برای به دست آوردن دانش در بسیاری از مبادلات مبتنی بر رمزنگاری است. به عنوان مثال، با وجود ارزش بیش از ۲۰ میلیارد دلاری بازار ارز رمزپایه “کاردانو”، بسیاری از سرمایه‌گذاران هنوز هم از این ارز رمزپایه و تکنولوژی جدیدش اطلاعی ندارند.

از این رو، تمرکز بر ۱۰ ارز برتر بازار ارز رمزپایه باعث تشویق و ایجاد انگیزه‌ی سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌ گذاری در بازار ارز رمزپایه می‌شود. این امر با توجه به میزان دانش آن‌ها برای توجیه سرمایه‌‌گذاری‌هایشان و اعتماد به فن‌آوری‌هایی است که نسبت به آن شناخت دارند.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اینتر نتی دلار اتریوم ، سایت خرید اتریوم ، خرید فوری اتریوم ، قیمت خرید هر اتریوم ، اموزش خرید و فروش اتریوم ، خرید اتریوم اتوماتیک ، خرید اتریوم ارزان ،
دنبالک ها: خرید اتریوم – خرید انلاین اتریوم – خرید اتوماتیک اتریوم – اتریوم خرید – اتریوم فروش – شارژ خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران-فروش اتریوم در ایران- شارژ اتریوم – شارژ حساب اتریوم – خریدار و فروشنده اتریوم – قیمت خرید اتریوم – قیمت فروش اتریوم – قیمت خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران – خرید اتریوم از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم – قیمت و نرخ خرید و فروش اتریوم – قیمت اتریوم در ایران – قیمت اتریوم به ریال – قیمت اتریوم به تومان – صرافی خرید و فروش اتریوم – صرافی خرید اتریوم – صرافی فروش اتریوم – صرافی و شارژ خرید و فروش اتریوم – صرافی و فروشگاه خرید و فروش اتریوم – اتریوم خرید فروش – خرید فروش اتریوم – اتریوم شارژ حساب – اتریوم در ایران- اتریوم از ایران – قیمت اتریوم – چنج اتریوم – اکسچنج اتریوم – چنج خرید اتریوم – خرید دلار اتریوم – خرید و فروش اتریوم – سایت خرید و فروش اتریوم – سایت خرید اتریوم – سایت فروش اتریوم – شارژ انی اتریوم – شارژ سریع اتریوم – خرید انی اتریوم – خرید سریع اتریوم – فروش انلاین اتریوم – فروش انی اتریوم – فروش اتریوم در ایران- خرید اتریوم با قیمت مناسب – خرید اتریوم با نرخ مناسب – قیمت و نرخ اتریوم – اتریوم خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش اتریوم – خرید خودکار اتریوم – فروش خودکار اتریوم – خرید و فروش خودکار اتریوم – سفارش خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم 24 ساعته – خرید و فروش اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته – خرید اتریوم به هر مقدار – خرید اتریوم به هر میزان – اتریوم خرید و فروش و شارژ حساب – اتریوم در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز اتریوم – خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم – خرید ارز اتریوم – فروش ارز اتریوم – خرید ارز اتریوم در ایران – خرید اتریوم از سایت معتبر – صرافی اتریوم در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش اتریوم انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش اتریوم کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید اتریوم کاملا اتوماتیک – خرید اتریوم با ریال – خرید اتریوم با تومان – خرید اتریوم از ایران با ریال – خرید اسان اتریوم – خرید راحت اتریوم – خرید و فروش اتریوم به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر اتریوم – فروشگاه خرید و فروش اتریوم – نرخ بیت کوین – قیمت اتریوم به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک اتریوم – اتریوم با ریال – اتریوم با تومان خرید و فروش – خرید ethereum – فروش ethereum – خرید و فروش ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ethereum – خرید انلاین ethereum – خرید اتوماتیک bitcoin – ethereumخرید – فروش ethereum – سایت انلاین و اتوماتیک ethereum – شارژ ethereum – شارژ حساب ethereum -خرید Ethereum – فروش Ethereum – خرید و فروش Ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک Ethereum – خرید انلاین Ethereum – خرید اتوماتیک Ethereum – Ethereum خرید – Ethereum فروش – سایت انلاین و اتوماتیک Ethereum – شارژ Ethereum – شارژ حساب Ethereum – خرید ایتریوم – فروش ایتریوم – خرید و فروش ایتریوم – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ایتریوم – خرید انلاین ایتریوم – خرید اتوماتیک ایتریوم – ایتریوم خرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ایتریوم – شارژ ایتریوم – شارژ حساب ایتریوم ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:22 بعد از ظهر