خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - راهنمای کامل ریپل (Ripple (XRP – خرید و فروش و تاریخچه ریپل
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Image result for bitcoin

قراردادهای جدید و امتیازهای آن برای بیت کوین

میلیاردر معروف مارک کوبن می گوید ، قرارداد های جدید یک امتیاز مثبت برای بیت کوین هستند.

به گزارش اخیر CNN ، قرار است در ۱۸ دسامبر موسسه مالی CME ، با ۵۱ میلیارد دلار سرمایه مستقر در ایالات متحده آمریکا و بزرگترین تبدیل کننده ارز در جهان ، بیت کوین را برای معاملات آینده به پلتفرم خود اضافه کند.

اخیرا ، CBOE ( شرکت تبدیل ارز در شیکاگو ) از کمیسیون معاملات کالا CFTC مصوبه ای مبنی بر افزودن بیت کوین به پلتفرم خود دریافت کرد ، همچنین شرکت Nasadaq نیز برای افزودن بیت کوین به قراردادهایش در سال آینده برنامه ریزی کرده است.

به گزارش بلومبرگ ، سرمایه گزار میلیاردر مارک کوبن گفته است ، مبادلات آتی بیت کوین به صورت بالقوه تاثیرات مثبتی روی ارز رمزپایه دارد. وی افزود:

جالب است. من معتقد هستم که به طور کلی این کار مثبت است. تغییرات آن ها قطعی است. هزینه تراکنش ها برای BTC نسبتا بالا است و اگر این هزینه از معاملات حذف شود مزیتی برای بازار BTC به حساب می آید.

نعیم اسلم ، تحلیل گر ارشد بازار جهانی TF در لندن ، این نکته را به تحلیل های کوبن افزود که اگر تقاضای بیت کوین در معاملات آتی افزایش یابد هزینه مبادلات ، شامل هزینه تبدیل ارز رمزپایه و همچنین هزینه حفاظت می تواند کاهش یابد.

در هفته های اول  گروه CME با محدودیت ۳۵٪ برای شروع مبادلات بیت کوین مواجه است. این گروه از قیمت های روزانه ی بیت کوین ( CME CF ) استفاده می کند که از تغییرات قیمت انواع مختلف ارزهای رمزپایه ( GDAX ، Kraken‌ ،ItBit و Bitstamp ) استفاده می کند.

کوبن ، صاحب اکثریت سهام تیم بسکتبال دالاس ماوریکس و ستاره ی اسبق و سرمایه گزار برنامه Shark Tank با وجود اینکه یک بیت کینر است ، باور داشت که بازار مانند یک حباب است ، بعدها نظر خود را راجع به بیت کوین تغییر داد به طوری که به ماجراجوهای واقعی توصیه کرد که ۱۰٪ از سرمایه خود را در ارزهای رمزپایه سرمایه گزاری کنند. خود او سرمایه خود را به صورت بیت کوین و سایر ازرهای رمزپایه در صندوق پول های رمزنگاری شده ۱Confirmation سرمایه گذاری کرده است.

تیم دراپر ، میلیادر دیگر ، کسی که ۱۱۰ میلیون دلار از سرمایه گذاری بیت کوین خود بدست‌ آورد مشتاق است که آینده بیت کوین را در این مبادلات ببیند ، وی در ایمیلی به بلومبرگ نوشت:

باید با بیت کوین مانند یک ارز مواجه شد. مفهومی به وجود می آورد که طبق آن باید ویژگی های ارز را تعریف کرد.

داپر که در ادامه ایمیل خود با شور و اشتیاق از بیت کوین صحبت کرده است ، ایمیل خود را با عبارت هایی برای تشویق تغییرات تمام کرد:

 آفرین CBOE! آفرین CME !

برنامه ریزی توکیو برای بیت کوین

توکیو با توجه به رقابتی که با ایالات متحده دارد ، برای پیشی گرفتن از آن در حال تولید محصولی برمبنای بیت کوین است.

بورس مالی توکیو ، یکی از معروف ترین پیشتازان ژاپن که افرادی مانند JPMorgan را در شرکای خود دارد ، به سرعت در حال پیوستن به بیت کوین و حمایت از آن به عنوان یک محصول اقتصادی است.

به گفته Shoza Ohta مدیر اجرایی این موسسه ، قبل از عقد قراردادهای مالی ، گروهی برای مطالعه و بررسی ارزهای رمزپایه تشکیل خواهد شد. این بررسی ، اولین محصول اقتصادی کشور ژاپن که نیاز به تغییر در قوانین اوراق بهادار دارد ، خواهد بود. اولین گام به سوی این هدف ، تشکیل کارگروهی برای تهیه پیش نویسی برای قانون می باشد. این مدیر اجرایی در ادامه افزود : با تصویب این قانون ، تبدیل به بیت کوین با بیشترین سرعت ممکن پیش خواهد رفت.

در روز جمعه ، Ohta به بومرنگ گفت: هنگامی که قوانین اقتصادی و بورس اوراق بهادار این محصول را به رسمیت بشناسد ، ما با بیشترین سرعت ممکن ویژگی های آن را مورد بررسی قرار می دهیم. برای دستیابی به این هدف ، ما کار گروهی را برای بررسی همه جانبه آن از جمله بررسی وضعیت فعلی بیت کوین ، چشم انداز و چگونگی پذیرش آن در جامعه ژاپن تشکیل دادیم.

ژاپن یکی از بزرگترین بازارهای تجاری بیت کوین جهان است که با قوانین تعاملی رشد کرده است و به عنوان یک روش پرداخت از ماه آوریل امسال به رسمیت شناخته شده است. انگیزه اولیه برای پذیرش و اقدام برای قانونی کردن بیت کوین ( به تازگی ۱۱ مجوز برای تنظیم مبادلات بیت کوین تصویب شده است ) سه بانک بزرگ ژاپن به عنوان سرمایه گذار در bitFlyer و تبدیل آن به بزرگترین بیت کوین ژاپن می باشد.

بورس اوراق بهادار توکیو عرضه بیت کوین را در برنامه خود قرار داده است و در پی آن Cboe ( شرکتی که مقر اصلی آن در شیکاگو است ) خبر راه اندازی قراردادهای خود براساس بیت کوین از روز یکشنبه ۱۰ دسامبر را تایید کرد. Cboe با راه اندازی جلوتر از CME ( این شرکت نیز در شیکاگو مستقر است ) بزرگترین شعبه تبادلات درجهان در این رقابت پیشی گرفته است. بهتر است پیشبینی راجع به آینده بیت کوین را به بعد از ۱۷ دسامبر موکول کنیم.

هیجان برای بیت کوین تا حدی است که در وال استریت که Nasadaq دومین بازار بزرگ بورس دنیا در حال برنامه ریزی برای فعال کردن معاملات بر مبنای بیت کوین تا اواسط سال ۲۰۱۸ می باشد

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Image result for ripple


راهنمای کامل ریپل (Ripple (XRP – خرید و فروش و تاریخچه ریپل

اگر چیزی درباره ریپل نمی دانید ، نگران نباشید.

اصطلاح Ripple معمولا برای ارزهای دیجیتال (XRP) بکار برده می شود ، شبکه پرداخت بازی است که در آن مبادلات ارزی به خوبی شرکت های دارایی انجام میشود.

ریپل یک شرکت خصوصی در زمینه جریانات مالی با هدف ایجاد شبکه ای جهانی از موسسات مالی و بانک برای کاهش هزینه های پرداخت های بین المللی با استفاده از نرم افزار ریپل می باشد. Ripple این شبکه جهانی را که از نرم افزار Ripple استفاده می کند ، اینترنت قیمت می نامد.

محصولی منبع باز ساخته شده توسط Ripple اساس کار XRP است که مشکل بزرگ پرداخت های بین المللی که پیش سرمایه گذاری حساب های nostro/vostro ( این اصطلاحات ایتالیایی بوده و نوعی حساب بانکی است و زمانی استفاده می شود که بانکی پول بانک دیگر را به صورت سپرده نزد خود نگه می دارد.) است را حل می کند. XRP میتواند به وسیله گسترش بازارهای جدید برای ارائه دهندگان پرداخت نقدینگی منابع در زمان واقعی توسط بانک ها ، توافق های پرداخت سریعتر و هزینه های ارز خارجی کمتر به کار برده شود.

ریپل در مقابل مفهوم walled gardens شبکه های مالی است که متشکل از بانک ها ، کارت های اعتباری و سایر موسسات از جمله PayPal که مشکلاتی از جمله اینکه جریان های پولی را با دریافت کارمزد ، دریافت عوارض که برای تبدیل ارز دریافت و تاخیر در پردازش ها را دارند می باشد.

مزیت های ریپل

وقتی که شما به این موارد توجه می کنید می فهمید که وضعیت پرداخت ها عقب است.

ما می توانیم کلیپ یک خواننده را در وسط جنگل با تلفن خود پخش کنیم اما هنوز فرستادن مقدار ارز به مادر بزرگتان در ژاپن ( اگر مادر بزرگی در ژاپن ندارید از تخیل خود استفاده کنید) نیازمند هزینه و زمان برای پردازش است. تکنولوژی پرداخت های جهانی در حال حاضر وجود دارد پس چه دلیلی وجود دارد که صنعت پرداخت جهانی تا این حد عقب است؟

خوب این موضوع را می توان به این مسئله را می توان به این صورت تعبیر کرد که موسسات مالی تیرلیون ها دلار پول را از نگه داشتن پول و کارمزد پرداخت ها بدست می آورند رقابتی برای به روز کردن سیستم مالی سنتی که پول ها را در جیب آن ها نگه می دارد ندارند.

همچنین صنعت اقتصاد تمایل دارد که اطلاعات مالی را تحت اصطلاحات پیچیده ای که از افراد عادی بدست می آورد نگهداری کند. کلماتی مانند “تعهدات بدهی وثیقه” ، “آزادسازی کمی” را در یک پوشش محرمانه منتشر می شوند. با این حال به جای اینکه رویکرد “آتش زدن آن از پایه” ( کنایه از حذف کلی سیستم قدیمی ) که بسیاری از ایده های رمزپایه پذیرفته اند، هدف Ripple کار با دنیای اقتصاد فعلی است.

سالانه حدود ۱۵۵ ترلیون دلار بین مرزها جا به جا می شود. برای مثال فرض کنید همه از PayPal با مالیات ۲/۹٪ برای هر تراکنش دربافت می کند ، استفاده می کنند. به این ترتیب این می تواند راهی برای کاهش هزینه های بالایی باشد که پرداخت میکنیم ، فکر می کنم ، همه با مواردی که PayPal بخشی از مبلغ را کم می کند آشنایی داریم. این به این معنی است که حدود ۴،۴۹۵،۰۰۰،۰۰۰ دلار (۴٫۴۹۵ تریلیون دلار) از این پرداختهای جهانی به طور مستقیم به PayPal (یا شرکت یا موسسه دیگر) می رود. برای اینکه بیشتر به عمق ماجرا پی ببرید، این نکته را هم اضافه می کنم که این پرداخت ها احتمالا حتی به روزها پردازش نیاز دارند.

Ripple از کجا آمده است؟

پس مزیت چیزهایی مانند ریپل در به لرزه در آوردن چیزها است.

من می دانم ، ده ها نفر از خیال پردازانی هستند که می گویند: اگر ما می توانیم X٪ از چیزی را ( در بازاری بزرگ ، ناامن ، بسیار رقایتی و به طور کلی غیرقابل دسترس ) را بدست بیاوریم ، ما می توانیم بهترین در آن صنعت باشیم.

Ripple سال ۲۰۱۲ راه اندازی شد ، واقعیت این است که  Ripple شرکتی با درآمد مولد با ۱۰۰ موسسه مالی بر روی شبکه بلاک چین مختص به خود است که شامل بانکی استاندارد با امتیاز صادر شده ، Westpac ، استاندارد ساز Banco و BBVA می باشد.

برای اینکه متوجه شوید که Ripple چگونه کار می کند ، بهتر است ابتدا درباره ی RTGS و RTXP بیشتر بدانیم.

برای مثال ، هنگامی که شما به وسیله بیت کوین پولی را جا به جا می کنید ، ارزش آن در زمان واقعی حساب می شود ( بدون در نظر گرفتن تاخیرهای بیت کوین ) و این منظور ما از RTGS است (Real-time Gross Settlement System).

Ripple از مفهومی با نام دروازه استفاده می کند که بهترین توصیف از چیزی شبیه یک لیست جهانی است که می توان آن را به این صورت توصیف کرد که یک بلاک چین خصوصی است. اساسا یک پورتال دیجیتال است که دولت ها ، شرکت ها و موسسات مالی برای پیوستن به شبکه Ripple از آن استفاده می کنند که به آن ( RTXP ( Ripple Transaction Protocol که با اسم رسمی RippleNet شناخته می شود.

هنگامی که یک کشور ، شرکت یا موسسه مالی به RTXP می پیوندد ، می تواند با سرعت بسیار سریع تر و کسری از هزینه ها نسبت به سایر دروازه ها مبادلات را انجام دهد. همچنین RTXP این امکان را فراهم می کند که مبادلات با هر نوع ارز ( دلار ، یورو و … ) و نیز هر نوع از ارزهای رمزپایه ( بیت کوین ، اتربوم و … ) انجام شود.

اساسا Ripple برای سازمان هایی مانند اپل یا آمازون ساخته شده است که مقدار زیادی ارز را بین مرزها جا به جا می کنند.

این نکته هم هائز اهمیت است که عملکرد شبکه Ripple به صورتی است که تبدیل تمام انواع ارز را پوشش می دهد. با این حال باید بتوان نقدینگی را تضمین کرد و اینجا زمانی است که XRP وارد کار می شود. XRP دارایی از نوع دیجیتال است که قابلیت تبدیل منابع مالی را به پرداخت کنندگان سازندگان بازار ها و بانک ها ارائه می دهد.

با توجه به اینکه زیرساخت Ripple برای شرکت های بزرگ مناسب است ، توجه زیادی به مصرف کننده های معمولی نمیکند. RTXP این قابلیت  را به صورت انفرادی ارائه نمی دهد و ریپل قصد ندارد به زودی تغییری در نحوه ی دریافت و ارسال فردی ایجاد کند اما با این وجود انقلابی در نحوه ی انتقال پول در مقیاس بزرگ در سراسر جهان است.

 ارز رمزپایه بیت کوین در هر ثانیه توانایی کنترل ۱۵ تراکنش دارد ،‌ در حالی که XRP می تواند بیش از ۱۵۰۰ تراکنش را در یک ثانیه انجام دهد. Ripple نشان داد که می توان حجم زیادی از تراکنش ها را در یک ثانیه مدیریت کرد.

 ساختار عرضه Ripple

یکی از عناصر کلیدی که در مورد ( Ripple ( XRP وجود دارد تعداد زیاد Ripple موجود است. در واقع تعداد ۱۰۰ میلیارد XRP  ایجاد شده است. در حال حاضر ۳۸.۶ میلیارد XRP در حال گردش وجود دارد و مابقی در آزمایشگاه های Ripple نگهداری می شوند.

در اطلاعیه ای در ماه می سال ۲۰۱۷ ، Ripple اعلام کرد که قصد دارد ۵۵ میلیارد از XRPها را برای تضمین اطمینان به سپرده ها وارد سیسنم در حال گردش کند.

Ripple نوعی متمرکز سازی است؟

وقتی Ripple اعلام می کند که حدود ۶۱.۴ میلیارد XRP در آزمایشگاه ها نگه داری می شوند بدین معنی است که Ripple متمرکز است یا حداقل می توان مطرح کرد که بیش از اکثریت ارزهای رمزپایه متمرکز است.

با این حال برد گارلینگوس ( بنیانگذار ریپل ) دیدگاه دیگری درباره این موضوع دارد.

گارلینگوس اعلام کرد: Ripple متمرکز نیست و ثبات آن در این است که در صورتی که امروز Ripple ناپدید شود ، XRP به کار خود ادامه خواهد داد و این مساله برای من مهم ترین معیار است که چیزی غیرمتمرکز می باشد. وی در ادامه به مسائلی اشاره کرد که نشان می داد که Ripple در واقع غیرمتمرکز می باشد.

فکر می کنم یکی از راه های دقیق تر برای توصیف متمرکز بودن با نبودن ریپل این است که در واقع یک ترکیب ناملموس از هر دو است. شما با یک شرکت مالی مواجه هستین که بیش از نیمی از رمزها را دارد و برنامه ای برای انتشار آن ها دارد و همچنین اولویت این شرکت بدست آوردن شرکای بیشتر روی Ripple می باشد.

متمرکز بودن لزوما چیز بدی نیست ، اما بسیاری از ایده پردازان غیرمتمرکز بودن را در جامعه ی ارزهای رمزپایه غیرممکن می دانند.

کجا می توان Ripple را خرید و ذخیره کرد؟

شما می توانید Ripple را در بسیاری از مبادلات ارزهای رمزپایه رایج مانند Bitfinex ، Kraken ، Bittrex و Poloniex و همچنین از طریق پلتفرم هایی که بر مبنای دریافت حق الزحمه فعالیت می کنند مانند Changelly یا ارائه دهندگان کیف پول هایی مانند Gatehub خریداری کنید.

من وقتی برای اولین بار Rippleخریدم فقط بنا به اینکه کیف پول Gatehub معرفی شده بود از آن استفاده کردم و خیلی هم خوب کار کرد. در نهایت من به یک صراف قوی تبدیل شدم. با این وجود اگر میخواهید Ripple را برای مدتی طولانی نگهداری کنید ، توصیه می کنم از کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger Nano S و یا از پشتیبانی ریپل استفاده کنید.

به طور کلی کیف پول های سخت افزاری به دلیل آفلاین بودن نسبت به سایر کیف های آنلاین بسیار امن تر هستند اما برای افرادی که به صورت پیوسته مبادلات مختلف انجام می دهند گزینه ای ایده آل نیستند. کیف پول های آنلاینی که Bittrex میزبان آن هاست ، مبادلات را ساده تر می کنند اما به دلیل اتصال به اینترنت خطرهایی نیز وجود دارد.

آیا باید در ( Ripple ( XRP سرمایه گذاری کرد؟

خوب این مساله کاملا به خود شما بستگی دارد.

موفقیت Ripple در نهایت به تعداد افراد روی آن وابسته است ( که در سال های گذشته به طور پیوسته رشد داشته است ) ، تعداد افرادی که از محصولات Ripple استفاده می کنند و تاثیری که روی XRP می گذارد بستگی دارد.

به نظر میرسد که ریپل در این زمینه ها خوب عمل می کند البته عرضه خالص XRP در بازار نیز از نکات هائز اهمیت است ( مجموع عرضه ۱۰۰ میلیارد دلار می باشد). Ripple حدود ۶۲ میلیارد Ripple را نگه داشته است ( حدود ۶۲٪ از Rippleهای موجود). این مساله به این معنی است که آن ها می توانند تعداد زیادی از Ripple های خود را وارد بازار کنند که تا قیمت را کنترل کنند و به طور کلی پایین نگه دارند.

با این حال ، جدا از معیارهای سرمایه گذاری ، داشتن درک واقعی از XRP از اهمیت بالایی برخورد برخوردار است:

  • آیا شما فرصتی را می شناسید که ریپل در برابر آن ها مزبتی داشته باشد؟
  •   آیا فکر می کنید که تیم Ripple آن را خاموش می کند؟
  • تیم Ripple برای رسیدن اهدافشان در بازه سه ماه چه کارهایی انجام می دهند؟

برای داشتن اطلاعات بیشتر باید صحبت های بنیانگذار Ripple برد گارلینگوس را دنبال کنید ، او درباره همه چیز صحبت می کند از جمله اینکه آیا باید در Ripple سرمایه گذاری کرد؟ و اینکه چگونه Ripple می تواند انقلابی اقتصادی باشد.

صحبت نهایی

بنا به توضیحات داده شده مستقل از اینکه شما تصمیم به سرمایه گذاری روی ( Ripple ( XRP دارید یا خیر ، ارزش دنبال کردن افزایش بلاک چین را دارد.

ریپل یکی از معدود رقبای قانونی قابل قبول برای سیستم های پشتیبان مالی قدیمی می باشد و می تواند نقش مهمی در نحوه جا به جایی های مالی را در این سیاره ایفا کند.

تا زمانی که هیچ برنامه عملی برای استفاده افراد عادی از XRP وجود ندارد ، تعداد زیادی از آن ها وجود نخواهد داشت و این دلیل مناسبی است که مردم عادی اشتیاق زیادی برای تصاحب آن ندارند. اگرچه هنگامی که آن را از دید صنعت پرداخت جهانی می نگرید ، روشی قدیمی با تکنولوژی سطح بالا است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ریپل ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ریپل ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ریپل کوین ، ریپل مجازی ، ریپل نمودار قیمت ، ریپل و اتریوم ، ریپل یا بیت کوین ، خرید ریپل در ایران ، خرید ریپل از صرافی ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 10:59 بعد از ظهر