خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - بیت کوین کش چیست؟ و آیوتا؛ نسل بعدی بلاک چین
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

بیت کوین کش چیست؟ و آیوتا؛ نسل بعدی بلاک چین

پنجشنبه 12 بهمن 1396 06:20 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

 خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین کش و ایوتا از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و بیت کوین کش و ایوتا به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

آیوتا (IOTA) یکی از جدیدترین ارزهای رمزنگاری شده(cryptocurrency) است که نسل سوم ارزهای رمزنگاری شده محسوب می شود. آیوتا یک ارز متن باز(open source) با یک دفتر کل(ledger) پراکنده است که تمرکز آن روی فراهم آوردن امکان تبادل اطلاعات و پرداخت امن بین ماشین ها در اینترنت اشیا است. آیوتا به جای استفاده از بلاک چین سنتی، از تکنولوژی Tangle استفاده می کند که مشخصات بارزی را برای آن به وجود می آورد. مشخصات ارز آیوتا، تراکنش های بدون کارمزد، با زمان کانفرم سریع و تعداد تراکنش نامحدود است و شبکه آیوتا می تواند برخلاف بلاک چین سنتی، به اندازه مورد نیاز بزرگ شود.
وبسایت رسمی آیوتا:
https://iota.org/
اطلاع رسانی های آیوتا:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1216479.0
فروم آیوتا:
https://forum.iota.org/
چت آیوتا:
https://slack.iota.org/
جهت جستجوی تراکنشها و آدرسهای آیوتا می توانید از جستجوگرهای آیوتای زیر استفاده نمایید:
https://iotasear.ch/
https://thetangle.org/

کوچکترین واحد این ارز آیوتا نامیده می شود و واحدهای دیگر آن:
کیلو آیوتا(Ki) برابر با 1,000 آیوتا
مگا آیوتا(Mi) برابر با 1,000,000 آیوتا؛  در اکثر صرافیها از این واحد استفاده می شود
گیکا آیوتا(Gi) برابر با 1,000,000,000 آیوتا
ترا آیوتا(Ti) برابر با 1,000,000,000,000 آیوتا
پتا آیوتا(Pi) برابر با 1,000,000,000,000,000 آیوتا

جهت کار با آیوتا می توانید کیف پول دسکتاپ آن را از گیت هاب دریافت و نصب کنید. برای شروع بهتر است از ورژن لایت و نسخه GUI استفاده نماید.
IOTA.Wallet.Setup.2.5.4.exe
آیوتا با دیگر ارزهای رمزگذاری شده تفاوت زیادی دارد و لازم است پیش از کار با آن موارد زیر را در نظر بگیرید:
امنیت یک آدرس در آیوتا، در صورت ارسال از آن کاهش می یابد. بنابراین در صورتیکه یکبار از یک آدرس ارسال انجام دادید حتما لازم است یک آدرس جدید ایجاد نمایید. این کار در نسخه GUI کیف پول آیوتا  به صورت خودکار انجام می شود.
در زمان استفاده از آیوتا تا وقتیکه آی پی اینترنت شما عوض نشده است به یک سرور مشخص متصل خواهید شد ولی در صورت عوض شدن آی پی به دلیل یکسان شدن بار در شبکه آیوتا ممکن است به سرور متفاوتی متصل شوید بنابر این بالانس حساب و تاریخچه تراکنش های شما ممکن است به صورت کامل نشان داده نشود. برای حل این شکل لازم است به دفعات روی دکمه Receive کلیک کنید و آدرسهای جدید تولید کنید تا زمانیکه حساب شما به صورت صحیح نمایش داده شود. راه حل دایمی این مشکل استفاده از  آی پی استاتیک است.
در زمان ارسال آیوتا از والت خودتان لازم است به یک نود سالم در شبکه متصل شوید تا تراکنش شما سریعتر کانفرم شود. جهت مشاهده مشخصات نودها از لینک زیر می توانید استفاده نمایید:
https://iota.dance/nodes
هرچه گزینه healt بیشتر باشد نشان دهنده سالم تر بودن نود است و همچنین گزینه load که نشاندهنده بار روی نود است بهتر است کمتر باشد. برای تغییر نود در والت خودتان روی گزینه Tools و سپس روی Edit Node Configuration کلیک کنید و یک نود سالم از لینک بالا که بار کمتری دارد را انتخاب نمایید. در صورتیکه تراکنش ارسالی شما پس از حدود نیم ساعت کانفرم نشد احتمالا دیگر کانفرم نخواهد شد و لازم است که در والت خودتان روی تراکنش در بخش تاریخچه کلیک کنید و آن را Reattach کنید. همچنین می توانید با درج هش تراکنش خودتان در سایت زیر، آن را ارتقا داده و کانفرم نمایید:
http://reattach.online/
در نهایت توجه داشته باشید که آیوتا یک تکنولوژی جدید و هنوز درحال آزمایش است و فاندیشن آیوتا به عنوان توسعه دهنده آن هنوز هیچ گونه گارانتی یا مسولیتی را در قبال آیوتا نپذیرفته است.
خرید آیوتا
فروش آیوتابیت کوین کش چیست؟

بیت کوین کش

بیت کوین کش(Bitcoin Cash) یک ارز رمزنگاری شده است که به صورت یک شاخه سخت از بیت کوین جدا شده است. در حال حاضر بیت کوین کش یک ارز و یک شبکه کاملا مجزا و با خصوصیات متفاوت از شبکه بیت کوین است. مهمترین تفاوت در شبکه بیت کوین کش نسبت به بیت کوین، افزایش حجم بلاک ها از 1 مگابایت به 8 مگابایت است. با توجه به افزایش حجم بلاک، تعداد تراکنش های بیشتری می توانند در آن قرار گیرند و سرعت کانفرم شدن تراکنش ها در شبکه بیت کوین کش بالاتر خواهد بود. هر چند طرفداران شبکه بیت کوین معتقد هستند که این افزایش حجم بلاک می تواند باعث ایجاد نوعی ناپایداری و بی اعتمادی در شبکه بیت کوین کش شود.
تاریخچه بیت کوین کش

در تاریخ 20 ژانوئیه 2017(مصادف 1 بهمن 1395) استخراج کنندگان بیت کوین، پیشنهاد بهسازی و تکامل بیت کوین(BIP) را با 97% رای موافق، تصویب کردند.
اغلب کاربران بیت کوین اعتقاد داشتند که تصویب تکامل بیت کوین(BIP) بدون افزایش محدودیت بلاک، باعث بروز مشکل خواهد شد، به ویژه برای افرادی که از بیت کوین به عنوان یک سرمایه دیجیتال استفاده می کنند، نه به عنوان یک ارز مبادله ای.
در تاریخ 1 آگوست بیت کوین کش به عنوان یک شاخه سخت (hard fork) از بیت کوین اعلام شد.این تاریخ به عنوان تاریخ جایگزینی بیت کوین اعلام شد، اما بعد از آن این دو ارز به صورت جداگانه معامله می شدند.
اولین بلاک بیت کوین کش با شماره 478559 بود.بیت کوین کش می تواند اندازه بلاکی را تا 8 مگ ایجاد کند. این در حالی است که در مورد بیت کوین در بلاک چین، بلاک ها تا اندازه حداکثر 1 مگابایت محدود می شوند و بلاک های بزرگتر از 1 مگ به طور خودکار از شبکه حذف می شوند.
نکته: محدودیت یک مگابایت در بیت کوین یک دغدغه را ایجاد کرده است که موجب افزایش هزینه های معاملاتی و پردازش معکوس معاملاتی می شود که نمی توانند در یک بلاک قرار بگیرند.
قیمت بیت کوین کش در 23 جولای به مقدار 0.5 بیت کوین رسید اما در 30 ژانویه به 0.1 بیت کوین کاهش یافت.در 29 اکتبر بیت کوین کش با قیمت 0.084 بیت کوین معامله شد. در تاریخ 9 آگوست بیت کوین کش 30 درصد سودآوری داشت. حتی اگر فورک برای بلاک ای بالاتراجازه می داد، بلاک های منشعب شده از بلاک اصلی 920 مگ بزرگتر از زنجیره فورک ایجاد شده در 9 آگوست بودند. در تاریخ 30 آگوست از زنجیره بیت کوین کش 1500 بلاک بیشتر از زنجیره بیت کوین استخراج شد، که سبب جذب مینرها به سمت این ارز گردید.
با توجه به الگوریتم استفاده شده در بیت کوین کش ((EDA)Emergency Difficulty Adjustment)، استخراج زنجیره های سودآور به سرعت در حال نوسان است، و سود کوین به طور مکرر بین بیت کوین و بیت کوین کش تغییرمی کند. اصلاحاتی برای این نوسانات سودآوری در تاریخ 13 نوامبر برنامه ریزی شده است. الگوریتم فعلی(EDA) با یک اگوریتم دشوارتر جایگزین خواهد شد، که از این نوسانات شدید جلوگیری می کند و در عین حال به بیت کوین کش اجازه می دهد که توان محاسباتی بیشتری نسبت به بیت کوین داشته باشد و خود را با سرعت با تغییرات سازگار کند.
بیت کوین کش از سبک جدیدتر P2SH(الفبای 35 کاراکتری) برای آدرس کیف پول استفاده می کند که آدرس آن با عدد 3 شروع می شود.به طور مثال آدرس بیت کوین1NL8ZNQyt1Qr6N8A***LrLava3QbYQBKف و در مقابل آدرس بیت کوین کش 1wQM6DNHFpn5qEqWXP1***MzwUfbTBzTisfpح می باشد. نکته ای که باید توجه داشت، با وجود این که شکل آدرس شبیه هم است اما نباید بیت کوین کش به آدرس بیت کوین ارسال شود زیرا در این صورت با ارسال آن، بیت کوین کش غیر قابل برگشت خواهد شد. همانند بیت کوین، آدرس بیت کوین کش نیز می تواند بیش از یک بار استفاده شود، اما توصیه این است که برای رعایت امنیت یک آدرس 2بار استفاده نشود.

وبسایت رسمی بیت کوین کش: https://www.bitcoincash.org/
خرید بیت کوین کش
فروش بیت کوین کش

 خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین کش و ایوتا از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و بیت کوین کش و ایوتا به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین کش ، خرید و فروش بیت کوین کش ، خرید بیتکوین کش در ایران ، تبدیل بیت کیون کش به ریال ، خرید بیت کوین کش ارزان ، افیسر رسمی بیت کوین کش در ایران ، فروشگاه خرید و فروش بیت کیون کش ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین کش – خرید انلاین بیت کوین کش – خرید اتوماتیک بیت کوین کش – بیت کوین کش خرید – بیت کوین کش فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش در ایران-فروش بیت کوین کش در ایران- شارژ بیت کوین کش – شارژ حساب بیت کوین کش – خریدار و فروشنده بیت کوین کش – قیمت خرید بیت کوین کش – قیمت فروش بیت کوین کش – قیمت خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش در ایران – خرید بیت کوین کش از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین کش – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین کش – قیمت بیت کوین کش در ایران – قیمت بیت کوین کش به ریال – قیمت بیت کوین کش به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین کش – صرافی خرید بیت کوین کش – صرافی فروش بیت کوین کش – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین کش – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین کش – بیت کوین کش خرید فروش – خرید فروش بیت کوین کش – بیت کوین کش شارژ حساب – بیت کوین کش در ایران- بیت کوین کش از ایران – قیمت بیت کوین کش – چنج بیت کوین کش – اکسچنج بیت کوین کش – چنج خرید بیت کوین کش – خرید دلار بیت کوین کش – خرید و فروش بیت کوین کش – سایت خرید و فروش بیت کوین کش – سایت خرید بیت کوین کش – سایت فروش بیت کوین کش – شارژ انی بیت کوین کش – شارژ سریع بیت کوین کش – خرید انی بیت کوین کش – خرید سریع بیت کوین کش – فروش انلاین بیت کوین کش – فروش انی بیت کوین کش – فروش بیت کوین کش در ایران- خرید بیت کوین کش با قیمت مناسب – خرید بیت کوین کش با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین کش – بیت کوین کش خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین کش – خرید خودکار بیت کوین کش – فروش خودکار بیت کوین کش – خرید و فروش خودکار بیت کوین کش – سفارش خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین کش با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین کش به هر مقدار – خرید بیت کوین کش به هر میزان – بیت کوین کش خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین کش در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین کش – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش – خرید ارز بیت کوین کش – فروش ارز بیت کوین کش – خرید ارز بیت کوین کش در ایران – خرید بیت کوین کش از سایت معتبر – صرافی بیت کوین کش در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین کش انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کش کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کش کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین کش با ریال – خرید بیت کوین کش با تومان – خرید بیت کوین کش از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین کش – خرید راحت بیت کوین کش – خرید و فروش بیت کوین کش به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین کش – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین کش – نرخ بیت کوین کش – قیمت بیت کوین کش به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین کش – بیت کوین کش با ریال – بیت کوین کش با تومان خرید و فروش – خرید bitcoincash – فروش bitcoincash – خرید و فروش bitcoincash – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoincash – خرید انلاین bitcoincash – خرید اتوماتیک bitcoincash – bitcoincash خرید – فروش bitcoincash – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoincash – شارژ bitcoincash – شارژ حساب bitcoincash -خرید bitcoin cash – فروش bitcoin cash – خرید و فروش bitcoin cash – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin cash – خرید انلاین bitcoin cash – خرید اتوماتیک bitcoin cash – bitcoin cash خرید – bitcoin cash فروش – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin cash – شارژ bitcoin cash – شارژ حساب bitcoin cash – خرید بیت کوینکش – فروش بیت کوینکش – خرید و فروش بیت کوینکش – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوینکش – خرید انلاین بیت کوینکش – خرید اتوماتیک بیت کوینکش – بیت کوینکش خرید – بیت کوینکش فروش – سایت انلاین و اتوماتیک بیت کوینکش – شارژ بیت کوینکش – شارژ حساب بیت کوینکش – نحوه خرید بیت کوینکش – نحوه خرید بیت کوینکش – نحوه خرید bitcoincash – نحوه خرید bitcoin cash ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 10:49 بعد از ظهر