خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - بررسی قیمت :Bitcoin، Ethereum، Litecoin - تحلیل ارزهای مجازی تا ۱۶ اکتبر ۲۰۱۷
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadiبررسی قیمت :Bitcoin، Ethereum، Litecoin

تحلیل بازار

در هفته جاری یک “انقلاب” در بازار وجود دارد. و دلیل اصلی آن بیت کوین است . حتی (جی پی مورگان) ،  برای نقد خود درباره بیت کوین ، اعلام کرد که میخواهد این ابزار را در اختیار مشتریانش قرار دهد.

آینده بیت کوین برای ایفا کنندگان نقش اصلی  بازار کاملا ضروری است. اولا، به بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری اجازه می دهد تا به مشتریان خود محصولی ارائه دهند که نیازی به باز کردن یک (کریپتو والت) یا یک حساب کاربری در (کریپتو-اکسچینج) نیست. ثانیا، قرارداد آتی بیت کوین برای سرمایه گذاران به عنوان ابزاری است که عملا با پول سنتی، اوراق بهادار و صنعت ناسازگار نیست. این می تواند هم برای متنوع سازی نمونه کارها و هم برای افزایش سودآوری خود و برای کاهش ریسک استفاده شود.

حتی حمله (تثر یو اس دی) هکرها نمی توانست «موج» حرکت مثبت و نقدینگی بالا را متوقف کند، اگر چه در ۲۱ نوامبر بیت کوین به طور موقت به ۵ درصد کاهش یافت و در نهایت ، افزایش قیمت (اتریوم) که بسیاری منتظر آن بودند مشاهده شد. اما بعدا باز به این مساله باز خواهیم گشت .

BTC / USD

در حال حاضر (بی تی سی/ یو اس دی) با ۸،۰۴۷$ معامله میشود. در چهار روز گذشته قیمت ثابت شده است و در حال حاضر از ۸،۰۰۰ تا ۸،۳۰۰ دلار فروخته میشود.

بیت کوین از اخبار منفی (تثر یو اس دی) بازگشته است و سپس قیمت جدید ۸،۳۶۵ را گذاشته است. این امر نشانگر صعودی بودن بازار است.

نزدیکترین سطح پشتیبانی ۸،۰۰۰$ است.  اما علاوه بر آن سطوحی در حال ظاهر شدن اند،  که در مناطق  ۷،۸۰۰ و ۷،۵۰۰ دلار وجود دارند.

حرکت بیشتر به سمت بالا به اشتهای ریسک بستگی دارد. بازار سهام در بالاترین سطح قرار دارد. سناریو جدید (تمام اوج) هم ممکن است. و سطح مقاومت مربوطه را می توان در منطقه ۸،۳۰۰ تا ۸،۵۰۰ دلار یافت.

اولین نسخه نرم افزار (کسپر) منتشر شده است. مکانیزم اجماع در (اثرنیوم) مسدود کنندع از اثبات کار به اثبات سهام تغییر خواهد کرد. (اترنیوم) در حال حاضر در اوج خود قرار دارد و به نظر میرسد برای افزایش بیشتر آماده است. احتمالا چک کردن برنامهء قیمت به صورت روزانه ایده خوبی خواهد بود .

(اتریوم) نزدیک ماه ژوئن به مبلغ ۴۲۱$ رسید. سناریوی محتمل ، الان این است که سطح مقاومت شکسته شود و حکم بالای ۴۰۰$ برسد و در ادامه حرکت بیشتر به ۴۸۰$ تا ۵۰۰$ مشاهده شود .

در صورت اصلاح به سطوح ۴۰۰$ تا ۳۸۰$، من توصیه میکنم موقعیت های بلند افزایش داده شوند.

اگر هردو (ای تی اچ/یو اس دی) نتوانند جایگاه بالاتری نسبت به ۴۰۰ دلار داشته باشند ، به احتمال زیاد به کانال ۳۵۰ تا ۳۷۰ دلار با قویترین سطح پشتیبانی بازگشت خواهد کرد.

LTC/USD

(لایت کوین) به دنبال رهبر بازار است. هدف متوسطه پیش بینی شده توسط (بولز) ۱۰۰$ است.

رشد (دش) دوباره (لایت کوین) را به رتبه ۶ بازگرداند ، غیبت طولانی در لیست ۵ تای برتر میتواند در  یک حرکت سریع  آنرا به ۸۰ تا ۸۳$ برساند . در این سطوح به فکر بستن موقعیت های طولانی باشید.چند روز قبل قیمت سرعت خود را در حدود ۷۳$ کم کرد. اکنون این نزدیکترین سطح پشتیبانی است.اگر تصحیح بیشتر وجود داشته باشد بازگشت به سطح  ۶۷ یک سناریو بسیار محتمل است.

موسس پی پال میگوید مردم بیت کوین را دست کم می گیرند

سرمایه گذار بیلیونر و موسس پی پَل آقای پیتر تیل زمان زیادی طرفدار بیت کوین است.بعد از سرایه گذاری او در ریاض , عربستان سعودی , تیل دوباره از پتانسیل بیت کوین یاد کرد و گفت که مردم آن را دست کم میگیرند.

حمایت گر بلند مدت بیت کوین

پیتر تیل جزو اولین طرفداران بیت کوین بود.از اوایل ۲۰۱۳ , او گفته بود که بیت کوین پتاسنیل تغییر دنیا را دارد.بعنوان یکی از موسسان پی پل , او توانست توانایی بیت کوین را برای عوض کردن خزانه ها درک کند.او همیشه به این فکر بود که زمان پول های دولتی محدود است و آینده , در دست ارزهای مجازی است.در یک سخنرانی در آموزشگاه اقتصادی شیکاگو , گفت که برخلاف پی پل , بیت کوین توانست یک ارز را به دنیا معرفی کند.

طلای دیجیتالی

او گفت که باور دارد بیت کوین میتواند طلای مجازی باشد و بعنوان یک ارز موفق عمل کند.او چندین ویژگی بیت کوین را به طلا ربط داد , ویژگی هایی مثل محدود بودن بیت کوین و همینطور قابل جستجو بودن آن.

در هر حال , او برای بقیه ی ارزهای مجازی اینقدر مشتاق نبوده.

آیا شاهزاده درحال شنیدن است؟

درحالی که پیتر تیل بسیار روی پتانسیل بیت کوین اعتماد دارد , شاهزاده ی سعودی در ریاضی نگاه متفاوتی دارد.شاهزاده الولید بن طلال , ثروتمند ترین مرد عرب در جهان , میگوید بیت کوین مانند Enron از بین میرود.درحالی که معامله ی بیت کوین در عربستان سعودی آزاد است ولی وزارت خزانه داری به مردم این کشور در رابطه با ریسک ها و خطرهای سرمایه گذاری در بیت کوین هشدار میدهد.خاورمیانه پر از بیلیونر است.اگر پیتر تیل حتی بتواند چند تا از آن ها را متقاعد کند , میتواند قیمت بیت کوین را بسیار بالا بکشد.

                 خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و بیت کوین و اتریوم و لایت کوین به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

 تحلیل ارزهای مجازی تا ۱۶ اکتبر ۲۰۱۷

تحلیل ارزهای مجازی

از یک طرف , مدیران مالی سنتی و سرمایه گذاران بانکی به مخالفت ها با بیت کوین ادامه میدهند و از طرف دیگر بانک ایالتی ماریتیوس تایید کرد که دارایی های که در بلاک چین ها استفاده میشود , بعنوان وثیقه قابل استفاده میشود.روسیه , از طرفی دیگر , با “کریپتو روبل” خود درحال پیشروی است.آیا این ارز مجازی موفق میشود؟ فقط زمان تعیین میکند.درهرحال , سرمایه گذاران قدیمی ارزهای مجازی به گزارش سود های خود ادامه میدهند. برای مثال یکی از آنها جولیان اسنگ اس که موسس Wikileaks است و تا به حال ۵۰۰۰۰% سود کرده است.

تحلیل ارزهای مجازی بیت کوین (برحسب دلار آمریکا) ۱۶ اوکتبر ۲۰۱۷

ما الان هیچ دارایی ای در بیت کوین نداریم. ما ۱۳ اوکتبر به شما پیشنهاد دادیم که کل بیت کوین های خود را بفروشید.قیمت فروش ما ۵۶۵۰ دلار بود که الان بیت کوین با قیمتی بالای آن معامله میشود.

در حال حاضر این ارز مجازی نزدیک به محدوده ی خاصی معامله میشود.ولی در چهار فرصت اخیر نتوانسته از این محدوده فراتر برود.البته معنیش این نیست که نمیتواند فراتر برود.قطعا میتواند.اگرچه , اینجا مکان خوبی برای گرفتن سود و صبر کردن برای فرصت بعدی است.

اگر قیمت از کانال فراتر برود , امکان مثبت شدن بازار بیت کوین بیشتر میشود و بسیار ساده به قیمت ۶۴۰۰ دلار میرسد.اگر ورودی خوب و قیمت پایینی پیدا کردیم , باید وارد معامله شویم.به هر حال , اگر مسیر های صعودی شکست بخورند و قیمت از محدوده ی فعلی فراتر نرود , قیمت به محدوده ی ۵۴۰۰ دلار تا ۵۸۰۰ دلار میرسد یا به قیمت ۵۰۰۰ دلار برمیگردد.درحال حاضر , ما هیچگونه ستاپ معامله پیدا نمیکنیم تا سود خوبی بدهد.برای همین , هیچگونه معامله در این ارز را فعلا پیشنهاد نمیکنیم.

تحلیل ارزهای مجازی اتریوم (برحسب دلار آمریکا) ۱۶ اوکتبر ۲۰۱۷

اتریوم نسب به فورک خود بالاتر ماند.حالا که اتفاق رو پشت سر گذاشتیم , انتظار میرود که تعادل بیشتر شود.

ما هیچگونه وضعیت ثابت در اتریوم نداریم , ولی منتظر شکسته شدن محدوده ها و نزدیک شدن قیمت به بالای این محدوده بودیم.در ۱۳ اوکتبر , اگرچه این ارز از محدوده فراتر رفت , برای ما راهی برای معامله باز کرد.و حال این ارز بالاتر از ۳۵۰ دلار در حال فروش است.با اینکه از محدوده فراتر رفته است ولی نتوانسته بیش از این متعادل بماند.اگر قیمت نزدیک به ۳۵۰ دلار متعادل نشود , افت قیمت برای این ارز صورت میگیرد و به ۳۱۶ دلار میرسد.از طرفی دیگر , اگر قیمت نزدیک به ۳۵۰ دلار متعادل شود , قیمت تا ۳۹۰ دلار هم بالا میرود.چون زمان به نفع این ارز نیست , به شما پیشنهاد هیچ گونه معامله نخواهیم کرد.

تحلیل ارزهای مجازی بیت کوین کش

بیت کوین کش تا محدوده ی بسیار کمی در چند روز اخیر معامله شد.با اینکه افت تمام شده ولی هنوز هیچ سودی در آن مشاهده نمیشود.

مسیرهای سعودی درحال دفاع از قیمت ۲۸۲ دلار است.اگر این قیمت هم شکسته شود , افت بسیاری وجود خواهد داشت.اگرچه , برای اینکه بازار این ارز مثبت شود , اول باید از مسیر افت قیمت خود بیرون بیاید و یک مسیر صعودی را شکل دهد.تا آن موقع , هرگونه برگشت به مسیر افت قیمت  باعث فشار زیاد فروش این ارز میشودبعد از چند روز تعادل , انتظار میرود تا نوسان بیشتر بشود.اگرچه , نمیشود پیش بینی کرد قیمت این ارز به کدام سمت میرود.برای همین , در حال حاضر , معامله در این ارز پیشنهاد نمیشود

تحلیل ارزهای مجازی لایت کوین

ما سرمایه گذاری بلند مدتی در لایت کوین در قیمت ۵۸ دلار و ۶۱ دلار داریم.هدف سود ما ۷۱ دلار است و دیروز این ارز به ۷۰ دلار رسید.

اگرچه , باید ۳۰% دارایی هامون رو به سود تبدیل میکردیم , به شما پیشنهاد همچین کاری رو ندادیم.این ارز درحال معامله و فروش با قیمت ۷۰ دلار است.امروز , به قیمت ۶۲ دلار برگشت و خرید بسیار زیاد شد.و حال , دوباره در حال رشد است.اگرچه , آنهایی که سرمایه گذاری بلند مدت بر روی ۵۸ دلار و ۶۱ دلار کرده بودند باید کمترین قیمت خود را بالا ببرند.ما نمیخوایم بعد از رسیدن تقریبی به هدفمون , ضرر رو تجربه کنیم.اگر این ارز از ۶۷ دلار نگذشت , دوباره به قمت ۵۸ دلار برمیگردد.

اگرچه , اگر لایت کوین به ۷۰ دلار برسد , لطفا ۳۰ % دارایی خود را بفروشید و بقیه را نگه دارید.وقتی قیمت به ۷۱ دلار رسید باید کمترین قیمت را بیشتر کنیم.

               خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و بیت کوین و اتریوم و لایت کوین به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اتریوم با پرفکت مانی ، خرید اتریوم هادی ، خرید اتریوم با وب مانی ، خرید اتریوم از صرافی ، خرید اتریوم از هادی ایکچنچ ، خرید اتریوم و بیت کوین ، خرید اتریوم از سایت ارزهای الکترونیک هادی ،
دنبالک ها: خرید اتریوم – خرید انلاین اتریوم – خرید اتوماتیک اتریوم – اتریوم خرید – اتریوم فروش – شارژ خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران-فروش اتریوم در ایران- شارژ اتریوم – شارژ حساب اتریوم – خریدار و فروشنده اتریوم – قیمت خرید اتریوم – قیمت فروش اتریوم – قیمت خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران – خرید اتریوم از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم – قیمت و نرخ خرید و فروش اتریوم – قیمت اتریوم در ایران – قیمت اتریوم به ریال – قیمت اتریوم به تومان – صرافی خرید و فروش اتریوم – صرافی خرید اتریوم – صرافی فروش اتریوم – صرافی و شارژ خرید و فروش اتریوم – صرافی و فروشگاه خرید و فروش اتریوم – اتریوم خرید فروش – خرید فروش اتریوم – اتریوم شارژ حساب – اتریوم در ایران- اتریوم از ایران – قیمت اتریوم – چنج اتریوم – اکسچنج اتریوم – چنج خرید اتریوم – خرید دلار اتریوم – خرید و فروش اتریوم – سایت خرید و فروش اتریوم – سایت خرید اتریوم – سایت فروش اتریوم – شارژ انی اتریوم – شارژ سریع اتریوم – خرید انی اتریوم – خرید سریع اتریوم – فروش انلاین اتریوم – فروش انی اتریوم – فروش اتریوم در ایران- خرید اتریوم با قیمت مناسب – خرید اتریوم با نرخ مناسب – قیمت و نرخ اتریوم – اتریوم خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش اتریوم – خرید خودکار اتریوم – فروش خودکار اتریوم – خرید و فروش خودکار اتریوم – سفارش خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم 24 ساعته – خرید و فروش اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته – خرید اتریوم به هر مقدار – خرید اتریوم به هر میزان – اتریوم خرید و فروش و شارژ حساب – اتریوم در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز اتریوم – خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم – خرید ارز اتریوم – فروش ارز اتریوم – خرید ارز اتریوم در ایران – خرید اتریوم از سایت معتبر – صرافی اتریوم در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش اتریوم انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش اتریوم کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید اتریوم کاملا اتوماتیک – خرید اتریوم با ریال – خرید اتریوم با تومان – خرید اتریوم از ایران با ریال – خرید اسان اتریوم – خرید راحت اتریوم – خرید و فروش اتریوم به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر اتریوم – فروشگاه خرید و فروش اتریوم – نرخ بیت کوین – قیمت اتریوم به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک اتریوم – اتریوم با ریال – اتریوم با تومان خرید و فروش – خرید ethereum – فروش ethereum – خرید و فروش ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ethereum – خرید انلاین ethereum – خرید اتوماتیک bitcoin – ethereumخرید – فروش ethereum – سایت انلاین و اتوماتیک ethereum – شارژ ethereum – شارژ حساب ethereum -خرید Ethereum – فروش Ethereum – خرید و فروش Ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک Ethereum – خرید انلاین Ethereum – خرید اتوماتیک Ethereum – Ethereum خرید – Ethereum فروش – سایت انلاین و اتوماتیک Ethereum – شارژ Ethereum – شارژ حساب Ethereum – خرید ایتریوم – فروش ایتریوم – خرید و فروش ایتریوم – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ایتریوم – خرید انلاین ایتریوم – خرید اتوماتیک ایتریوم – ایتریوم خرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ایتریوم – شارژ ایتریوم – شارژ حساب ایتریوم ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 10:46 بعد از ظهر